Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak już Ci nabija (a szansa jest bardzo duża) to wyjdzie jeszcze drożej niż w PL. No i bujaj się z ewentualną reklamacja... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z massdropa masz 99% szans na Vat i opłaty celne Wychodzi przeszło 430$ plus ok 40 pln obsługi celnej. Na Dropie kupuje się rzeczy nieosiągalne w Polsce lub nieprawdopodobnie tanie. Inaczej nie warto

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2019 o 14:12, Jaro54 napisał:

LG G7 THINQ  w Play za 1298 PLN 

Skusiłem się, bo akurat mi się potlukł stary tel. Dziś odebrałem i muszę powiedzieć, że gra to bardzo dobrze:) szczególnie Pandory VI, szkoda, że nie są one bardziej przenośne:)

  • Like 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MFRD napisał:

Skusiłem się, bo akurat mi się potlukł stary tel. Dziś odebrałem i muszę powiedzieć, że gra to bardzo dobrze:) szczególnie Pandory VI, szkoda, że nie są one bardziej przenośne:)

,Będziesz pan zadowolony :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MFRD napisał:

Skusiłem się, bo akurat mi się potlukł stary tel. Dziś odebrałem i muszę powiedzieć, że gra to bardzo dobrze:) szczególnie Pandory VI, szkoda, że nie są one bardziej przenośne:)

Pamiętaj że w high gain gra jeszcze lepiej. 

@Karmazynowy

 

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.de%2Fulk%2Fitm%2F264422106636

DT 1990 za 1300zl. 

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, vonBaron napisał:

Pamiętaj że w high gain gra jeszcze lepiej. 

@Karmazynowy

 

 

Ja nie twierdzę, że G7 gra źle, gra bardzo dobrze. Tyle, że łączyć G7/V30 z Pandorami 6 to trzeba być (psycho)fanem wysokich jednak :D 

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karmazynowy napisał:

 

Ja nie twierdzę, że G7 gra źle, gra bardzo dobrze. Tyle, że łączyć G7/V30 z Pandorami 6 to trzeba być (psycho)fanem wysokich jednak :D 

Hehe, może mi już mózg wyprało przez VI i XC, ale nie raziło mnie nic na parach brainwavz. Zaskoczyło mnie, na prawdę wysokiej jakości brzmienie z telefonu. 

2 godziny temu, vonBaron napisał:

Pamiętaj że w high gain gra jeszcze lepiej

Trzeba z jakimś adapterem kombinować, tak?  Czy da się w ustawieniach gdzieś znaleźć? Earbuddy zadziała? Niskoomowe and słuchawki też zyskają? :)

W sumie z tel głównie słucham po kablu w samochodzie Spotify, po czym poznać czy jest na high? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jaro54 napisał:

Z massdropa masz 99% szans na Vat i opłaty celne Wychodzi przeszło 430$ plus ok 40 pln obsługi celnej. Na Dropie kupuje się rzeczy nieosiągalne w Polsce lub nieprawdopodobnie tanie. Inaczej nie warto

Jeśli jednak zależy Ci na zakupie, a dodatkowe zabiegi nie są przeszkodą, zawsze możesz skorzystać np. z Carrierwise, co marginalizuje ryzyko cła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tommir napisał:

Jeśli jednak zależy Ci na zakupie, a dodatkowe zabiegi nie są przeszkodą, zawsze możesz skorzystać np. z Carrierwise, co marginalizuje ryzyko cła

Jeśli gra warta świeczki, bo jeśli w Polsce możesz dostać 15-20 %  drożej z pełną gwarancją to chyba nie ma to sensu

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, vonBaron napisał:

A to nie od naszego forumowicza ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LuQi napisał:

 

Na moje oko to kolega @Tytus1988 :)

To nawet pewne :)

9 godzin temu, Jaro54 napisał:

Jeśli gra warta świeczki, bo jeśli w Polsce możesz dostać 15-20 %  drożej z pełną gwarancją to chyba nie ma to sensu

To prawda, zakup musi być na tyle opłacalny aby ewentualne problemy z gwarancją były "wkalkulowane" w cenę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, vonBaron napisał:

Tak z adapterem, na każdych słuchawkach poczujesz różnice, w sumie to nie wiem czy na Spotify jest sens, co to ten EarBuddy? 

Zmniejsza szumy, zwiększa impedancjalę, ale nie wiem jak bardzo. Sprawdzę dziś czy coś daje. 

https://www.q21.pl/ifi-audio-ear-buddy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, MFRD said:

Zmniejsza szumy, zwiększa impedancjalę, ale nie wiem jak bardzo. Sprawdzę dziś czy coś daje. 

https://www.q21.pl/ifi-audio-ear-buddy.html

Mi coś takiego zrobił @Perul i faktycznie nie słyszę degradacji dźwięku a zwiększona impedancja wyeliminowała mi szumy. Ale m też taką przejściówkę od DUNU i tam bym się czepiał, że jest gorsze SQ.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LuQi napisał:

 

Na moje oko to kolega @Tytus1988 :)

 

to prawda ;) @Melo2573 Nic nie poradzę na to, że mnie podobały się bardziej od HD800 - krótkie uzasadnienie znalazło się w opisie ;) W tej chwili dokonuję ostatnich poprawek w torze (m.in. wymiana lamp) pod kątem moich trzech ulubionych modeli słuchawek, więc fundusze się przydadzą :)) Po tym już tylko pozostanie kupowanie płyt (ewentualnie nowych nausznic do słuchawek) oraz cieszenie się tym, co w audio najważniejsze... muzyką :) 

 

@Lord Rayden zrobiłem to, co zapowiedziałem ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Tytus1988 napisał:

 Po tym już tylko pozostanie kupowanie płyt (ewentualnie nowych nausznic do słuchawek) oraz cieszenie się tym, co w audio najważniejsze... muzyką :) 

pod warunkiem ze wyrejestrujesz sie z tego i innych podobnych forow na zawsze, a w przegladarce www dasz sobie rodzicielska blokade na slowa "audio, sluchawki, wzmacniacz, dac" itp ;)

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności