Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Shure 846 blue miesięczne w EU 650eur + ship

https://www.head-fi.org/threads/for-sale-original-shure-se846-blue-bt1-1month-old.924950/

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Nicodem napisał:

Shure 846 blue miesięczne w EU 650eur + ship

https://www.head-fi.org/threads/for-sale-original-shure-se846-blue-bt1-1month-old.924950/

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

To już z jego ofert wolałbym NOBLE KAISER 10 + KABEL DUNU HULK za 100 euro więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ALTON napisał:
 Brak w sklepach stacjonarnych
 Brak możliwości dostawy

W momencie gdy wklejałem były dostępne online. 

 

Są spore szanse że na jednej z tzw "nocnych promocji" będą dostępne na oleole. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MrSheep napisał:

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-dokanalowe-akg-k3003-reference-8846449070
 

AKG K3003 z wymienionym kablem za 889 PLN KT. Jeśli to nie fake, to bardzo przyzwoita okazja.

 

Na K3003 to bym mocno uważał, musi być super pewne źródło, albo pewne papiery potwierdzające pochodzenie, bo to chyba najczęściej podrabiane słuchawki i bardzo trudne do odróżnienia na pierwszy rzut oka, bo ucha już bez problemu.

EDIT

Szczególnie że ma w ofercie inne "ikony podrób" Senki ie8 i całą gamę Beatsów. Może się okazać, że ten chiński kabelek, niby wymieniony, to niekoniecznie wymieniony tylko natywnie dostępny w ofercie tych samych chińskich rączek.

Zmierzyć impedancję, jak maja inną niż 8 ohm, to lewuchy. Chinole najczęściej mają 16 ohm.

Edytowane przez SlawekR
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, SlawekR napisał:

Na K3003 to bym mocno uważał, musi być super pewne źródło, albo pewne papiery potwierdzające pochodzenie, bo to chyba najczęściej podrabiane słuchawki i bardzo trudne do odróżnienia na pierwszy rzut oka, bo ucha już bez problemu.

 

Wątpię czy to fake. Używany fake ...? Bo widać, że używany. Można się raczej obawiać tego wymienionego kabelka.

Jak by była podróbka, to kopia byłaby wierna oryginałowi.

Poza tym można zwrócić do 14 dni, to na co nie wiem trzeba aż mocno uważać ...

Edytowane przez chico99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, chico99 napisał:

 

Wątpię czy to fake. Używany fake ...? Bo widać, że używany. Można się raczej obawiać tego wymienionego kabelka.

Jak by była podróbka, to kopia byłaby wierna oryginałowi.

Poza tym można zwrócić do 14 dni, to na co nie wiem trzeba aż mocno uważać ...

Używany fake - dlaczego nie? Ktoś kupił fake, brzmienie się nie podobało. Wymienił kabel, to samo - sprzedaje. Zdjęcia tak zrobione, że ciężko wywnioskować czy ot oryginał.

Ale 14-dniowy zwrot możliwy więc można zaryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tommir napisał:

Używany fake - dlaczego nie? Ktoś kupił fake, brzmienie się nie podobało. Wymienił kabel, to samo - sprzedaje. Zdjęcia tak zrobione, że ciężko wywnioskować czy ot oryginał.

Ale 14-dniowy zwrot możliwy więc można zaryzykować.

Ja wiem, mało prawdopodobne, chyba że z góry myślał o przekręcie.

Nie kupił nikt przypadkowy, więc wiedział że to fake, po co iść w koszty i wymieniać kabelek, nic to radykalnie nie zmieni w brzmieniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginał tych słuchawek i z tego co wiem fejki mają inny futerał (trochę inny kolor, oryginalny jest genuine leather), inny kolor wtyku (złoty zamiast różowego" złota) oraz numer seryjny na kopułkach jest wybity grubszą czcionką, jest bardziej "niechlujny". Więc, oceniając tylko po etui stwierdziłbym, że to oryginały ale nie widzę pozostałych ficzerów więc bym nie ryzykował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chico99 napisał:

 

Wątpię czy to fake. Używany fake ...? Bo widać, że używany. Można się raczej obawiać tego wymienionego kabelka.

Jak by była podróbka, to kopia byłaby wierna oryginałowi.

Poza tym można zwrócić do 14 dni, to na co nie wiem trzeba aż mocno uważać ...

 

Zajrzałem do chińskiego sklepu na A i zapewniam Cię, że jest tam sporo wersji z kabelkiem niekoniecznie wiernym oryginałowi. Chińczycy mają w tej kwestii sporą fantazję i składają co im akurat w ręce wpadnie, nie bacząc na takie drobiazgi jak kabel. A to właśnie kolejny znak żeby uważać. A nowe słuchawki potrafią przysłać w porysowanym stanie, często jest tak, że pierwotnie z Chin to one szły luzem z kontenerze, czasem w zwykłym woreczku, koncesjonowanie w akcesoria następuje później.

Naprawdę Ci się lampka nie zapala patrząc po pozostałym asortymencie gościa? Już sama cena, gdzie oryginalne używki K3003 swobodnie można sprzedaż za 12 stówek, powinna zapalać lampkę ostrzegawczą, jak ktoś bawi się w Świętego Mikołaja, pomijając wszelkie inne aspekty, a których tutaj nie brakuje.

Na Ebayu od lat pełno jest "oryginalnych" K3003, IE800 i SE535. To istna plaga, z którą ciągle walczą ale wytępić nie mogą. I też od firm, też z fakturą i możliwością zwrotu. A jak przychodzi do zwrotu, to adres do takiej firmy, był na wejście do stacji metra w Londynie. To autentyk, nie ściemniam :)

Zresztą każdy swój rozum ma, jak piszesz że nie wiesz na co trzeba tak mocno uważać, to ja Cię na pewno nie przekonam, żeby uważać przy ofertach "ikon podrabiania" bez udokumentowanego pierwotnego pochodzenia.

 

55 minut temu, chico99 napisał:

Ja wiem, mało prawdopodobne, chyba że z góry myślał o przekręcie.

Nie kupił nikt przypadkowy, więc wiedział że to fake, po co iść w koszty i wymieniać kabelek, nic to radykalnie nie zmieni w brzmieniu.

 

 

Wiesz jak zazwyczaj tłumaczą się takie firmy, jak im udowodnisz że podróba. "nie wiedziałem, byłem pewien że oryginał...". Zawsze i wszędzie się tak tłumaczą, czy w PL czy na Ebayu. Ważne, że zawsze jest szansa że czterech z dziesięciu klientów jednak nie odda, bo się nie kapną, albo im się nie chce. I taka zabawa trwa dopóki im konta nie uwalą. Jest zysk? Jest. A później zakładają nowe konto.

Edytowane przez SlawekR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności