Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Winyl (Kolor Blue) Brodki tańszy o 10zł od cd:D

https://winylownia.pl/pl/p/BRODKA-MTV-Unplugged-2LP-BLUE-VINYL/58546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RIH napisał:

Moim zdaniem jak ktoś ma wydawać blisko 1k na PX to albo Sony, albo stare P7W - albo kupić "chińczyka" za 300 zł jeśli już ma brzmieć jak PX ;)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

 

PX grają po swojemu, ale to wcale nie znaczy, że źle i że nie mogą się podobać. Nie skreślałbym ich na dzień dobry. Osobiście bardziej mi się podobały od P7W, gdzie te drugie nie przekonywały mnie nijak charakterem brzmienia. Jak widać wiele zależy od preferencji. Chińczyka za 300zł, grającego jak PXy i o takiej samej funkcjonalności, póki co nie udało mi się namierzyć. Sugestie mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazje mają to do siebie, że jeden kijem nie ruszy, a drugi kupi dwie sztuki (dla siebie i szwagra) :D 

__________________

 

A propos, wczoraj odwiedziłem zaprzyjaźniony sklep Top HiFi, rozmawialiśmy między innymi na temat AQ (ważki i Hawki).

Twierdzą, że z całej gamy "ważek" najlepiej sprzedaje się Cobalt 😯

 

 

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, marek_m napisał:

A propos, wczoraj odwiedziłem zaprzyjaźniony sklep Top HiFi, rozmawialiśmy między innymi na temat AQ (ważki i Hawki).

Twierdzą, że z całej gamy "ważek" najlepiej sprzedaje się Cobalt 😯

Co wcale nie świadczy o tym, że Cobalt jest najlepszy, tylko najnowszy. Reszta została już wysycona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, marek_m said:

 

Twierdzą, że z całej gamy "ważek" najlepiej sprzedaje się Cobalt 😯

 

 

 

A co ma handlowiec powiedzieć? Że nie opłaca się i że lepiej stare? :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Nicodem napisał:

A co ma handlowiec powiedzieć? Że nie opłaca się i że lepiej stare? :)

 

Kiedy ze mną rozmawiają, nie są handlowcami, są moimi kumplami. Mówią mi jak jest, nawet jeżeli jest kiepsko. 

 

A tak na marginesie, salony Jaguara też na ruch w interesie nie narzekają. 

To zapewne magia 500+ :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jaro54 napisał:

Co wcale nie świadczy o tym, że Cobalt jest najlepszy, tylko najnowszy. Reszta została już wysycona

 

4 minuty temu, marek_m napisał:

 

Kiedy ze mną rozmawiają, nie są handlowcami, są moimi kumplami. Mówią mi jak jest, nawet jeżeli jest kiepsko. 

 

A tak na marginesie, salony Jaguara też na ruch w interesie nie narzekają. 

To zapewne magia 500+ :D 

 

Z tego co liczę to u nas na forum że 3 osoby miały cobalta (na chwilę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marek_m napisał:

 

Kiedy ze mną rozmawiają, nie są handlowcami, są moimi kumplami. Mówią mi jak jest, nawet jeżeli jest kiepsko. 

 

A tak na marginesie, salony Jaguara też na ruch w interesie nie narzekają. 

To zapewne magia 500+ :D 

 

Handlowcy nie mają kumpli tylko potencjalnych klientów :D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/audioquest-nightowl-carbon-z-audioquest-dragonfly-red-CID99-IDBYIcO.html#6fbe6390d0  swojego Reda puściłem ostatnio za 400zł, także chyba okazja. Gdyby to były Hawki to sam bym wziął.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, espe0 napisał:

Z tego co liczę to u nas na forum że 3 osoby miały cobalta (na chwilę).

 

Na forach siedzą audio gawędziarze :D 

 

Cobalty kupują klienci :) 

 

Godzinę temu, Spawn napisał:

Handlowcy nie mają kumpli tylko potencjalnych klientów :D

 

Przychodzi taki moment w życiu każdego faceta, kiedy nawet kochanka wie, że przyszedłeś tylko pogadać :D 

  • Thanks 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
PX grają po swojemu, ale to wcale nie znaczy, że źle i że nie mogą się podobać. Nie skreślałbym ich na dzień dobry. Osobiście bardziej mi się podobały od P7W, gdzie te drugie nie przekonywały mnie nijak charakterem brzmienia. Jak widać wiele zależy od preferencji. Chińczyka za 300zł, grającego jak PXy i o takiej samej funkcjonalności, póki co nie udało mi się namierzyć. Sugestie mile widziane.
Jasne, że preferencje są istotne - dlatego napisałem, że moim zdaniem. Nie wiem czy, któryś chińczyk gra dokładnie jak PX ale wolałbym kupić coś taniego ze świadomością na jaki kompromis się decyduję niż PX, które od startu IMO nie były warte połowy kwoty jaką za nie chcieli. Ale to ja i moje uszy.
Uważam ogólnie, że ostatnie lata to "erotyczne" podejście firm do konsumentów... ;)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesują ATH-DSR9BT na massdropie za ok 400 $ z wszelkimi opłatami czyli ok 1000 pln taniej niż w Polsce ( te 400 zielonych to wliczona dostawa i VAT)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesują ATH-DSR9BT na massdropie za ok 400 $ z wszelkimi opłatami czyli ok 1000 pln taniej niż w Polsce ( te 400 zielonych to wliczona dostawa i VAT)
Tylko warto napisać że sypia sopranami i szkłem dość znacznie.

pisane mobilnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, retter napisał:

Tylko warto napisać że sypia sopranami i szkłem dość znacznie.

pisane mobilnie
 

 

SR9 owszem, DSR9BT chyba nie aż tak. @EvilKillaruna w recenzji tych drugich nie wydawał się cierpieć tak bardzo jak podczas opisywania wrażeń z odsłuchu tych pierwszych. Niemniej ja bym ich w ciemno nie kupił, szczególnie gdy istnieją DSR7BT, które ponoć brzmią identycznie jak MSR7SE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności