Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

a Nighthawki nie miały już być nieprodukowane i AQ miał się ze słuchawek wycofać? :) taka byla wyprzedaż ostatków magazynowych itd :)

 

ode mnie: https://www.olx.pl/oferta/denon-ah-d7200-referencyjne-sluchawki-CID99-IDBy5NR.html - Denony D7200 za 1700pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hesus666Bo są nieprodukowane, pytanie ile ich tam zostało na tej wyprzedaży. Pierwszy ich rzut pojawił się jakoś w maju 2018, a teraz całkiem niedawno drugi. Przez jakiś czas ich nie było, a przynajmniej w takiej ilości co teraz (kierując się wyznacznikami aukcyjnymi). U nas TopHifi ma chyba na nie monopol. 

Co do aukcji na alle i cen to też nie ma w nich nic dziwnego - początkowo w salonie były zdaje się oba modele za 1499 (omawiana wyprzedaż) i chyba wcześniej te ceny lepsze jeszcze o stówkę pojawiały się na aukcjach. Sam tak kupowałem swoje NO i NHC, bo wygodniej. Nie zmienia to faktu, że ptoki idzie właśnie znów kupić od nich za 1399 PLN. 

 

Co by nie było OT, to ciekawa oferta na Ultrasone Edition 5 ULTD (na te limitowane kiedyś był niezły hype): https://allegro.pl/oferta/ultrasone-edition-5-unlimited-8596463485

Sam bym pewnie wziął, gdyby tylko haj$ się zgadzał, choć jeśli wierzyć byłemu product managerowi to najlepsze od Ultrasone już mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Undertaker napisał:

Co by nie było OT, to ciekawa oferta na Ultrasone Edition 5 ULTD (na te limitowane kiedyś był niezły hype): https://allegro.pl/oferta/ultrasone-edition-5-unlimited-8596463485

Mogę polecić sprzedawcę 😉 Poza allegro też sprzeda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, x X x napisał:

Jak widać na screenach:

 

Wiem co widać w screenach.

 

Napisałem jak jest w realu. Polecam wizytę w salonie Top HiFi.

 

Godzinę temu, hesus666 napisał:

a Nighthawki nie miały już być nieprodukowane i AQ miał się ze słuchawek wycofać? :) taka byla wyprzedaż ostatków magazynowych itd :)

 

Dwa tygodnie temu, w PL było ok. 100 szt.

 

Godzinę temu, Nicodem napisał:

Przed chwilą od nich wyszedłem. W sklepie stacjonarnie twardo cena stoi 2999 :)

 

Bo to jest ich oficjalna cena. Ale jak sięgniesz po portfel, zadziała promocja 1399 PLN :) 

__________________

 + raty 0% :) 

 

 

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, prolim napisał:

Mogę polecić sprzedawcę 😉 Poza allegro też sprzeda :P

Tyle, ze one nawet nie sa warte nawet polowe tej ceny. Swoje jakims cudem na allegro sprzedalem za 3k poltora roku temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lsd napisał:

Tyle, ze one nawet nie sa warte nawet polowe tej ceny. Swoje jakims cudem na allegro sprzedalem za 3k poltora roku temu...

Dlatego napisałem, że dla sprzedawcy można kupić 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lsdCóż, widocznie te najlepsze słuchawki (patrz: AudioQuest NightHawk, jak już jesteśmy w temacie) mają zarówno swoich oddanych wielbicieli, jak i zdecydowanych przeciwników. ;)

 

Jakby patrzeć po opiniach, to tym bardziej człowień miałby ochotę żeby to gdzieś dorwać. No bo to chyba jedyne takie słuchawki. Jedni piszą, że gniot i słuchać się nie da, a inni, że to połączenie Audeze i HD800 gdzie te ostatnie mogą się schować. 

 

Ciekawe. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Undertaker napisał:

Jedni piszą, że gniot i słuchać się nie da, a inni, że to połączenie Audeze i HD800 gdzie te ostatnie mogą się schować. 

 

Ciekawe. 

 

 

Tyle, ze one pod zadnym katem nie maja nic wspolnego ani z jednymi ani z drugimi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach wsiurskiego bieda-marketingu... A tak poważnie, to  po prostu pokazało mi się na ścianie na FB, to się podzielę.

 

https://audeos.pl/pl/i/Halloweenowa-promocja-w-Audeos.pl/14?fbclid=IwAR3jttBHEd-YfkUGEglLEJV3zV1FDYrhOcYxAEeqagRdm7rIF9wzfFQiSsk

 

Fajna cena zwłaszcza na Oriveti i Rhapsodio, chociaż 15% przy Bursonie też zajefajna opcja :)

Edytowane przez Vaiet
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Vaiet napisał:

W ramach wsiurskiego bieda-marketingu... A tak poważnie, to  po prostu pokazało mi się na ścianie na FB, to się podzielę.

 

 

No i? Link zjadł zachłanny a miał się podzielić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mykupyku napisał:

 

No i? Link zjadł zachłanny a miał się podzielić.

Wybacz, cały dzień prawie nie jadłem i się połasiłem, bo taki długi i tłusty był :D Gruba promka, to musiałem chociaż gryza... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach wsiurskiego bieda-marketingu... A tak poważnie, to  po prostu pokazało mi się na ścianie na FB, to się podzielę.
 
https://audeos.pl/pl/i/Halloweenowa-promocja-w-Audeos.pl/14?fbclid=IwAR3jttBHEd-YfkUGEglLEJV3zV1FDYrhOcYxAEeqagRdm7rIF9wzfFQiSsk
 
Fajna cena zwłaszcza na Oriveti i Rhapsodio, chociaż 15% przy Bursonie też zajefajna opcja
Mógłbym przysiąc, że jeszcze niedawno Iris kosztowały sześćset kilkadziesiąt złotych normalnie a nie w promocji halloween...?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RIH napisał:

Mógłbym przysiąc, że jeszcze niedawno Iris kosztowały sześćset kilkadziesiąt złotych normalnie a nie w promocji halloween...?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

 

Nie, to też była promocja, ale została wyłączona, żeby objąć je Halloweenową i móc dopisać do listy. Od zawsze kosztowały 799.

 

A tu wersja banera, która nie przeszła w konkursie:

 

AUDEOS - slajd rotatora - HALOWEEN.png

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, lsd napisał:

Tyle, ze one pod zadnym katem nie maja nic wspolnego ani z jednymi ani z drugimi :D

 

I bądź tu mądry :D No cóż, widać to typowy przykład słuchawek love or hate. 

A z ciekawości, czemu według Ciebie są aż takie słabe? To nie kwestia sygnatury dźwięku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja

5 minut temu, Undertaker napisał:

I bądź tu mądry :D No cóż, widać to typowy przykład słuchawek love or hate. 

A z ciekawości, czemu według Ciebie są aż takie słabe? To nie kwestia sygnatury dźwięku? 

Cóż nie mogę niczego złego powiedzieć odnośnie ogolnego komfortu użytkowania, dobrze leżą na głowie, w miare fajnie wyglądają, cene używek jak na flagowca (kilka lat temu) można by było przeżyć. No więc chodzi właśnie o groteskową, sztuczną sygnaturę dźwięku, nienaturalną prezentację dolnego i średniego pasma, kartonowy, czasami sztucznie pompowany (w zależności od wzmaka) bas i co za tym idzie oderwany od rzeczywistości dźwięk instrumentów o dolne pasmo zachaczających. Średnica sztucznie podkolorowana, wokale damskie jeszcze w miare naturalne, ale męskich nie byłem w stanie zaakceptować. Poza tym dziwne rozmieszczenie źródeł na scenie, w utworach dobrze znanych można to wyłapać nawet bez testów porównawczych z innymi słuchawkami. Ultrasony mają też swoje zalety, ale moje wrażenie po ich zakupie i już 10 minutowym zakupie, to było jedno wielkie "WTF?". Próbowałem się do nich przekonać przez kilka miesięcy eksperymentując z torem, ale niepochlebne, idące w tym samym kierunku opinie, utwierdziły mnie w przekonaniu, że trzeba się z nimi ewakuować. Rzadko te słuchawki można spotkać "od pierwszego właściciela". Przeważnie to obieżyświaty, które zawiodły oczekiwania niejednego "klienta".

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności