Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Wzmacniacz Klipsch headphone amplifier

Bardziej ciekawostka niż okazja, no i 14dni na zwrot.

https://allegro.pl/oferta/wzmacniacz-klipsch-headphone-amplifier-stan-igla-8849518197

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PeepingTom napisał:

Czemu bardziej ciekawostka, widziałem, że był na ostatnim spotkaniu wrocławskim.

Był na spotkaniu, ale nie działał :(

Ciekawostka, bo to jest mało znana firma.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, capriIII napisał:

Mało znany w branży słuchawkowej, no bo ile mają w ofercie wzmacniaczy słuchawkowych ?

Ano ten jeden 😁 ale za to jaki ładny 😜

Edytowane przez PeepingTom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Empire Valkyrie za 5500zl z dodatkowym kablem do wyboru

https://www.head-fi.org/threads/empire-ears-valkyrie-like-new.923036/

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Compton napisał:

Cena netto i przesyłka za 9 dni DHL trochę dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jaro54 napisał:

Cena netto i przesyłka za 9 dni DHL trochę dziwne

Koszty wysyłki 50zl bo dolicza pakowanie itp oraz cena netto?

To jeszcze takie prawdziwki są na allegro? 

Jutro już nie będzie oferty 🤣

Edytowane przez Night
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Night napisał:

Koszty wysyłki 50zl bo dolicza pakowanie itp oraz cena netto?

To jeszcze takie prawdziwki są na allegro? 

Jutro już nie będzie oferty 🤣

 

O ile koszt wysyłki czy tam pakowania w sumie nie podlega żadnym restrykcją to cena netto jest zabroniona na allegro i faktycznie takie oferty szybko usuwają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bigmaras napisał:

 

O ile koszt wysyłki czy tam pakowania w sumie nie podlega żadnym restrykcją to cena netto jest zabroniona na allegro i faktycznie takie oferty szybko usuwają.

Mnie jeszcze zdziwił zapis o preferowaniu odbioru osobistego wraz z dwukrotną informacją, że wysyłka na odpowiedzialność kupującego. Dziwnie to brzmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Night napisał:

Koszty wysyłki 50zl bo dolicza pakowanie itp oraz cena netto?

To chyba normalne, że opakowanie kosztuje? Szanujmy się trochę. Owszem. Można zapakować też w karton ze śmietnika. Ja jeśli już wysyłam to kupuję na poczcie karton odpowiedni. Taśma czyli folia bąbelkowa też za darmo nie jest. Ja też to doliczam jeśli wysyłam. Jeszcze nikt nie narzekał na źle zapakowaną przeze mnie paczkę. Ostatnia wysyłka łącznie ze wszystkim (opakowanie, priorytet, ubezpieczenie) kosztowała mnie 42 zł

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Rafacio napisał:

To chyba normalne, że opakowanie kosztuje? Szanujmy się trochę. Owszem. Można zapakować też w karton ze śmietnika. Ja jeśli już wysyłam to kupuję na poczcie karton odpowiedni. Taśma czyli folia bąbelkowa też za darmo nie jest. Ja też to doliczam jeśli wysyłam. Jeszcze nikt nie narzekał na źle zapakowaną przeze mnie paczkę. Ostatnia wysyłka łącznie ze wszystkim (opakowanie, priorytet, ubezpieczenie) kosztowała mnie 42 zł

w regulaminie jest zapis że koszt wysyłki ma być kosztem rzeczywistym, kiedyś z 10 lat temu jak doliczałem do przesyłki koszty pakowania to dostałem od allegro upomnienie że to jest nie zgodne z regulaminem.

 

teraz chyba zmienili nieco i jest tylko wzmianka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rafacio napisał:

To chyba normalne, że opakowanie kosztuje? Szanujmy się trochę. Owszem. Można zapakować też w karton ze śmietnika. Ja jeśli już wysyłam to kupuję na poczcie karton odpowiedni. Taśma czyli folia bąbelkowa też za darmo nie jest. Ja też to doliczam jeśli wysyłam. Jeszcze nikt nie narzekał na źle zapakowaną przeze mnie paczkę. Ostatnia wysyłka łącznie ze wszystkim (opakowanie, priorytet, ubezpieczenie) kosztowała mnie 42 zł

 

Podpinanie kosztów pakowania pod wysyłkę to zwyczajne ukrywanie realnej ceny przedmiotu czyli naciąganie kupujących. Skoro chcesz za przedmiot 100zł, ale wiesz że musisz kupić karton i taśmę oraz to wystaw przedmiot za 110zł bo taka jest wtedy jego realna wartość. Koszt wysyłki to koszt jaki zapłacisz na poczcie czy u kuriera.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Spawn napisał:

 

Podpinanie kosztów pakowania pod wysyłkę to zwyczajne ukrywanie realnej ceny przedmiotu czyli naciąganie kupujących. Skoro chcesz za przedmiot 100zł, ale wiesz że musisz kupić karton i taśmę oraz to wystaw przedmiot za 110zł bo taka jest wtedy jego realna wartość. Koszt wysyłki to koszt jaki zapłacisz na poczcie czy u kuriera.

 

czyli przy odbiorze osobistym mam dopłacić za to, że sprzedawca sobie kupił karton/opakowanie, żeby przedmiot wysłać, nawet jeśli go nie wykorzysta?
Przy takim rozumowaniu materiały do zapakowania wysyłki powinny być częścią oferty... (imo głupie)

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, LoneVagrant napisał:

 

czyli przy odbiorze osobistym mam dopłacić za to, że sprzedawca sobie kupił karton/opakowanie, żeby przedmiot wysłać, nawet jeśli go nie wykorzysta?
Przy takim rozumowaniu materiały do zapakowania wysyłki powinny być częścią oferty... (imo głupie)

 

Jak kupujesz z odbiorem osobistym to też chyba oczekujesz, że przedmiot będzie jakoś spakowany? Czy nie? Jak kupisz 48 elementową porcelanową zastawę to chcesz ją dostać w kartonie czy każdą filiżankę luzem do ręki?

 

Opakowanie to problem leżący po stronie sprzedającego. Jak ja muszę iść na pocztę to nie doliczam kosztów zużycia obuwia, a powinien. Jak postoje pół godziny na poczcie to z 15zł się też powinno należeć się za samo stanie no bo szanujmy się trochę.

 

PS

Ja nie doliczam kosztów pakowania ani kartonu jak coś sprzedaje bo uważam że ta kwestia leży po mojej stronie podczas sprzedaży.

Edytowane przez Spawn
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności