Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Nie napalajcie się bo już są sprzedane. Pojawiła się osoba która bierze za pobraniem tylko musi ogarnąć kuriera.

Jeśli nie weźmie to ja je biorę ale bez padów. Za pady chciał dodatkowo 250zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, vonBaron napisał:

Jak wypadają do innych zamkniętych w podobnej cenie bez obniżki? 

 

Nie wiem :ph34r: Ale parę osób z forum je miało więc może ktoś się wypowie... albo pytaj/szukaj tu

 

 

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, vonBaron napisał:

Jak wypadają do innych zamkniętych w podobnej cenie bez obniżki? 

 

Ogólnie brzmieniowo są fajne, ale trzeba je porządnie wygrzać. Są dość ciasne i mogą cisnąć. I konstrukcja mocowania muszli do pałąka nie wydaje się być zbyt pewna. Przyciski sterujące takie o, trzeba się do nich przywyczaić. Zamów, najwyżej zwrócisz ;) Miałem je przez chwilę i mi się podobały, ale jednak zwróciłem, m.in. dlatego że okazyjnie kupiłem Sony WH-1000XM3. Dźwiękowo myślę, że Panasonic był lepszy. Aha NC calkiem całkiem.

 

Alternatywą są jeszcze bardzo podobne słuchawki Technicsa, to chyba to samo tylko brand inny.

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Nicodem napisał:

AudioMagic odpalili BlackFriday

 

https://www.audiomagic.pl/black-friday

Prawie dałem się nabrać!

Na massdropie też odwalili niezłą promkę, ADX5000 za 1999$, oszczędność? 1$ :)

https://audeos.pl/pl/i/Black-Friday-w-Audeos.pl/15?fbclid=IwAR3MQBjjFIj8I-a10AWbApJWlFxVxk_L1ArFzFjYhbTwAXF8cW23tJU59eA

audeos

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, prolim said:

Prawie dałem się nabrać!

Na massdropie też odwalili niezłą promkę, ADX5000 za 1999$, oszczędność? 1$ :)

https://audeos.pl/pl/i/Black-Friday-w-Audeos.pl/15?fbclid=IwAR3MQBjjFIj8I-a10AWbApJWlFxVxk_L1ArFzFjYhbTwAXF8cW23tJU59eA

audeos

 

Ech Burson Conduxtor 3X w przedsprzedaży jakoś dziwnie do góry poszedł, chyba by móc doliczyć ten 15% rabat.

 

czytać nie umiem...

 

Edytowane przez Nicodem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Nicodem napisał:

 

Ech Burson Conduxtor 3X w przedsprzedaży jakoś dziwnie do góry poszedł, chyba by móc doliczyć ten 15% rabat.

 

 

Nie dziwnie poszedł do góry, tylko przedsprzedaż trwała do 17 listopada:

 

Przedsprzedaż: do 17 listopada model Conductor 3X można zamawiać w cenie 7699 zł. Wysyłka zamówień odbędzie się w drugiej połowie grudnia 2019 roku.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Mayster said:

 

Nie dziwnie poszedł do góry, tylko przedsprzedaż trwała do 17 listopada:

 

Przedsprzedaż: do 17 listopada model Conductor 3X można zamawiać w cenie 7699 zł. Wysyłka zamówień odbędzie się w drugiej połowie grudnia 2019 roku.

 

 

 

Faktycznie, mea culpa - nie wszedłem w sam produkt tylko w listing całej marki. I tam jest jako przedsprzedaż za 9999zł a pamiętałem właśnie cenę 7699zł bo to była super okazja.

Kto nie kupił to łapać 15% off teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Firegon napisał:

"Legendarne Grado GS1000 z oryginalnym przewodem, przez co charakteryzują się wspaniałą sceną, lepszą niż wspomniany model STAX 009"

:win::win:

Wygrał!

 

Srutu tutu. :D

Mi się one nie podobają.

No, ale kto co lubi. Nie zniechęcam, a tym bardziej nie zachęcam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radsone ES100 MK1 na niemieckim amazonie za jakieś 340 złotych, po zastosowaniu zniżki 20%. Trzeba zaznaczyć opcję "zastosuj kod", niczego nie wpisujemy.

 

https://www.amazon.de/dp/B078H4YD2L/ref=sr_1_3?__mk_pl_PL=ÅMÅŽÕÑ&keywords=radsone+earstudio+es100&qid=1574921290&sr=8-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CARDAS EM5813 IEM za niecałe 104 $ z przesyłką

Fiio BTR3 za 55,29 $ w piątek z darmową ASS za ok 217 pln, cena rewelacja

AUDIO-TECHNICA AT-PHA100 DAC/AMP za 211,71 $, nawet doliczając 23% Vat plus opłaty celne to nadal ok połowy ceny w Polsce i Europie

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, all999 napisał:

Radsone ES100 MK1 na niemieckim amazonie za jakieś 340 złotych, po zastosowaniu zniżki 20%. Trzeba zaznaczyć opcję "zastosuj kod", niczego nie wpisujemy.

 

https://www.amazon.de/dp/B078H4YD2L/ref=sr_1_3?__mk_pl_PL=ÅMÅŽÕÑ&keywords=radsone+earstudio+es100&qid=1574921290&sr=8-3

To jest już jakiś MKII ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ALTON napisał:

To jest już jakiś MKII ? :)

Jest, dioda jaśniej świeci i obudowa ma się mniej rysować, postęp OLBRZYMI :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności