Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Świetne paczki w okazyjnej cenie (jak nic nie jest rozwalone). Gram na takich od 5 lat. Do tej pory żadne inne nie zagrzały u mnie tak długo miejsca. Pewnie poza allegro do wzięcia za 8k

https://allegro.pl/oferta/thiel-cs-2-4-8999317011

Ps. Jak byście wiedzieli, że ktoś chce sprzedać Infinity renaissance 90LE (w kolorze fortepianowym) w kraju to piszcie 😀

Edytowane przez waski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRADO przedłużacz słuchawkowy - 4,5m - jack 6,3m za 69 zł https://allegro.pl/oferta/grado-przedluzacz-sluchawkowy-4-5m-jack-6-3m-8866845984

Czy to oryginalny kabel? Cena wydaje się być zbyt niska.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, euter napisał:

@xxxmiloszxxx To oryginał. Skąd pewność? To moja oferta :) Przedłużacz został mi po Grado GS1000i. Nie potrzebuję go już, stąd niska cena - niech cieszy kogoś innego. 

 

Dzięki.

PW

Zmyliło mnie to: "Kabel wykonany z tych samych materiałów, co kabel dołączany do słuchawek Grado.

Edytowane przez xxxmiloszxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, prolim napisał:

 

https://www.ebay.pl/itm/133342442381?ul_noapp=true

little dot mk VI+, jeszcze 1h30m licytacji, póki co 380 euro

Da rade pod te wyjścia symetryczne podłączyć monitory audio? Czy raczej nie powinno się ich podłączać do przedwzmacniacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Damix napisał:

Da rade pod te wyjścia symetryczne podłączyć monitory audio? Czy raczej nie powinno się ich podłączać do przedwzmacniacza?

Nie wiem, sprzedający załączył dane wzmacniacza, może dadzą jakąś podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie z allegro są dziwni, szczególnie Ci starej daty.Wystawia typ słuchawki, opcja doręczenia poczta polska.Jak mu piszę, czy jest opcja paczkomatu ewentualnie kuriera ale żeby tylko nie poczta to milczy.I to już trzecia osoba w tym tygodniu.Ludzie boją sie paczkomatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, deftones9 napisał:

ludzie z allegro są dziwni, szczególnie Ci starej daty.Wystawia typ słuchawki, opcja doręczenia poczta polska.Jak mu piszę, czy jest opcja paczkomatu ewentualnie kuriera ale żeby tylko nie poczta to milczy.I to już trzecia osoba w tym tygodniu.Ludzie boją sie paczkomatów

Nie tyle paczkomatów co nie umieją/ nie mają komputera, a ogłoszenie dał np wnuczek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, pekin93 napisał:

Ciekawe czy sprzedaliby taniej bez Dragona. Co prawda na naszym forum te słuchawki miały zły PR...

AUDIO 2019'11.PDF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie chwilę, mam przeczucie że na dniach w komisie będzie można znaleźć Elexy w dobrej cenie. Co prawda otwarte ale grają o niebo lepiej.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W muzycznych zakupach możesz wyszukać w ostatnich postach czemu takie mam wrażenie :)
Moje Clear poszły do nowego właściciela, który ma właśnie Elexy. Raczej trzymanie ich razem jest pozbawione sensu.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2020 o 09:28, Nicodem napisał:

Cholera, przeoczyłem a potrzebuję drugą parę. Ktoś kojarzy gdzie można w okolicach 700zl kupić?
Jasne kupiłem kiedyś za 679.


e2a9121054de6203a1a84e5b3abece16.jpg

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

@Nicodem kupiłeś już? Na pepperze ktoś wrzucił z hiszpańskiego Amazona za 150 ojro  https://www.amazon.es/gp/aw/d/B07T2FGG2Z/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A1AT7YVPFBWXBL&psc=1&tag=pepperpl0b1-21

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lord Rayden napisał:

Ciekawe czy sprzedaliby taniej bez Dragona. Co prawda na naszym forum te słuchawki miały zły PR...

AUDIO 2019'11.PDF 556 kB · 8 pobrań

Jak zły? :) Przecież mają sznur od żelazka zamiast przewodu :) Łatwiej ukryć zakup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=79668]Nicodem[/mention] kupiłeś już? Na pepperze ktoś wrzucił z hiszpańskiego Amazona za 150 ojro  https://www.amazon.es/gp/aw/d/B07T2FGG2Z/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A1AT7YVPFBWXBL&psc=1&tag=pepperpl0b1-21
Akurat kupiłem wczoraj czarne na lotnisku w Wiedniu. Też mieli promkę. Widać Sony zaczyna siadać z ceną na nich.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności