Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.pepper.pl/promocje/sony-xm3-jak-nowe-z-whd-172773
Podobno na Amazonie włoskim Sony XM3 za 840 zł. Wychodzi tyle z Amazon Prime. Prime można brać miesiąc za darmo
Zaznaczyć należy, że to oferta na używane słuchawki. Jeśli jednak to Amazon Warehouse Deals to nie ma się czego obawiać.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś zainteresują Creative Aurvana Platinium za 449 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeszcze przez 8 godzin - do 8:00 rano wtorek, nocne przeceny w Mediaexpert z hasłem na stronie głównej podanym - NOCNA.

 

Np. SONY WH-H900NG kolor zielony i ciut drożej niż na Amazonie ale może komuś podejdzie coś innego...

https://www.mediaexpert.pl/sluchawki-nauszne/sluchawki-nauszne-sony-wh-h900ng-zielony-horyzont,id-1026205

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyć należy, że to oferta na używane słuchawki. Jeśli jednak to Amazon Warehouse Deals to nie ma się czego obawiać.
No aż takim optymistą bym nie był. Co prawda na x zakupów zdarzyła mi się tylko jedna wtopa ale za to mocna - zamiast Shure 846 dostałem 215 w opakowaniu z 846...

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

  • Haha 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dawindyk napisał:

No aż takim optymistą bym nie był. Co prawda na x zakupów zdarzyła mi się tylko jedna wtopa ale za to mocna - zamiast Shure 846 dostałem 215 w opakowaniu z 846...

 

I jak się to skończyło ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie ofert z Amazona to zwróćcie uwagę, że to ceny dla subskrybentów Amazon Prime. W razie czego, gdy ktoś jeszcze z tego nie korzystał to pierwszy miesiąc jest za darmo.

 

Zainteresował mnie Massdrop x Alex Cavalli Liquid Carbon X Amp, bo 200$ (+ potencjalny VAT i opłaty celne) to niezła opcja za zbalansowany wzmacniacz, ale na ASR wypadł bardzo przeciętnie. Gdyby ktoś był zainteresowany to tutaj są dokładne pomiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super promki na amazon. Ja wziąłem sobie B&W P3 series2 za 190zł oraz HD599SE za 340zł

Nie widziałem wcześniej oferty na Philips Fidelio, a szkoda bo chyba wziałbym je zamiast sanków za 500zł (na dodatkowych kuponach) się super opyla

 

Pamiętajcie o kuponach zniżkowych amazon, którymi można dodatkowo zjechać o 20E na zamówieniu!

Najpierw trzeba zapisać się do prime, potem:

10E za zapisanie się na okres próbny audible (oferta ważna tylko dziś do północy, kupon ważny do końca sierpnia)

10E za doładowanie konta amazon kodem kupionym w sklepie żabka o nominale 30E (135zł), kupon ważny do końca października

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Panowie ktos moze spotkal sie ostatnio z promocja na karty micro sd 1tb? Potrzebuje do mojego dx90 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, grabski5 napisał:

Hej, Panowie ktos moze spotkal sie ostatnio z promocja na karty micro sd 1tb? Potrzebuje do mojego dx90 :D

A są w ogóle większe niż 512GB ?

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, Spawn said:

 

Sandisk Extreme 1tb napewno jest za 400 euro.

Trzeba pamiętać, że część playerów ich nie obsłuży. Przykładowo - nowe AK nadal mają limit do 512GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności