Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, ArSo1981 napisał:

 

Ja bym na takim zydelku wiele nie posłuchał.

 

Edytowane przez chico99
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ArSo1981 napisał:

No i.... jaja mi nie ugotowało/upiekło.... Fiat 125 mojego Taty... to dopiero była masakra a jechało się  z nad morza w góry.

Żyję i mam potomstwo.

Tylko co to ma do fotela biurowego? Typowe skórzane fotele zarówno w domu, jak i w samochodzie są dosłownie do dupy. Lepiej wybrać siateczkowy materiał, a do auta alcantarę albo welur i tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Hustler napisał:

Tylko co to ma do fotela biurowego? Typowe skórzane fotele zarówno w domu, jak i w samochodzie są dosłownie do dupy. Lepiej wybrać siateczkowy materiał, a do auta alcantarę albo welur i tyle.

Od 1.5 roku korzystam z tego krzesla do pracy w domu.

 Dla mnie to okazja. Zaproponujcie cos lepszego. Mam 96 kg i nie jestem niski. To krzeslo dla mnie jest swietnym wyborem nawet za ok. 700 zl. Mialem krzesla innych firm i po roku ladowaly na wysypisku. Aha mam dyskoptie ( bledy mlodosci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lsd napisał:

Sorki jeśli Ci podkupiłem ;) Chce go sprawdzić z Empyreanami. Jak nie podpasuje to przerobie na balans do Ultimy, bo za  dlugi to on nie jest.

 

Nie podkupiłeś, ale sprawdziłem, że już oferta była nieaktualna ;) Wiedziałem, że na pewno szybko zadziałałeś i dlatego o tym wspomniałem. Bardzo cieszę, że udało się go Tobie kupić :) Mam nadzieję, że dobrze sprawdzi się z Meze👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ArSo1981 napisał:

Od 1.5 roku korzystam z tego krzesla do pracy w domu.

 Dla mnie to okazja. Zaproponujcie cos lepszego. Mam 96 kg i nie jestem niski. To krzeslo dla mnie jest swietnym wyborem nawet za ok. 700 zl. Mialem krzesla innych firm i po roku ladowaly na wysypisku. Aha mam dyskoptie ( bledy mlodosci)

Ja do samego fotela nic nie mam. Może jest wygodny, nie wiem, bo na nim nie siedziałem. Z Ikei znam tylko Markusa, którego mogę polecić.

Trochę foteli też przerobiłem i większość to barachło, ale na pewno nie kupiłbym ponownie takiego ze skórzanym siedziskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie fotela. Skóra jest w wersji czarnej tylko a w ciemnoszarej jest materiał i ja mam taką wersje. Dużo osób poleca Markusy bo były pierwsze, ten jage coś to nowszy model, porównywałem oba i wziąłem nowszy model.

Powiem krótko - najlepsze siedzisko jakie miałem a w ostatnich latach co najmniej kilkanaście różnych foteli mi się rozpadła. Za tą cenę bym się nie zastanawiał, płaciłem na początku zeszłego roku coś koło 1k. Jedyny fotel, w którym nic nie skrzypi, nie się nie poluźnia, nic się nie rozpada - a trochę ważę. Siedzisko wygodne takie ani za twarde ale nie poducha. Sama konstrukcja jak mechanizm czy podłokietniki dużo solidniejsze niż w konkurencyjnych fotelach.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ArSo1981 napisał:

Zawsze tak jest! Nie wiem czemu się dziwisz :).  Ja kupiłem swoje krzesło za niższą cenę+ wykosztowałem się na podłokietniki. Niestey przy korzystaniu z kompa (przeglądanie, pisanie, excel i inne)okazało się, że z nich i tak nie korzystam.

ALE i tak zawsze będę polecał zwykłe ogrodowe krzesło... po godzinie wstaniesz aby d..a odpoczęła a i przy okazji uszy przewietrzysz.

Dla mnie brak podłokietników to plus. Zawsze demontuję te ograniczniki swobody, a gdy krzesło opiera na nich swoją konstrukcję to szukam innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się komuś przyda odtwarzacz Augustro przez 4 dni za darmo,normalna cena 11,99 pln

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy były podróbki, ale cena wydaje się przyjemnie podejrzana :)

 

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-stereolife-q-jays-bluetooth-czarne-8151239228?item=8151239228

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy były podróbki, ale cena wydaje się przyjemnie podejrzana
 
https://allegro.pl/oferta/sluchawki-stereolife-q-jays-bluetooth-czarne-8151239228?item=8151239228
One są bluetooth?

Wysłane z mojego KING_KONG_3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licytacja na Ebay na D7000 - wyglądają jak nowe... pytanie jaka cena na końcu będzie.

https://www.ebay.pl/itm/DENON-AH-D7000-ULTRA-REFERENCE-OVER-EAR-HEADPHONES/264607663026?hash=item3d9bd883b2:g:UeoAAOSw3nNeKHEL

 

a tutaj do kupienia Pioneer SE-Master-1 za 1150 Euro + transport

to chyba dobra cena:

https://www.ebay.pl/itm/HEADPHONES-AURICULARES-PIONEER-SE-MASTER-1-HI-END/324053075648?hash=item4b731186c0:g:EYIAAOSw-E5eIuqi

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Corvin74 napisał:

licytacja na Ebay na D7000 - wyglądają jak nowe... pytanie jaka cena na końcu będzie.

https://www.ebay.pl/itm/DENON-AH-D7000-ULTRA-REFERENCE-OVER-EAR-HEADPHONES/264607663026?hash=item3d9bd883b2:g:UeoAAOSw3nNeKHEL

 

To ogłoszenie już chwilę wisi. Zastanawia mnie jednak ten dziwny zapis:

 

"Please wait for my invoice before you pay because eBay automatic shipping charges are not correct."

 

Co on według Was może oznaczać? On może coś zmienić w kwocie przy płatności przez ebay czy to jakaś kombinacja żeby zapłacić poza ebay?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, LuQi napisał:

 

To ogłoszenie już chwilę wisi. Zastanawia mnie jednak ten dziwny zapis:

 

"Please wait for my invoice before you pay because eBay automatic shipping charges are not correct."

 

Co on według Was może oznaczać? On może coś zmienić w kwocie przy płatności przez ebay czy to jakaś kombinacja żeby zapłacić poza ebay?

Tak zwykle przekręty działają przy włamaniu się na konto (płatność poza ebay).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności