Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, tommir napisał:

Ktoś już kiedyś podsyłał link do jakiejś aukcji tego użytkownika. Ma kilka pozycji w dość dobrych cenach.

Dodaję info bo nie miał wcześniej żadnych komentarzy, kupiłem i wszytko w porządku więc gdyby ktoś się wahał to śmiało można kupować.

 

https://allegro.pl/uzytkownik/Homer_Jay?bmatch=baseline-cl-dict41-eyesa-bp-uni-1-5-0904

 

Teraz już jeden komentarz ma.👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, tommir said:

Ktoś już kiedyś podsyłał link do jakiejś aukcji tego użytkownika. Ma kilka pozycji w dość dobrych cenach.

Dodaję info bo nie miał wcześniej żadnych komentarzy, kupiłem i wszytko w porządku więc gdyby ktoś się wahał to śmiało można kupować.

 

https://allegro.pl/uzytkownik/Homer_Jay?bmatch=baseline-cl-dict41-eyesa-bp-uni-1-5-0904

 

Nie no, dywanik jak u prawdziwego audiofila :), graty też niezłe, cenki niezłe. Weź zaproś go na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tommir napisał:

Ktoś już kiedyś podsyłał link do jakiejś aukcji tego użytkownika. Ma kilka pozycji w dość dobrych cenach.

Dodaję info bo nie miał wcześniej żadnych komentarzy, kupiłem i wszytko w porządku więc gdyby ktoś się wahał to śmiało można kupować.

 

https://allegro.pl/uzytkownik/Homer_Jay?bmatch=baseline-cl-dict41-eyesa-bp-uni-1-5-0904

 Fani he-6 i GS1000i naprawdę mają szansę na deal życia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, graves napisał:

dobrze widzę, że ten koleś ma ponad 12 lat na Allegro i tylko jedną łapkę w górę i tylko jedną opinię? według Was to rzeczywiście zaufany sprzedawca? 🙂

Jakiś czas temu zmieniły się zasady przydzielania komentarzy na allegro i wszystkie komentarze/łapki zostały wyzerowane.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, posiadanie konta na Allegro nie jest równoznaczne z koniecznością sprzedaży. Ja pierwszy towar sprzedałem po 14 latach ;) Co do tego czy jest godzien zaufania czy nie - odpowiedział na wszystkie moje pytania, szybko wysłał paczkę, stan faktyczny okazał się przynajmniej jak spodziewany - miałbym napisać, że nie?

Edytowane przez tommir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, wegiel21 napisał:

Jakiś czas temu zmieniły się zasady przydzielania komentarzy na allegro i wszystkie komentarze/łapki zostały wyzerowane.

 

Nie tyle wyzerowane co pokazuje tylko te z ostatniego roku. Ten sprzedawca mógł mieć ich setki, po prostu ostatnio nie sprzedawał za dużo (a i większość sprzedających już nie wystawia ocen) to i wygląda jakby nie miał nic.

 

@graves

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, audionanik napisał:

 Fani he-6 i GS1000i naprawdę mają szansę na deal życia.

 

Umówiłem się z gościem na odsłuch w sobotę, dam znać czy wszystko gra. Najbardziej jestem ciekaw tych grado. Już raz kupiłem gieesy na allego i po dwóch dniach przetwornik zaczął trzeszczeć... na szczęście nie było problemów ze zwrotem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Weird_O napisał:

 

Umówiłem się z gościem na odsłuch w sobotę, dam znać czy wszystko gra. Najbardziej jestem ciekaw tych grado. Już raz kupiłem gieesy na allego i po dwóch dniach przetwornik zaczął trzeszczeć... na szczęście nie było problemów ze zwrotem.

Mnie tam gdzieś przemknęły przez głowę te he-6 choć słaby głoś rozsądku zdaje się protestować. Jak będziesz miał okazję potestować, daj znać czy z nimi wszystko ok. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tommir napisał:

Mnie tam gdzieś przemknęły przez głowę te he-6 choć słaby głoś rozsądku zdaje się protestować. Jak będziesz miał okazję potestować, daj znać czy z nimi wszystko ok. Dzięki.

Tylko że HE-6 trzeba mieć czym napędzić.

 

https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/36/340603.php

Hegel HD20 - 1900zł

 

https://allegro.pl/oferta/dual-dac-amr-dp-777-se-high-end-8461889108

 

Edytowane przez vonBaron
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, vonBaron napisał:

Trochę mnie to właśnie powstrzymuje bo kolejne inwestycje, a to już się robi sprawa przyszłościowa i nigdy nie wiadomo jak wyjdzie ;) Mimo wszystko kuszą, bo ofert praktycznie brak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, tommir napisał:

Trochę mnie to właśnie powstrzymuje bo kolejne inwestycje, a to już się robi sprawa przyszłościowa i nigdy nie wiadomo jak wyjdzie ;) Mimo wszystko kuszą, bo ofert praktycznie brak.

A Fostexy nie są wystarczające ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako zamknięte to na ten moment mój top. Jednak planary oferują odmienny dźwięk, który również mnie fascynuje i w tym kierunku chciałbym pójść równolegle.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Corvin74 napisał:

 

W komisie od 1,5 miesiąca :D

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności