Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, chico99 napisał:

 

"byłem 2 m-ce w szpitalu"

Może dlatego ...

 

Te 2 miesiące w szpitalu to był już wtedy w maju. Nie wiem, bo pisał normalnie a po prośbie o fotkę kontakt się zerwał. Nie ciągnąłem dalej tematu. Informuję tylko, że już próbowałem je kupić ale się nie udało.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/holo-audio-spring-dac-r2r-CID99-IDAW43k.html#a7d2a2adcb

Ponoć bardzo dobry DAC R2R, lvl1.

Od właściciela:

Cytat

Gra to bardzo gęsto w średnicy szeroko z mocnym dużym basem i rozdzielczą górą ale nie natarczywą. Jest super dla neutralnych lub jasnych systemów.

No wypisz, wymaluj HD25 ;)

 

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/holo-audio-spring-dac-r2r-CID99-IDAW43k.html#a7d2a2adcb
Ponoć bardzo dobry DAC R2R, lvl1.
Od właściciela:
Gra to bardzo gęsto w średnicy szeroko z mocnym dużym basem i rozdzielczą górą ale nie natarczywą. Jest super dla neutralnych lub jasnych systemów.
No wypisz, wymaluj HD25
 
A już myślałem że tylko Chordy i Hegle występują w przyrodzie... ;)

Tak serio jak ktoś zainteresowany mogę podjechać, sprawdzić i wysłać :) ps. potrzebuję tylko ze dwa dni na samą "wysyłkę" ;)

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie Creative dostępne są Creative Aurvana Trio wraz z dodatkowym kablem premium MMCX ich produkcji, w promocyjnej cenie 399 PLN. Super cena zważywszy na to, że same słuchawki kosztują (wg sprzedawcy) 569 PLN, a kabelek 99 PLN. Przesyłka darmowa.

 

https://pl.creative.com/p/headphones-headsets/aurvana-trio/

 

Z moich obserwacji - grają naprawdę świetnie. Czegoś takiego szukałem. Układ hybrydowy: podówójna armatura i membrana. Detaliczność, klarowność armatury, bas przetwornika dynamicznego. Daawno już nie miałem armatur i ciesze się, że się na nie zdecydowałem (zamiast na Dunu T6 i inne, rozważane modele). Początkowo miałem problem z sealem na lewej słuchawce (albo nie równym ich graniem), ale pograły w sumie z 12 h i już jest ok. Co do kabelków, to fabryczny jest ciemniejszy, bardziej nastawiony na bas, natomiast premium bardziej klarowny, bardziej jaskrawy (ale bez przesady - w kwesti góry wszystko jest na odpowiednim poziomie wedle moich potrzeb), bas lekko słabszy. Jakościowo - fabryczny delikatniejszy i cieńszy, premium grubszy, solidniejszy. Premium ma regulację splittera, fabryczny nie ma. Fabryczny ma pilota z mikrofonem (jeden przycisk).

 

Polecam, może ktoś szuka czegoś podobnego, a zawsze można zwrócić ;)

Edytowane przez x X x
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, x X x napisał:

 

Polecam, może ktoś szuka czegoś podobnego, a zawsze można zwrócić ;)

Jesteś pewny z tym zwracaniem ? Kiedyś już przewijał się temat zwrotów dokanałówek 😈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wiatrak napisał:

Jesteś pewny z tym zwracaniem ? Kiedyś już przewijał się temat zwrotów dokanałówek 😈

 

Zależy nam na zapewnianiu klientom produktów i usług najwyższej jakości.

Zamówienia złożone w sklepie Creative objęte są 30-dniową gwarancją satysfakcji klientów. Jeśli zamówiony produkt okaże się nieprzydatny, wadliwy lub uszkodzony podczas transportu, klient ma możliwość zwrócenia go w ciągu 30 dni od złożenia zamówienia w celu otrzymania zwrotu pieniędzy lub wymiany produktu.

Za produkty zwrócone z powodów niezwiązanych z ich usterkami klienci otrzymają zwrot środków odpowiadający cenie produktów z dnia, w którym złożono zamówienie. Nie jesteśmy w stanie zapewnić zwrotnych etykiet pocztowych i zwrócić kosztów zwrotu.

Produkty wadliwe nieobjęte już 30-dniową gwarancją satysfakcji można zwrócić do naprawy lub wymiany.

Nie możemy zwrócić środków za produkty zakupione u naszych sprzedawców detalicznych. Skontaktuj się bezpośrednio ze sprzedawcą w celu otrzymania informacji o możliwości otrzymania zwrotu środków.

 

Ze strony Creative. Cóż, jesteś konsumentem i masz prawo zwrotu. Kropka. A jak widać na załączonym tekście, niektórzy wydłużają tą możliwość (oczywiście jedno i drugie to nie to samo, trzeba o tym pamiętać). Nie wiem jak z przedsiębiorcami bo nie zdążyłem się dowiedzieć, zrezygnowałem jednak z fvat.

Edytowane przez x X x
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, x X x napisał:

W sklepie Creative dostępne są Creative Aurvana Trio wraz z dodatkowym kablem premium MMCX ich produkcji, w promocyjnej cenie 399 PLN. Super cena zważywszy na to, że same słuchawki kosztują (wg sprzedawcy) 569 PLN, a kabelek 99 PLN. Przesyłka darmowa.

 

https://pl.creative.com/p/headphones-headsets/aurvana-trio/

W opisie nie ma nic o dodatkowym kablu,  Zadałem pytanie sprzedawcy, czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie nie ma nic o dodatkowym kablu,  Zadałem pytanie sprzedawcy, czekam na odpowiedź.

https://pl.creative.com/p/headphones-headsets/aurvana-trio#buy-menu

 

Jak klikniesz kup to jest tam widoczny. To jest osobny produkt, który dorzucają dodatkowo, bezpłatnie.ca96a76635abe6662e27fc04d5155d6f.jpg

 

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@audionanik U Bursona promocja na opampy V6:

 

https://www.bursonaudio.com/products/supreme-sound-opamp-v6/?utm_source=Burson+Customer&utm_campaign=523b3e2a26-EMAIL_CAMPAIGN_2019_05_10_06_38_COPY_01&utm_medium=email&utm_term=0_dcbad555fe-523b3e2a26-47974771

 

************

 

Sennheiser HD800 w normalnej cenie (ok. 3050zł) ale w stanie "prawie idealnym" i sprzedawca jest otwarty na propozycje cenowe:

 

https://www.ebay.com/itm/223602469934

 

 

Edytowane przez Melo2573
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Melo2573 napisał:

No nie wiem. Sklepy niechętnie rozmawiają z klientami, którzy wchodząc nie uprawdopodobnią zakupu. ;)

Dlatego okłamując @Maystera bardzo się spinałem, żeby wypaść wiarygodnie....kurczę mam nadzieję, że już wysłał:D.

 

 

...taki żarcik:ph34r:

  • Thanks 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem dwa razy na odsłuchach w Katowicach ale gdy panowie przeczytali na tutejszym forum, że już sprzęt kupiłem przestali się do mnie odzywać. Tam zatem jestem już "spalony". ;)

 

Zresztą u Maystra też jestem spalony od momentu gdy kupiłem w Japonii Bursona za pół ceny. ;)

Edytowane przez Melo2573
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności