Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Beh0lder napisał:

Uu :) ale miałem na myśli drop ceny dropowej 😛

Obecnie na dropie usa są po 700$, z komentarzy mozna wyczytać, że były po 900$

Mało dołu piszą co niektórzy, to mnie martwi, ponieważ z ewentualnym zwrotem może być problem 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, coolmen77 napisał:

Obecnie na dropie usa są po 700$, z komentarzy mozna wyczytać, że były po 900$

Mało dołu piszą co niektórzy, to mnie martwi, ponieważ z ewentualnym zwrotem może być problem 😕

 

To jest drop z UE. Przysługuje ci unijne prawo zwrotu towaru kupionego na odległość.

 

Cena regularna w UE 1100, najtaniej były po 900, a w USA regularna to 900, a na BF były chwilę za 600.

 

I w nich mało dołu tylko dla bassheadów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mykupyku napisał:

To jest drop z UE. Przysługuje ci unijne prawo zwrotu towaru kupionego na odległość....

 

Kupujesz od firmy z USA i tam odsyłasz towar.

W EU (Holandia) jest jedynie magazyn, w którym leżą sobie odprawione (oclone) towary. Magazyn w Holandii nie przyjmuje zwrotów.

Prawo EU nie ma zastosowania, co nie znaczy, że są głusi na nasze argumenty. Ćwiczyłem na sobie (kupiłem i odsyłałem Fostex'y). Coś tam wynegocjowałem, ale straty były :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, marek_m napisał:

 

Kupujesz od firmy z USA i tam odsyłasz towar.

W EU (Holandia) jest jedynie magazyn, w którym leżą sobie odprawione (oclone) towary. Magazyn w Holandii nie przyjmuje zwrotów.

Prawo EU nie ma zastosowania, co nie znaczy, że są głusi na nasze argumenty. Ćwiczyłem na sobie (kupiłem i odsyłałem Fostex'y). Coś tam wynegocjowałem, ale straty były :(

 

A na jakie przepisy powołuje się magazyn w Holandii? Coś podali?

 

Bo kupujesz towar w UE, a nie w USA. Możesz go odesłać do USA skoro tak chcą, ale... na ich koszt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mykupyku napisał:

 

A na jakie przepisy powołuje się magazyn w Holandii? Coś podali?

 

Bo kupujesz towar w UE, a nie w USA. Możesz go odesłać do USA skoro tak chcą, ale... na ich koszt 

Sklep nie ma oddziału europejskiego, kupujesz w USA a tylko wysyłkę masz z europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, mykupyku napisał:

...Bo kupujesz towar w UE, a nie w USA. Możesz go odesłać do USA skoro tak chcą, ale... na ich koszt 

 

Nie. Kupujesz towar oclony, ale od amerykańskiej firmy działającej w ramach jurysdykcji USA.

 

W przypadku zwrotu:

  • pokrywasz koszt transportu (kurier do USA);
  • nie otrzymujesz zwrotu opłat celnych, które poniósł Drop, "przerzucając towar z USA do Holandii.

 

Można oczywiście z nimi negocjować, ale warto wiedzieć na czym się stoi, zanim się wdepnie :) 

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, crysis94 napisał:

Nie ma to jak 16 grudnia dodać kod rabatowy ważny do 15 grudnia 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pawelekdabek napisał:

Nie ma to jak 16 grudnia dodać kod rabatowy ważny do 15 grudnia 😅

Nic nie straciliście, na słuchawki było 5% :P

https://www.ebay.pl/itm/143472982293?ul_noapp=true

ether c za 2.7k zł, wczoraj na licytacji było 560 euro, dziś się wkurzył i dał 660 euro na kup teraz 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Sprzedam:
 
Shozy Form 1.1 - praktycznie nowe, przesłuchane może z godzinkę. Funowe granie, bardzo wygodne, w tej cenie killer jednak w kwestii doków postanowiłem zostać przy swoich akg. Cena: 200zł w zestawie wszystko co było od początku.
 
Cal! - słuchawki w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym, rekablowane niebieskim canare star quad. Sprzedaję bo dla mnie niewygodne okularnikom nie polecam. Cena: 110zł słuchawki + pudełko.
 
Do ceny proszę doliczyć koszty wysyłki.
Zdjęcia na życzenie Klienta


Brać bo cena rewelacyjna!

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, all999 napisał:
Godzinę temu, westberg napisał:
 
Na dropie było 1100 - w wersji EU.

Ponoć zamykają europejski magazyn, stąd takie ceny.

 

Myślę, że cena wreszcie zjechała to tych najbardziej znormalizowanych i uzasadnionych (tzn. godna cena za produkt bez audiofilskiego mambodżambo). 

 

A w ogóle to szkoda, że zamykają, jeżeli zamykają. 

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, coolmen77 napisał:

Ja też sie czaiłem jak pies do jeża 😕

mam nadzieję, że rewelacje @all999 sie nie sprawdzą i wrócą do sklepu eu, a może nawet EMPIRE EARS ZEUS pojawia sie w podobnej cenie :)

 

Tylko, że Zeusy nie były sprzedawane w wersji EU. Cena była (i jest) obniżona do 750$ i była to cena wyłącznie "amerykańska". Przez dłuższy czas Zeusy były sporo tańsze od K10 (750$ vs 1100$), ale potem cenę K10 przycięli o połowę i zrobiło się konkurencyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma "sklepu EU". Jest magazyn, pewnie skład celny obsługiwany na zlecenie Drop'a.

 

Warto przy okazji zapoznać się z polityką dot. zwrotów Drop'a:

 

Drop is currently accepting free returns and exchanges within the US on most Drop Studio items. Some exceptions do apply. Eligible products have a “Free Returns & Exchanges” note at the bottom of the product listing page.

 

The existing policy on applicable Drop-branded apparel and accessories remains intact and free returns and exchanges will continue to be accepted.

US customers may return or exchange these items in like new condition within 30 days of delivery by contacting Drop Support.

 

For all other products, we only offer returns/replacement for items that arrive damaged, defective, not as advertised, or missing components. When third-party runs are completed, we submit the group's order to the vendor up front. This is how we’re able to deliver the best value to our members and is also why all sales are final. In the event that a product arrives damaged, defective, not as advertised, or missing components, please contact Drop Support.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności