Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, espe0 napisał:

Obserwuje u tego sprzedawcy takie okazje już od ok 2 lat i nie zauważam negatywnych komentarzy.

Gościu pewny na 100%.Rzadko ale jednak wysyła ze Śląska. Przerzuca sporo sprzętu w USA jak mu się znudzi [nie podejdzie] to goni.

Kolega kolegi.

Edytowane przez Tommy66
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, music hunter napisał:

Nie tyle co okazja, co możliwość kupienia w Polsce:
https://www.olx.pl/oferta/sluchawki-douszne-sony-mdr-ex800st-CID99-IDzTLPS.html#df60edcdf7
Można jeszcze coś utargować, przynajmniej mi się udało, ale jednak kasa pójdzie na co innego.
Z chęcią odkupię od kogoś za kilka miesięcy ;) .

Bez Allegro,

Brak gwarancji rozruchowej.

Zapewnia o jakości ale jakoś nie widzę słowem że to oryginał.

Brak możliwości zwrotu.

Trochę przekrętem jedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to specjalna okazja, ale....

W końcu na Amazon są elektrostatyczne doki Shure, więc na chwilę mrożąc kasę można je sobie przetestować i jak nie podejdą... łatwo i przyjemnie zwrócić, nie ponosząc żadnych kosztów.

https://www.amazon.de/Shure-Elektrostatisches-Ohrhörer-System-Geräuschunterdrückende-Single-Microdriver/dp/B07DY9L23T/ref=pd_sbs_23_9?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B0173AX1TG&pd_rd_r=4b7a67cc-14fa-4663-ab3b-c2b6fbe6ee2b&pd_rd_w=9fjkQ&pd_rd_wg=tljOv&pf_rd_p=74d946ea-18de-4443-bed6-d8837f922070&pf_rd_r=48QN425G79GM6RJG0J5S&refRID=48QN425G79GM6RJG0J5S&th=1

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, awayeah napisał:

Nie jest to specjalna okazja, ale....

W końcu na Amazon są elektrostatyczne doki Shure, więc na chwilę mrożąc kasę można je sobie przetestować i jak nie podejdą... łatwo i przyjemnie zwrócić, nie ponosząc żadnych kosztów.

https://www.amazon.de/Shure-Elektrostatisches-Ohrhörer-System-Geräuschunterdrückende-Single-Microdriver/dp/B07DY9L23T/ref=pd_sbs_23_9?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B0173AX1TG&pd_rd_r=4b7a67cc-14fa-4663-ab3b-c2b6fbe6ee2b&pd_rd_w=9fjkQ&pd_rd_wg=tljOv&pf_rd_p=74d946ea-18de-4443-bed6-d8837f922070&pf_rd_r=48QN425G79GM6RJG0J5S&refRID=48QN425G79GM6RJG0J5S&th=1

 

Na Thomannie odrobinę taniej. https://www.thomann.de/pl/shure_kse_1200.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, awayeah said:

Nie jest to specjalna okazja, ale....

W końcu na Amazon są elektrostatyczne doki Shure, więc na chwilę mrożąc kasę można je sobie przetestować i jak nie podejdą... łatwo i przyjemnie zwrócić, nie ponosząc żadnych kosztów.

https://www.amazon.de/Shure-Elektrostatisches-Ohrhörer-System-Geräuschunterdrückende-Single-Microdriver/dp/B07DY9L23T/ref=pd_sbs_23_9?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B0173AX1TG&pd_rd_r=4b7a67cc-14fa-4663-ab3b-c2b6fbe6ee2b&pd_rd_w=9fjkQ&pd_rd_wg=tljOv&pf_rd_p=74d946ea-18de-4443-bed6-d8837f922070&pf_rd_r=48QN425G79GM6RJG0J5S&refRID=48QN425G79GM6RJG0J5S&th=1

 

Warto spróbować? Grają bardzo inaczej niż standardowe?

Drugie pytanie - czym się różni ta wersja od drugiego wariantu 500€ droższego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Nicodem napisał:

 

Warto spróbować? Grają bardzo inaczej niż standardowe?

Drugie pytanie - czym się różni ta wersja od drugiego wariantu 500€ droższego?

 

 

Jeśli nie masz najmniejszego zamiaru ich zostawiać u siebie i chcesz tylko sprawdzić to nie polecam bo ciężko wrócić do "zwykłych" słuchawek. Mnie się nie udało.... Zwróciłem a miesiąc później kupiłem drugi raz i już zostały.

 

KSE1200 mają tylko wejście liniowe a ten droższy wariant oprócz tego ma jeszcze wbudowanego DACa i equalizer. Nie słyszałem ale ponoć dość przeciętny ten dac i lepiej używać wejścia liniowego z dobrym źródłem.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

1 hour ago, Spawn said:

 

Jeśli nie masz najmniejszego zamiaru ich zostawiać u siebie i chcesz tylko sprawdzić to nie polecam bo ciężko wrócić do "zwykłych" słuchawek. Mnie się nie udało.... Zwróciłem a miesiąc później kupiłem drugi raz i już zostały.

 

KSE1200 mają tylko wejście liniowe a ten droższy wariant oprócz tego ma jeszcze wbudowanego DACa i equalizer. Nie słyszałem ale ponoć dość przeciętny ten dac i lepiej używać wejścia liniowego z dobrym źródłem.

 

Nie mam zamiaru ale wziąłem na odsłuch :)

Nigdy nic nie wiadomo. Andromedy zadrżały w szufladzie...

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka


 
Nie mam zamiaru ale wziąłem na odsłuch
Nigdy nic nie wiadomo. Andromedy zadrżały w szufladzie...
 
O widzisz. Ty je oddasz, a ja je wezmę jako Amazon Warehouse za 1500. Deal!
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Spawn napisał:

Jeśli nie masz najmniejszego zamiaru ich zostawiać u siebie i chcesz tylko sprawdzić to nie polecam bo ciężko wrócić do "zwykłych" słuchawek. Mnie się nie udało.... Zwróciłem a miesiąc później kupiłem drugi raz i już zostały.

 

Czekaj, jak to było... "Nigdy nie kupiłem dwa razy tych samych słuchawek"? :D

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Undertaker napisał:

 

Czekaj, jak to było... "Nigdy nie kupiłem dwa razy tych samych słuchawek"? :D

 

 

 

Ale ja to traktuje jako jeden zakup. Kupiłem je z zamiarem zwrotu placac karta kredytowa bo za drogie dla mnie i chcialem je tylko sprawdzic no bo elektrostaty wiec w moim przypadku wiadomo, moj konik. Wyrwały mnie z kapci jednak o wiele bardziej niz bym przypuszczal. Oddalem je no bo przeciez za drogie na moj portfel i chce jeszcze inne topy sprawdzic. No ale juz sie nie dalo bez nich zyc bo slonce za oknem jakies takie szare sie zrobilo.... No to sprzedalem cala stacjonarke zeby sfinansowac i zamowilem je raz jeszcze tym razem juz na stale.

 

Nawet im przytulny domek sprawiłem i 3 różne interconnecty ;)

20190816_103734~01.jpg

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Spawn napisał:

Ale ja to traktuje jako jeden zakup.

 

Niech Ci będzie. Jeszcze w przeciwnym razie ktoś by Cię posądził o działanie w niezgodzie z istotą tego hobby, albo co jeszcze gorszego. 

 

30 minut temu, Spawn napisał:

No ale juz sie nie dalo bez nich zyc bo slonce za oknem jakies takie szare sie zrobilo...

 

No widzisz - czyli elektrostaty przejaskrawiają rzeczywistość. Z Hawkami nie miałbyś takich problemów. (Nie mogłem sobie darować, to już mój ostatni głupkowato-powtarzalno-wszystkimznany żart o ałdiokłestach, z których przecież żartować nie można; obiecuję, że się postaram. 

 

Wszak najważniejsze, że:

34 minuty temu, Spawn napisał:

Wyrwały mnie z kapci

 

:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna zaczynam się bać bo to ja się przymierzałem teraz do Pathosa Aurium a tu mnie straszą, że wzięte na odsłuch Shure mogą się ostać. No tak gumowego portfela ni mam :)

Zobaczymy czy będę twardy i odeślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Nicodem napisał:

Kurna zaczynam się bać bo to ja się przymierzałem teraz do Pathosa Aurium a tu mnie straszą, że wzięte na odsłuch Shure mogą się ostać. No tak gumowego portfela ni mam :)

Zobaczymy czy będę twardy i odeślę.

 

W sumie to mało je hajpowałem po zakupie to co mi zależy. Na headfaju przeczytałem że ludzie 009 i Utopie sprzedawali po zakupie Shurów motywując to tym że co prawda Shury nie grają lepiej, ale też wcale nie gorzej i skoro można je mieć zawsze przy sobie i do tego izolują to po co trzymać resztę. Ubawiłem się tymi wpisami i między innymi dlatego je wziąłem na spróbowanie żeby się przekonać że to nie może być prawda. Po odsłuchaniu już mi nie było do śmiechu. Nie byłem też ostatnim który je zwrócił a potem nic mu już nie grało.... Tutaj pozwolę sobie wkleić PM'ke którą dostałem w marcu tego roku na headfi:

 

"Hello,
may i ask you if you still use your kse 1200 regularly? Because i just ordered them like you not with the biggest intention to keep them and retourned them after a week and now i feel like i can't live without them anymore. I'm just concerned because i find them to be really not that mobile. Is it worth to grap a pair in long term perspective?
Thanks !"

 

I nie, to nie jest żart.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Spawn napisał:

 

W sumie to mało je hajpowałem po zakupie to co mi zależy.

Nadrabiasz, moja sakiewka jest juz otwarta, jeszcze jeden bodziec i posypie sie piniadz...

Edytowane przez lsd
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale hajp train się nagle zrobił. Wiecie że w thomannie od zawsze można wszystko zwracać do miesiąca i jeszcze sami od siebie dają 3 lata gwarancji? :) 

Niech jeden kupi i sprawdzi ile w tym legendy. Nie ma co się rzucać, pierwsi na forum i tak już nie będziecie bo pierwszy to był bodaj @ententa z KSE1500. Drudzy tez nie będziecie bo drugi byłem ja z KSE1200 :D

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to podium poszlo sie pasc...
Ha, Amazon mnie zaskoczył. Będę miał jutro.
Najlepsze jest to że jeszcze nigdy nie słyszałem żadnych elektrostatów. Będzie jazda :)

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2019 o 17:08, awayeah napisał:

Nie jest to specjalna okazja, ale....

W końcu na Amazon są elektrostatyczne doki Shure, więc na chwilę mrożąc kasę można je sobie przetestować i jak nie podejdą... łatwo i przyjemnie zwrócić, nie ponosząc żadnych kosztów.

https://www.amazon.de/Shure-Elektrostatisches-Ohrhörer-System-Geräuschunterdrückende-Single-Microdriver/dp/B07DY9L23T/ref=pd_sbs_23_9?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B0173AX1TG&pd_rd_r=4b7a67cc-14fa-4663-ab3b-c2b6fbe6ee2b&pd_rd_w=9fjkQ&pd_rd_wg=tljOv&pf_rd_p=74d946ea-18de-4443-bed6-d8837f922070&pf_rd_r=48QN425G79GM6RJG0J5S&refRID=48QN425G79GM6RJG0J5S&th=1

Uff, sroga cena 🏋️‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności