Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, krz napisał:

 

Nadal się nie opłaca, bo to są po prostu przeciętne słuchawki i pewnie niedługo to będzie ich normalna cena. W tej cenie można wyrwać XM3 lub 35II, taniej WH-H900n lub używki P7W.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Karmazynowy napisał:

 

Nadal się nie opłaca, bo to są po prostu przeciętne słuchawki i pewnie niedługo to będzie ich normalna cena. W tej cenie można wyrwać XM3 lub 35II, taniej WH-H900n lub używki P7W.

 

Zgadza się, są najwyżej przeciętne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, robertos said:

 

Już poszło. To ten sam człowiek chyba co od niego FH5 były niedawno. 

1 hour ago, all999 said:

 

Zgadza się, są najwyżej przeciętne.

 

Tak czy inaczej - jak ktoś chce się przekonać to można spokojnie brać z ibood - przyjmują zwroty bez problemów. Sami dają DHLowską etykietę i oddają kasę w całości po zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nicodem napisał:

 

Już poszło. To ten sam człowiek chyba co od niego FH5 były niedawno. 

 

Tak czy inaczej - jak ktoś chce się przekonać to można spokojnie brać z ibood - przyjmują zwroty bez problemów. Sami dają DHLowską etykietę i oddają kasę w całości po zakupie.

 

Ostatnio jak zwracałem słuchawki do iBood to miałem sporo problemów. Etykieta nie działała, musiałem wysyłać na własny koszt, bardzo słaby kontakt i nie wyrobili się ze zwrotem w 14 dni, a zapłacili dopiero jak ich postraszyłem rzecznikiem praw konsumenta.

 

Łyknąłem tego Astella, pewnie się pobawię i pójdzie dalej :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, all999 said:

 

Ostatnio jak zwracałem słuchawki do iBood to miałem sporo problemów. Etykieta nie działała, musiałem wysyłać na własny koszt, bardzo słaby kontakt i nie wyrobili się ze zwrotem w 14 dni, a zapłacili dopiero jak ich postraszyłem rzecznikiem praw konsumenta.

 

Łyknąłem tego Astella, pewnie się pobawię i pójdzie dalej :)

 

Etykiety przechodzą tylko w punktach DHL. Żabki i inne takie mniejsze tego nie mogą zeskanować. Też nad tym ubolewałem. Ale Amazon ma tak samo.

 

A mój zwrot KSE do Amazon właśnie się zgubił... Będą jazdy.

 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, stefanbat said:

Jakieś te Shure przekletę ;)

 

Jak pisałem - jestem królową dramy to i dramy do mnie przychodzą same. Norma. 

Już się DHL pulta że to za duża wartość paczki była. Ja mam na to wywalone - to Amazon jest nadawcą i odbiorcą, ich etykieta. 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, all999 napisał:

 

Zgadza się, są najwyżej przeciętne.

Ja bym.zaryzykował słowo : słabe oraz pomyłka. Powinny to być dobre słuchawki, wygląd niezły, aptX HD ale w konfrontacji wolałem Aventho Wireless z Teslą.

2 godziny temu, all999 napisał:

 

Łyknąłem tego Astella, pewnie się pobawię i pójdzie dalej :)

To taki nowy AK300 ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, marek_m said:
Na iBood sporo kart Sandisk microSD.
 
Np. Karta microSDXC Ultra (klasa 10) 400 GB za 269,95 zł  
 
 

Tylko wysyłka droga a tę samą kartę można czasem kupić w x-kom za 239zl.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Nicodem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG G8S za 1749.

 

G8s ThinQ LG | 6,2” | 128 GB | Snapdragon 855 | OL kosztuje 3054.95 teraz za 1749.95 http://www.ibood.com/electronics-pl/pl/product-specs/52512/220149/g8s-thinq-lg-62-128-gb-snapdragon-855-ol.html

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, all999 napisał:

LG G8S za 1749.

 

G8s ThinQ LG | 6,2” | 128 GB | Snapdragon 855 | OL kosztuje 3054.95 teraz za 1749.95 http://www.ibood.com/electronics-pl/pl/product-specs/52512/220149/g8s-thinq-lg-62-128-gb-snapdragon-855-ol.html

Cena, jak na nowy telefon, jest ok, trzeba jednak pamiętać, że ten model nie posiada HiFi-DACa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takiej cenie to nawet kupiłbym może te Sennheisery HD800 (nówki z dwuletnią gwarancją 2330 zł) ;))

 

https://allegro.pl/oferta/wysokiej-klasy-sluchawki-sennheiser-hd-800-8432003193?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Tytus1988 napisał:

W takiej cenie to nawet kupiłbym może te Sennheisery HD800 (nówki z dwuletnią gwarancją 2330 zł) ;))

 

https://allegro.pl/oferta/wysokiej-klasy-sluchawki-sennheiser-hd-800-8432003193?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

 

Chętnie bym kupił, ale to pachnie jakimś oszustwem. Nowe, gwarancja, ale nie wystawia faktury. Ceny za słuchawki ma jakieś przypadkowe, a jeszcze żadnych nie sprzedał...

Są chińskie podróbki HD800? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem trochę ofertę tego sprzedawcy... ma sporo słuchawek na sprzedaż.

Część cen jest normalna jak w Polsce, cześć jest za wysoka, a część atrakcyjna - takie pomieszanie - sam nie wiem co o tym myśleć, wygląda to trochę dziwnie... 

z "okazji" może jeszcze AKG 812Pro za 2275,00 PLN + transport

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-referencyjne-akg-k812pro-8431872275

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Kuba_622 napisał:

 

Chętnie bym kupił, ale to pachnie jakimś oszustwem. Nowe, gwarancja, ale nie wystawia faktury. Ceny za słuchawki ma jakieś przypadkowe, a jeszcze żadnych nie sprzedał...

Są chińskie podróbki HD800? :)

 

Przyznaję, że nie zwróciłem uwagi na brak faktury. Być może w celu wzbudzenia zainteresowania swoimi pozostałymi ofertami wystawił je w takiej cenie, a jak ktoś kupi, to podniesie cenę do rynkowej wartości. Z tego, co spojrzałem, to już sprzedał kilka słuchawek (w tym także jedną niniejszych Sennheiserów). 

Edytowane przez Tytus1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Tytus1988 napisał:

 

Przyznaję, że nie zwróciłem uwagi na brak faktury. Być może w celu wzbudzenia zainteresowania swoimi pozostałymi ofertami wystawił je w takiej cenie, a jak ktoś kupi, to podniesie cenę do rynkowej wartości. Z tego, co spojrzałem, to już sprzedał kilka słuchawek (w tym także jedną niniejszych Sennheiserów). 

 

Śmierdzi wałkiem na kilometr. W ofercie ma 13 000 (słownie trzynaście tysięcy) przedmiotów i raptem 100 komentarzy z czego 6% to negatywy. Do tego wszystkie komentarze są za bazarowe pantofle i sukienki po 20zł mimo że sprzedał niby 10 sztuk Oculus Rift po 2tysie ale nikt mu nie dał komentarza za to. Oferta dla ludzi o mocnych nerwach.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być walkout scam czy coś takiego. Czyli prowadzenie normalnie biznesu, w pewnym momencie zaprzestanie wysyłania towaru i zawinięcie dochodu 😉 . Stworzenie kilkunastu tysięcy ofert jest pracochłonne, stąd losowe ceny, pewnie bot wypełnia na podstawie wyników z wyszukiwarki. Ilość ofert ma tylko zmaksymalizować zysk, im więcej ofert tym większa szansa na sprzedaż. Alee się okaże 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kuba_622 napisał:

Niby z pakietem Smart Allegro zwraca kasę w 2 dni, więc ryzyko jakieś ogromne nie jest. Ale też szansa, że ktoś bawi się w św. Mikołaja niewielka, mamy dopiero sierpień... Poprosiłem o zdjęcia, jeśli sprzedający odpisze coś sensownego, to dam znać.

 

Poprosiłeś o zdjęcie z karteczką nazwą ich konta na Allegro? Nie wiem, czy konto mogłoby zostać skradzione - miałem tak raz z zakupami na eBayu. 

W tej chwili cena HD800 to 6330 zł.

  • Thanks 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności