Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Wziąłem ja. Mam nadzieję, że się nikt nie obrazi. Martwi mnie ten lombard. Już je kiedyś sprzedawali i możliwe, że wróciły https://allegro.pl/oferta/sluchawki-denon-ah-d9200-jak-nowe-8000040788

 

Ani słowa o gwarancji.

 

Edit:

Zakładam, że to te same co w powyższej ofercie. Tylko etykieta zerwana. Kto by zrywał do zdjęć? :D

Edytowane przez krz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie te ktoś brał ma odsłuch :)
Mi się wydaje że udało się strzelić super ofertę. Trzymam kciuki.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego Allegro daje zawsze jakies zabezpieczenie, wiec ja bym sie nie obawiał. Gorzej na Olx i innych. Tez mi wyglada raczej na dobra okazje po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego właściwie się boisz?

To prawdopodobnie nie te same słuchawki. Może gościowi ktoś przywozi "z Niemiec" jakieś powystawowe albo serwisowane, różnie bywa. Adres firmy we Wrocławiu, ale dwa różne konta i dwa różne miejsca odbioru w Warszawie. Obydwa jakieś 10 minut od mojej pracy, może mógłbym pomóc, ale pewnie sprawdzenie po zakupie przed wysyłką i tak nie wchodzi w grę, a one pewnie tam nie leżą na półce, żebym mógł zajrzeć i zerknąć choćby na stan wizualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, krz napisał:

Wziąłem ja. Mam nadzieję, że się nikt nie obrazi. Martwi mnie ten lombard. Już je kiedyś sprzedawali i możliwe, że wróciły https://allegro.pl/oferta/sluchawki-denon-ah-d9200-jak-nowe-8000040788

 

Ani słowa o gwarancji.

 

Edit:

Zakładam, że to te same co w powyższej ofercie. Tylko etykieta zerwana. Kto by zrywał do zdjęć? :D

Będziesz mógł je porównać do innych Dennonów czy Fostexów?

Wątpię że za taką cenę jeszcze będzie gwarancja.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2019 o 20:12, waski napisał:

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-dokanalowe-campfire-audio-solaris-okazja-8504730808?item=8504730808

Pisałem z gościem i przy odbiorze osobistym bez allegro jest w stanie sprzedać za 4.5k

Gdtbym nie kupił ostatnio Solarisów w mp3store to chyba bym się pofatygował do stolicy na wycieczkę. 

Wyglądają na oryginał. 

Ja z tym człowiekiem mam bardzo nieprzyjemne doświadczenie. Wziąłem od niego swego czasu Earsonics w bardzo dobrej cenie. Słuchawki brzmieniowo super, tylko jakoś tak ani nie sfotografował, ani nie wspomniał o tym jak pytałem, że na plastikowym faceplate jedna słuchawka ma nie tyle rysę, co wyżłobienie jak rów mariański. Fakt, cena bardzo atrakcyjna i chciał jeszcze oddać część kasy, ale w imię zasad podziękowałem i poprosiłem o całą kwotę.

 

Poza tym niedawno ten sam człowiek sprzedawał Tia Fourte za... 8500zł na allegro? Co jakiś czas pojawiają się u niego rodzynki w świetnych cenach, ale ja jestem już ostrożny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Vaiet napisał:

Ja z tym człowiekiem mam bardzo nieprzyjemne doświadczenie. Wziąłem od niego swego czasu Earsonics w bardzo dobrej cenie. Słuchawki brzmieniowo super, tylko jakoś tak ani nie sfotografował, ani nie wspomniał o tym jak pytałem, że na plastikowym faceplate jedna słuchawka ma nie tyle rysę, co wyżłobienie jak rów mariański. Fakt, cena bardzo atrakcyjna i chciał jeszcze oddać część kasy, ale w imię zasad podziękowałem i poprosiłem o całą kwotę.

 

Poza tym niedawno ten sam człowiek sprzedawał Tia Fourte za... 8500zł na allegro? Co jakiś czas pojawiają się u niego rodzynki w świetnych cenach, ale ja jestem już ostrożny.

Niby komentarze ma zachęcające, ale jak piszesz nie jest do końca w porządku bo przecież nie działał w dobrej wierze. Zresztą, na marginesie, komentarze to nie wszystko, sam miałem kiedyś podobną sytuację ze sprzętem, na mnie sprzedawca się obraził ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, vonBaron napisał:

Będziesz mógł je porównać do innych Dennonów czy Fostexów?

Wątpię że za taką cenę jeszcze będzie gwarancja.

Niestety. Wypadłem z audio lata temu i czasem sobie odpalę swoje drewniaki na Mojo.

Na tygodniu wpadła mi myśl, by odświeżyć temat, kupić jakieś combo typu CV2+ i sparować z jakimiś zamkniętymi. D9200 idealnie się tu pojawiły, ale będę szukał jeszcze Z1R, TH900 czy D7000.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, krz napisał:

Niestety. Wypadłem z audio lata temu i czasem sobie odpalę swoje drewniaki na Mojo.

Na tygodniu wpadła mi myśl, by odświeżyć temat, kupić jakieś combo typu CV2+ i sparować z jakimiś zamkniętymi. D9200 idealnie się tu pojawiły, ale będę szukał jeszcze Z1R, TH900 czy D7000.

Cieszę się, że je wziąłeś, bo mnie kusiły :) Chociaż chętnie bym sprawdził jak się porównują do D7000 czy CD3k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś lubi słuchać muzyki z pada ps4 to tu jest NOWE ps4 z 3ma dobrymi grami za 699zł:

 

https://allegro.pl/oferta/wkrotce/sony-playstation-4-500gb-3-gry-8475182331?bi_c=smartweek&

Edytowane przez espe0
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś lubi słuchać muzyki z pada ps4 to tu jest NOWE ps4 z 3ma dobrymi grami za 699zł:

 

https://allegro.pl/oferta/wkrotce/sony-playstation-4-500gb-3-gry-8475182331?bi_c=smartweek&

Poty juz czekaja default_biggrin.png potem do kupienia na olx za 999 xD

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo jak na używki. Nawet jak są prawie nowe. Wolałbym kupić w pl z dystrybucji.
Ale ładne to one są...


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Nicodem napisał:

Tak, w sensie że bez problemu za 10tys kupisz nowe po negocjacjach.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

Zdarzają się używane na gwarancji za około 8000zł ale sprzedają się bardzo szybko.

Może po nowym roku sprzedam Cleary i dołożę do Stelli :D

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się używane na gwarancji za około 8000zł ale sprzedają się bardzo szybko.
Może po nowym roku sprzedam Cleary i dołożę do Stelli
To daj znac to ja sprzedam eleary i dołożę do clearów. (Hak dobrze kojaze to eleary od Ciebie brałem) xD

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, jak się sprawują? 
Elegancko chociaz obecnie walczą o zainteresowanie z T1 v2. Tylko czemu doba nie jest z gumy :( bo obecnie więcej słucham w pracy z listenow i v30.

Uwaga.

PRZYPOMINAM ZEBY JUZ ZACZĄĆ AKUMULACJE GOTOWKI NA BLACK FRIDAY. xD

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności