Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

nieprawda... starają się wszystko, ale nie zawsze im wychodzi.

 

i nie tylko małe paczki przepuszczają, jakiś czas temu duże pudło z massdropa też do mnie doszło za friko

 

trzeba być we czepeczku urodzonym

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drop (dawny massdrop) jest na tyle dobrze znany że rzadko przechodzi bez opłat. Jest szansa że mały radsone pójdzie bez ale szczerze to trzeba wspierać naszych i u BigMaras kupować. Legitnie, z opłatami, szybko i z gwarancją.
Kilka razy skusiłem się na dropa i prócz jednego deala na słuchawki gdzie wiedziałem że mi je przywiezie znajomy to zawsze plułem sobie w brodę.
Jak już ok cenowo nawet z opłatami to długie czekanie + reklamacje itd. Szkoda życia na to.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka


Jakby był dostępny to bym kupił u nas

Wysłane z mojego KING_KONG_3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba napisać do @bigmarasmoże coś pod ladą schował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaro54 napisał:

Trzeba napisać do @bigmarasmoże coś pod ladą schował :)

 

słusznie, bo akurat kupowanie sprzętu niewiele taniej z ryzykiem dodatkowych opłat i komplikacji przy gwarancji... nie popłaca

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie wszystko, ale dużo więcej niż kilka lat temu. Kasa potrzebna na programy różne. Nie dość, że wszystko (prawie) chcą clić i vatować to trwa to sporo.

 

  Zgadza się. Ja też ostatnio szukam czegoś po UE. Mam cenę i wiem ile mnie to wyniesie. A spoza UE to już musi być wybitnie dobra cena żeby się pokusić na zakup.

Edytowane przez tanatos72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to zakończmy już ten temat. Chyba wszystko zostało powiedziane. Gdybym wiedział że jest VAT i jakieś opłaty to bym nie kupował. Ba jeślibyby radsone był dostępny u nas to bez wahania wziąłbym tutaj. Dzisiaj jestem mądrzejszy. Rozważam anulowanie zakupu jeśli bigmaras odpowie na pytanie o dostępność. EOT

 

Wysłane z mojego KING_KONG_3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak @bigmaras nie będzie miał to w podobnej cenie dostaniesz na amazon.de

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olx z czerwca jeszcze stówka taniej - https://www.olx.pl/oferta/audioquest-nightowl-CID99-IDBNCyE.html 

I jeszcze z cyklu "praktycznie nowe" (sierpień 2019) Denon AH-D5200 za 1100: https://www.olx.pl/oferta/sluchawki-denon-ah-d5200-CID99-IDBwwBi.html 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/outlet-sluchawki-przewodowe-fiio-fh1-26om-czarne-8553279304

Fiio FH1 za 329 zł w outlecie xkom.

 

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-beyerdynamic-aventho-wireless-8438873520

Używki Aventho Wireless za 990 zł.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, vonBaron napisał:

1224 £? Raczej ponad 6k. Chyba że się coś zmieniło? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, waski napisał:

Tańsze ale lewa gra ciszej. Nawiasem mówiąc te nie wyskoczą w Allegro jak wpiszesz Aventho Wireless bo sprzedający wpisał Aventho BT bezprzewodowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I 10 razy czytałem w jego innej aukcji, że sprzedaje "Podgrzewacz do uszu", zanim do mnie dotarło co jest napisane na aukcji 😀

https://allegro.pl/oferta/fenix-mini-dodatki-8559798269?reco_id=ba38ce4a-ed8c-11e9-a58f-246e961044c0&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951

Nawet pomyślałem sobie, że to może być fajny gadżet na zimę dla mnie bo bez czapki chodzę i lepiej by się słuchawki aplikowało do ciepłego ucha. 

Edytowane przez waski
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuta z peppera, jakiś wzmak USB C od Meizu:

 

https://pl.aliexpress.com/item/4000222183697.html

 

-Wbudowany wysokiej jakości układ dekodera DAC, dodając 2 niezależne regulatory liniowe LDO o niskim spadku, aby zapewnić czysty i czysty dźwięk

-Waga całej maszyny to tylko 4g, a interfejs typu C podłączony do słuchawek to plug and play

-Jednoczesna kompatybilność bez sterownika z Windows/MacOS

 

SNR:> 120dB

Zakres dynamiczny/DNR:> 120dB

Zniekształcenie/THD + N: Pasmo przenoszenia/FR: 20Hz ~ 40 kHz

Obciążenie wyjściowe: adaptacyjne 16Ω ~ 600Ω

Moc wyjściowa: 30 mW podwójny kanał przy 32 Ω; 6.7 mW podwójny kanał przy 600Ω

Możliwość dekodowania PCM: 32bit/384 kHz

Możliwość dekodowania DSD: DSD64/DSD128

 

Meizu HiFi lossless DAC typu C wzmacniacz słuchawkowy do 3.5mm adapter audio Cirrus Logic CS43131 układu 600ou PCM 32bit/384k DSD 128

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, x X x napisał:

Wrzuta z peppera, jakiś wzmak USB C od Meizu:

 

https://pl.aliexpress.com/item/4000222183697.html

 

-Wbudowany wysokiej jakości układ dekodera DAC, dodając 2 niezależne regulatory liniowe LDO o niskim spadku, aby zapewnić czysty i czysty dźwięk

-Waga całej maszyny to tylko 4g, a interfejs typu C podłączony do słuchawek to plug and play

-Jednoczesna kompatybilność bez sterownika z Windows/MacOS

 

SNR:> 120dB

Zakres dynamiczny/DNR:> 120dB

Zniekształcenie/THD + N: Pasmo przenoszenia/FR: 20Hz ~ 40 kHz

Obciążenie wyjściowe: adaptacyjne 16Ω ~ 600Ω

Moc wyjściowa: 30 mW podwójny kanał przy 32 Ω; 6.7 mW podwójny kanał przy 600Ω

Możliwość dekodowania PCM: 32bit/384 kHz

Możliwość dekodowania DSD: DSD64/DSD128

 

Meizu HiFi lossless DAC typu C wzmacniacz słuchawkowy do 3.5mm adapter audio Cirrus Logic CS43131 układu 600ou PCM 32bit/384k DSD 128

 

 

 

 

Luźna myśl :) 

Wszystkie takie i podobne przejściówki mają dwie niepodważalne wady:

1. Dodatkowy kabel wystający z gniazda USB

2. Posiłkowanie baterią w źródle sygnału

Moim zdaniem dwie powyższe przekreślają sens takich zabawek z wyłączeniem sytuacji kiedy nie ma innej możliwości wyprowadzenia sygnału jak właśnie w powyższy sposób.

Edytowane przez ALTON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, chico99 napisał:

No właśnie pełna mobilność jest taką sytuacją.

O ile ten kabelek rzeczywiście podwyższy jakość grania. Np. Ibasso dc01,02 robi to na pewno.

Z dopiskiem PRO jest w ogóle bomba - przynajmniej ze specyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności