Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, espe0 napisał:

Tak sobie szukam inspiracji na obudowy do słuchawek i proszę: jakie perełki ...i jak tanio:

https://www.olx.pl/oferta/nowe-sluchawki-mp3-dinozaury-1-5m-CID99-IDgaOur.html#212e433ad6

 

Wyglądają... drapieżnie, że tak powiem ;]

Pewnie agresywne granie, w ciemno bym nie brał xd

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Weird_O napisał:

 

Wyglądają... drapieżnie, że tak powiem ;]

Pewnie agresywne granie, w ciemno bym nie brał xd

Poza tym sugerują zieloną barwę - a ja wolę pomarańczowe radosne granie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, marekhall napisał:

 

Czyżby idealny stosunek jakości do ceny: g..no, ale za to tanie? :D

 

Sam sprzedajesz te słuchawki, to chyba najlepiej możesz ocenić, czy są g...nem ;)

 

Ja tylko chciałem napisać, że firma jest sprawdzona, rzeczywiście można u nich upolować coś bardzo tanio, towar dochodzi zgodny z opisem, a na wszelki wypadek polecam płatność PayPal, żeby mieć 100% pewności, że się nie straci kasy.

 

A jak ktoś oczekuje dostawy następnego dnia, gwarancji 2 lata realizowanej w Polsce itd. to polecam zakupy w sklepie :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, vonBaron napisał:

Jakbym nie miał IDSD to sam bym wziął.

Znasz gościa?

Forumowicz na AS adamgdansk, sprzedaje też Audeze - https://www.audiostereo.pl/ogloszenia_sprzet/audeze-lcd-3f-kabel-faw-r124705/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej promocji jest więcej rzeczy :)https://promocje.x-kom.pl/jesienne-porzadki?sortowanie=popularity&filtry=151_kategoria[1942,1943]&strona=2

Edifier W855BT za 399 zł

Bang & Olufsen BEOPLAY E4 799 zł
Huawei AM61 Sport Bluetooth Czerwone 119 zł

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu są pomiary:

https://diyaudioheaven.wordpress.com/headphones/measurements/brands-a-i/dt-1770-pro/

Sporo też zależy od padów, ja piszę o welurach, dość dobre pozycjonowanie na scenie, choć głębia mogłaby być większa, a z ostrością ja to już trochę lat mam więc rzadnej ostrości nie słyszę.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem je wygrzane i grały nienaturalnie (dół na pierwszym planie, wrażenie jakby "odwróconego dźwięku"), z mała sceną, mocno średnią holografią, dźwięki szybko gasły. Jedyny plus to czystość, grały baaardzo czysto, był to w sumie mój pierwszy kontakt z teslami i w tym elemencie mi zaimponowały. 1990 pro znacznie lepsze, "normalniejsze", bez błędów 1770 pro. Może miałem trafiony egzemplarz? Ale raczej nie, generalnie ludzie ich nie lubili z tego co czytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja DT1770 zapamiętałem jako ciemne, przebasowione, grały zbitym dźwiękiem ze słabą rozdzielczością. Kompletnie mi się nie podobały. Słuchałem pierwszego wypustu zaraz po premierze, może później coś zmienili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie się z tym nie zgadzam, najciemniejsze Beyer'y, jakie znam, ciemniejsze od DT1990PRO.
Najciemniejsze to chyba dt990 pro black, ew dt990 massdrop.
Choć teraz na massdropie są dt1770.

Owszem dt1990 są całkiem ok, ale jak zawszę zamknięta buda robi swoje.

pisane mobilnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może panowie do wątku o Bayerach ?

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności