Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, marek_m napisał:

Nie słyszałem ale podobno dużo lepsze od WH1000XM3?

Update: Chyba jednak nie. Zobaczyłem na Rtings porównanie i XB900 wyglądają tragicznie. 

Edytowane przez ALTON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ALTON napisał:

Nie słyszałem ale podobno dużo lepsze od WH1000XM3?

Update: Chyba jednak nie. Zobaczyłem na Rtings porównanie i XB900 wyglądają tragicznie. 

Słabe są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Nicodem napisał:

Pytanko o Hifiman HE1000 V2 - warto je brać za jakieś 1400 dolarów? Jak to gra?

Kupuj w ciemno, nie ma nad czym się zastanawiać. Tylko jest jeden problem, to będzie koniec twojego hobby ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Nicodem napisał:

Pytanko o Hifiman HE1000 V2 - warto je brać za jakieś 1400 dolarów? Jak to gra?

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

Dobra cena za te Heki. @saudio uprzedzony po przygodach z v1, ale u mnie nic złego się nie dzieje. a mam już je 3 lata i  grały sporo.

Mogę Ci je na szybko porównać np do Etherów, żebyś miał punkt odniesienia. Góra znacznie bardziej detaliczna, otwarta, instrumenty dęte wchodzą wyżej. Średnica nie tak gęsta jak z Etherów, ale tu znacznie lepsza separacja. Heki zagrają swobodniej. Wokale bardziej wygładzone na Hekach. Na dole Hifimanay schodzą niżej, bas mają jednak mniej zwarty, miększy, ale też obszerniejszy. Scena znacznie większa niż na Etherach, trójwymiarowa. Wygoda użytkowania też po stronie Heków, ich nie czuć w ogóle na głowie.

Sorki, że tutaj, do tematu w fanklubie Hifimana dotarłem później ;)

Edytowane przez lsd
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidelio X2 jakieś 490 zł. Cenę można dodatkowo zbić jeśli po raz pierwszy zainstalujemy aplikację mobilną amazon tudzież przez zakup doładowania 30 euro w żabce (bonus 10 euro) więcej info https://www.pepper.pl/promocje/10-bonus-za-zakup-doladowania-do-amazon-de-za-min-30-u-parnetrow-zabka-inmedio-i-inne-at-amazon-193932

https://www.amazon.de/gp/product/B01N5VHLUG/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A8KICS1PHF7ZO&psc=1

Edytowane przez Damix
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2019 o 21:09, retter napisał:

Jeśli mam być szczery to na amazon.de są w takiej cenie od dłuższego czasu - tylko czas oczekiwania 1-2 msc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, hubercik12311 napisał:

Jeśli mam być szczery to na amazon.de są w takiej cenie od dłuższego czasu - tylko czas oczekiwania 1-2 msc.

I jeszcze grają równie beznadziejnie jak ta cała seria sony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wisting napisał:

Przeceny z hifiheadphones http://www.hifiheadphones.co.uk/headphone-and-earphone-sale.html?p=1

np. CA Solaris, Jupiter, Dorado, Andromeda sporo mniej.

 

O, te W80 kuszą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[IMG]

Empire Ears

Starting at 11:59 Thursday night, you can take advantage these incredible savings on all of our models.
This is the first time we are running a discount on our Wraith and Valkyrie models!
The sale will be ending at 11:59 on Monday evening!

Edytowane przez Wisting
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności