Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak carbony mi się ogólnie nie podobały przez pogłos to w cenie 900zl uważam że to dobry zakup dla osób którym odpowiada ich granie. Ech, ta wygoda...

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iSINE10 In-Ear Headphone - 149USD

iSINE B-STOCK - ISINE BLACK/STEEL WITH CIPHER LIGHTNING AND STANDARD AUDIO CABLE

[Sale Only Available to US Customers]

https://www.audeze.com/products/isine-series/isine10-ear-headphone#buy-now-section

 

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, requal napisał:

iSINE10 In-Ear Headphone - 149USD

iSINE B-STOCK - ISINE BLACK/STEEL WITH CIPHER LIGHTNING AND STANDARD AUDIO CABLE

[Sale Only Available to US Customers]

https://www.audeze.com/products/isine-series/isine10-ear-headphone#buy-now-section

 

 

20190626_133126.jpg

$240 = ok. 900zl + ewentualnie 23% VAT = 1100zl.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne duże promo https://promocje.x-kom.pl/wakacyjna-wyprzedaz z kodem wakacje

ISK MDH8500 149 zł
SoundMagic ES20BT Black 79 zł
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaleństwo wyprzedaży na iBood trwa :D 

 

ibood.JPG.57c4df358fb2f8489833b9cfbbaa458d.jpg

 

 

 

Nie ma co się smucić - przed chwilą była karta microSD 400 GB za 200 PLN, ale teraz jest to co powyżej, a może już coś innego :) 

 

Edit: Dokonałem lekkiej autocenzury :D 

 

Edytowane przez marek_m
  • Thanks 1
  • Haha 5
  • Confused 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja banknotowa https://promocje.x-kom.pl/promocja-banknotowa


Bardzo fajny sam polecam Creative Muvo 1c (czarny) za 50 zł w takiej niskiej cenie jeszcze nie widziałem :)

Ultimate Ears WONDERBOOM 200 zł
Jabra Elite Active 65t miedziano - niebieskie 500 zł
Bang & Olufsen BEOPLAY H5 Czarny 500 zł

Denon AH-C821 500 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jest teraz kilka ofert w stylu za połowę ceny używane prawie nowe Shure 846:

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-dokanalowe-shure-se846-cl-bt1-efs-8094456655

Jak myślicie warto w to wchodzić?

W sieci wyczytałem iż wersje przezroczyste nie są raczej podrabiane. Podróbek kolorowych za to jest w sieci podobno od cholery. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, waski napisał:

Na allegro jest teraz kilka ofert w stylu za połowę ceny używane prawie nowe Shure 846:

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-dokanalowe-shure-se846-cl-bt1-efs-8094456655

Jak myślicie warto w to wchodzić?

W sieci wyczytałem iż wersje przezroczyste nie są raczej podrabiane. Podróbek kolorowych za to jest w sieci podobno od cholery. 

Odsłuchiwałeś? Imo lepiej np. Fiio FH7 w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem pożyczone FH7 przez parę dni. Ilość basu, subbasu mnie w nich przytłacza. Dodatkowo na kiepsko zrealizowanych kawałkach jak dla mnie za mocno wyciągają sybilanty, co mnie mocno drażniło.

Zmiana końcówek, filtrów była świetna zabawą, ale dźwięk i tak mnie przytłaczał. Pewnie po jakimś czasie bym się przyzwyczaił. 

Miałem też na chwilę Andromedy 2019 i gdybym dysponował odpowiednio grubym potrfelem wybór był by bardzo prosty. 

Obecnie mam Shure 535 (gdzieś tak od pół roku), które jak pisałem już tutaj kilkukrotnie bardzo lubię, ale wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprawdź w miarę możliwości it04. Mniej basu niż w fh7,Ale szybki, nisko schodzacy i jest tam gdzie ma być. Góra według mnie lepsza i nie aż tak ostra jak w fiio, bardzo detaliczną. i srednica lepsza. Wokale naprawde brzmia pieknie.

6 minut temu, waski napisał:

Miałem pożyczone FH7 przez parę dni. Ilość basu, subbasu mnie w nich przytłacza. Dodatkowo na kiepsko zrealizowanych kawałkach jak dla mnie za mocno wyciągają sybilanty, co mnie mocno drażniło.

Zmiana końcówek, filtrów była świetna zabawą, ale dźwięk i tak mnie przytłaczał. Pewnie po jakimś czasie bym się przyzwyczaił. 

Miałem też na chwilę Andromedy 2019 i gdybym dysponował odpowiednio grubym potrfelem wybór był by bardzo prosty. 

Obecnie mam Shure 535 (gdzieś tak od pół roku), które jak pisałem już tutaj kilkukrotnie bardzo lubię, ale wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia. 

 

Edytowane przez Loke13
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, waski napisał:

Miałem pożyczone FH7 przez parę dni. Ilość basu, subbasu mnie w nich przytłacza. Dodatkowo na kiepsko zrealizowanych kawałkach jak dla mnie za mocno wyciągają sybilanty, co mnie mocno drażniło.

Zmiana końcówek, filtrów była świetna zabawą, ale dźwięk i tak mnie przytłaczał. Pewnie po jakimś czasie bym się przyzwyczaił. 

Miałem też na chwilę Andromedy 2019 i gdybym dysponował odpowiednio grubym potrfelem wybór był by bardzo prosty. 

Obecnie mam Shure 535 (gdzieś tak od pół roku), które jak pisałem już tutaj kilkukrotnie bardzo lubię, ale wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia. 

Czy mógłbyś w 2 zdaniach napisać o różnicach pomiędzy Andro, a Fiio? Zastanawiam się ciągle nad FH7, ale może nie ma to sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby to wątek okazje allegro ale co mi tam. 

Fiio to nie moja szkoła grania ot i koniec 😀. Lubię bas zwarty, punktowy, szybki, a FiiO w moim odczuciu jest go zbyt dużo w dodatku w połączeniu z moim AK SE100 jego kontrola nie jest wzorowa.  Po podpięciu do Astella Andromed wszystko było tak jak lubię wypadły one na tle FH7 dla mnie zdecydowanie lepiej.

Uwielbiam na dużym stereo granie z kolumn o konstrukcji zamkniętej lub membrany biernej i taki dźwięk otrzymałem z CA. FH7 brzmiały tak jak bym w pokoju obok mojego audio postawił jakiś potężny subwoofer, a to nie moja bajka (choć wiem że wielu się taki sposób grania podoba). 

Dodatkowo kilka kawałków, które naprawdę lubię tak syczały mi w uszach na FH7, że zmuszony byłem je wyłączać. Pomimo zmian filtrów, gumek ect.. nie udało mi się sybilantów pozbyć było ich raz więcej, raz mniej ale i tak jak dla mnie za dużo. Tak naprawdę to usłyszałem pierwszy raz w życiu sybilanty. Wcześniej czytałem o takim zjawisku, ale tak naprawdę to dopiero na FH7 na własnej skórze przekonałem się jakie to jest wkurzające.

Andromedy prosto z pudełka bez żadnych kombinacji zagrały tak, że siedziałem z otwartą buzią przez cały wieczór. Niestety cena ich mnie przerasta i będę musiał szukać czegoś innego. Zacząłem interesować się Shure 846, które jako używki w dobrym stanie są w moim zasięgu finansowym, a jeszcze kilka lat temu był to według opinii top, topów wśród IEMów

 

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby to wątek okazje allegro ale co mi tam. 
Fiio to nie moja szkoła grania ot i koniec . Lubię bas zwarty, punktowy, szybki, a FiiO w moim odczuciu jest go zbyt dużo w dodatku w połączeniu z moim AK SE100 jego kontrola nie jest wzorowa.  Po podpięciu do Astella Andromed wszystko było tak jak lubię wypadły one na tle FH7 dla mnie zdecydowanie lepiej.
Uwielbiam na dużym stereo granie z kolumn o konstrukcji zamkniętej lub membrany biernej i taki dźwięk otrzymałem z CA. FH7 brzmiały tak jak bym w pokoju obok mojego audio postawił jakiś potężny subwoofer, a to nie moja bajka (choć wiem że wielu się taki sposób grania podoba). 
Dodatkowo kilka kawałków, które naprawdę lubię tak syczały mi w uszach na FH7, że zmuszony byłem je wyłączać. Pomimo zmian filtrów, gumek ect.. nie udało mi się sybilantów pozbyć było ich raz więcej, raz mniej ale i tak jak dla mnie za dużo. Tak naprawdę to usłyszałem pierwszy raz w życiu sybilanty. Wcześniej czytałem o takim zjawisku, ale tak naprawdę to dopiero na FH7 na własnej skórze przekonałem się jakie to jest wkurzające.
Andromedy prosto z pudełka bez żadnych kombinacji zagrały tak, że siedziałem z otwartą buzią przez cały wieczór. Niestety cena ich mnie przerasta i będę musiał szukać czegoś innego. Zacząłem interesować się Shure 846, które jako używki w dobrym stanie są w moim zasięgu finansowym, a jeszcze kilka lat temu był to według opinii top, topów wśród IEMów
 
I tu widać jak indywidualne preferencje są istotne. Ja je odbieram inaczej - i z punktu widzenia wydanej kasy Andro to IMHO "wyrzucone pieniądze".
Fakt - FH7 mają potężne tło na basie ale wystarczy im zapodać np symbio mandarin i dźwięk się ogarnia (sybilantów nie stwierdziłem).
Natomiast IT04 są dość wyrównane dźwiękowo - dla kogoś to może być "złoty środek" ja preferuję jednak efekt "wow" w jakimś pozytywnym aspekcie odbioru słuchawek, jeśli mam wydać więcej pieniędzy - przy IT04 efekt "wow" był mały, przy Andro "ujemny"... :)1b86e53b8db7610d295860d737de8e0e.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności