Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, ALTON napisał:

719zł za te słuchawki to za drogo o 619zł. 

Czujny jak zawsze kiedy padnie hasło "WF-1000XM3". Dziękuję w imieniu ciemiężonych przez Sony właścicieli tych słuchawek, pokój ich duszy :)

 

https://www.euro.com.pl/cms/weekend-cudow.bhtml?link=rotator#category-tr_sluchawki

 

Są lubiane na forum Lagoony, Outliery, nie wiem czy duża okazja ale zawsze coś. Na szczęście znienawidzonych soniaczy nie ma, więc nie trzeba pisać maila do RTV Euro AGD że i tak za drogo ;)

Edytowane przez Beh0lder
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

719zł za te słuchawki to za drogo o 619zł. 
Co kto lubi. Dla mnie ważne anc i wg mnie nie ma lepszego teraz na rynku w tws.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Beh0lder napisał:

Czujny jak zawsze kiedy padnie hasło "WF-1000XM3". Dziękuję w imieniu ciemiężonych przez Sony właścicieli tych słuchawek, pokój ich duszy :)

 

https://www.euro.com.pl/cms/weekend-cudow.bhtml?link=rotator#category-tr_sluchawki

 

Są lubiane na forum Lagoony, Outliery, nie wiem czy duża okazja ale zawsze coś. Na szczęście znienawidzonych soniaczy nie ma, więc nie trzeba pisać maila do RTV Euro AGD że i tak za drogo ;)

Kot mi przebiegł po klawiaturze. Miało być o 619 zł za mało. Ty jesteś zadowolony, to dobrze. Jest też duża grupa ludzi których te słuchawki zawiodły bo spodziewali się produktu idealnego po takiej ilości rozdmuchanego marketingu a dostali bardzo przeciętne doki TWS z ledwie działającym ANC z problemem z zasięgiem i żywotnością baterii, których nie wspierał windows 10 dłuższy czas. Między innymi zawiodły mnie i mogę o tym pisać pod każdym postem gdzie pojawi się fraza WF1000XM3. 

57 minut temu, Nicodem napisał:

Co kto lubi. Dla mnie ważne anc i wg mnie nie ma lepszego teraz na rynku w tws.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

ANC.. są doki TWS tłumiące pasywnie lepiej niż te sony z włączonym ANC

Edytowane przez ALTON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ALTON napisał:

 Między innymi zawiodły mnie i mogę o tym pisać pod każdym postem gdzie pojawi się fraza WF1000XM3. 

Opinia jest jak d..a, każdy ma swoją. Może kogoś ucieszy widok Twojej :)

 

Sony Centre pewnie nie zrobi price matcha, zachodnim zwyczajem?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, ALTON said:

 

ANC.. są doki TWS tłumiące pasywnie lepiej niż te sony z włączonym ANC

 

Pasywne mnie nie interesuje. Pisałem o ANC a to zupełnie co innego. Ważna jest możliwość sterowania poziomem, mikrofony itd.

Jak chcę pasywne IEM to jadę na custom tipsach do KSE1200 i świat dla mnie nie istnieje. Ale to nie ten scenariusz.

Ponawiam - jak wskażesz mi lepsze ANC w TWS to chętnie się zainteresuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ultrasone Edition 12  -  2300zł

 

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-ultrasone-ed12-8918965486

 

Ma ktoś wykres pomiarów tych słuchawek? Bo nie moge znaleźć.

 

edit. dobra mam: https://reference-audio-analyzer.pro/en/report/hp/ultrasone-edition-12.php

Edytowane przez pabloj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pablojTo są od jednego użytkownika z forum zdaje się z Mario w awatarze - zapomniałem nicka. Warto poszukać. 

Tak czy siak lepsze oferty na te słuchawki ostatnio można było złapać na ibeju niemieckim. 

Mnie też ciekawiły, nawet jedną sztukę miałem brać ale mam już 9 i mi wystarczy. Kiedyś - być może.

O brzmienie pytaj użytkownika @marekhall

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Undertaker a ile w nich miejsca na uszy? Po zdjęciach zdaje się, że sporo, ale nie wiem jakie to centymetry :D Zdają się być ciekawe, ale coś sie boje ze 40mm przetwornik scenicznie nie będzie szalał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem bo nie testowałem. Jeszcze @majkelkiedyś je chyba miał. 

Scena jeśli działa na tej zasadzie co w zamkniętych Edition 9 i Signature Pro, to o to bym się nie martwił. Szczególnie w porównaniu do Aeonów Closed (1), ale 2 może i poprawione. 

 

@pekin93no niby śmieszne, ale 10 były podobno wyjątkowo nieudane. Chociaż @Traumamiał i nie narzekał ;)

To obiegowa opinia o Ultrasonach, Tyll ich nie lubi - ale on nie lubi też np. audioquestów. 

PRO900/i to faktycznie basowe potwory ale takie Signature Pro i Edition 9 - malkontenci by się zdziwili. 

 

P.S. Mimo wszystko jeśli one sopran mają jaśniejszy i w większej ilości niż 9 - dałbym sobie spokój. 

Edytowane przez Undertaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Undertaker napisał:

@pablojTo są od jednego użytkownika z forum zdaje się z Mario w awatarze - zapomniałem nicka. Warto poszukać. 

Tak czy siak lepsze oferty na te słuchawki ostatnio można było złapać na ibeju niemieckim. 

Mnie też ciekawiły, nawet jedną sztukę miałem brać ale mam już 9 i mi wystarczy. Kiedyś - być może.

O brzmienie pytaj użytkownika @marekhall

12 to jedyne nudne Ultrasone jakie dotąd poznałem.  Brzmienie bez charakteru czy wyrafinowania. Dużo tańsze 2500 czy 2900 sprawiają więcej przyjemności podczas sluchania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marekhall To jak mniej płace, to jakość brzmienia rośnie? :D kurrrrna, cały czas zmierzałem w złym kierunku!

 

edit: Kurde myslalem ze piszesz o cenie te 2500 i 2900, a widze, ze to takie modele są...

Edytowane przez pabloj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pabloj napisał:

@marekhall To jak mniej płace, to jakość brzmienia rośnie? :D kurrrrna, cały czas zmierzałem w złym kierunku!

Powiedzmy, że to taki wypadek przy pracy. Jeśli interesują Cię dobre Ultrasone, wybierz Signature Pro lub DJ, albo Edition 8 lub 9 :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marekhall 8mki ładnie wyglądają :) A po krótce jakbyś je opisał? Scena, holografia, średnica, subbas - to mnie najbardziej interesuje. Dodam, że ze wszystkich co ostatnio słuchałem najbardziej podobały mi się Fostex TH900.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, marekhall napisał:

12 to jedyne nudne Ultrasone jakie dotąd poznałem.  Brzmienie bez charakteru czy wyrafinowania. Dużo tańsze 2500 czy 2900 sprawiają więcej przyjemności podczas sluchania.

Zależy do czego się podpina. O ile w 12-kach można znaleźć coś takiego jak wyrafinowanie, to w 2*00 jak dla mnie ono nie występuje. 12-ki od dziesiątek różnią się napyleniem złota zamiast tytanu i rodzajem padów, przez co grają mniej pikantnie. Zapamiętałem ich dźwięk jako "pochmurny", ale mnie takie klimaty odpowiadają. Potrzebny im rozdzielczy tranzystor, niekoniecznie kanciasto grający. Na lampie spodziewałbym się dźwiękowego wywaru z lukrecji. 

18 minut temu, marekhall napisał:

Jeśli interesują Cię dobre Ultrasone, wybierz Signature Pro lub DJ, albo Edition 8 lub 9 :D

Ultrasone Edition 8 oceniam wysoko, tylko jeśli kolega @pabloj ma takie uszy, jak opisuje, to będzie miał z tymi słuchawkami problem. Signature Pro zapamiętałem pozytywnie, podobnie jak Edition 9, ale te ostatnie muszą mieć brzmieniowo dopieszczony tor. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majkel Moje uszole mieszczą się z drobnym luzem dopiero w Sony Z1R, Fostex TH900 i Aeonach 2. Jak Ultrasone 8 mają podobnie dużo miejsca to pewnie chętnie bym posłuchał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile miejsca mają 8, ale same muszle one mają chyba nawet mniejsze niż seria Signature/Edition 7/9. O ile więc tam nie ma żadnego ciekawego patentu to bym się w nie nie pchał, a już nawet nie patrzył na Signature/9. To całkiem wygodne słuchawki po przyzwyczajeniu się (głównie dzięki padom) ale jedynie dla małych uszu. 

 

Mi się brzmieniowo podobały jeszcze PRO2500, 2900 to ciekawe misiowate brzmienie jak pamiętam, no a PRO900 to już totalny odjazd. 

Podobno niektóre modele z serii Performance są ciekawe i chyba sporo miejsca na uszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AK 1000 edycja specjalna za 6700zl + ship I payment

https://www.head-fi.org/threads/fs-a-k-sp1000-onyx-black.926170/

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2020 o 19:21, pabloj napisał:

@majkel Moje uszole mieszczą się z drobnym luzem dopiero w Sony Z1R, Fostex TH900 i Aeonach 2. Jak Ultrasone 8 mają podobnie dużo miejsca to pewnie chętnie bym posłuchał.

No niestety, ED8 mają mniejsze muszle niż Z1R. Z większych polecam Denony D7000 lub Sony CD1k/3k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marekhall No czytałem tu na forum wiele dobrego o Denon D7000. Chętnie  bym posłuchał, ale bez zakupu w ciemno pewnie nie będzie jak gdy trafi się okazja na Allegro czy OLX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-philips-fidelio-l2-komplet-8709157365

 

Fidelio L2, jak komuś nie przeszkadza styrany wygląd i może je sprawdzić. To cena 280zł jest atrakcyjna jak za dźwięk który oferują. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności