Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

O oszustwach mamy.temat :

 

Ale dobrze że wspomniałeś @lsd o Fusicu. Dawno temu kupiłem tam okazyjnie (ze znajomościami) kolumny Monitor Audio.

Mówisz o lokalu na Bolesławieckiej we Wrocławiu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lord Rayden napisał:

O oszustwach mamy.temat :

 

Ale dobrze że wspomniałeś @lsd o Fusicu. Dawno temu kupiłem tam okazyjnie (ze znajomościami) kolumny Monitor Audio.

Mówisz o lokalu na Bolesławieckiej we Wrocławiu ?

Tak, dokladnie. Oni sie przeniesli bodajze w zeszlym roku z lokalu ktory zajmowali od lat do sasiedniego, mniejszego tez na Boleslawieckiej co sugerowalo ze sprzedaz nie idzie juz tak dobrze jak kiedys. Top-Hifi ktory otwarl sie tuz obok mocno odbieral im klientow.

Czy ktorys z adminow moze przeniesc te kilka odpowiedzi do odpowiedniego dzialu?

Edytowane przez lsd
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, chico99 napisał:

No, stara wiara, kto się skusi? Sam bym kupił. Tylko już mam.:D

 

https://allegro.pl/oferta/ultimate-ears-triple-fi-pro-bluetooth-gratis-8208289975

 

Dzięki, w takiej cenie grzech nie wziąć.

 

8 minut temu, Bednar19 napisał:

Jak się zamieni słuchawki lewa z prawą to jest dobrze :)

 

Dokładnie, bardzo wygodne OTE po zamiance.


:)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam swoje sprzedałem, mimo, że też stosowałem tego reverse moda. Po prostu kopułki wielkie i już, pomijając fakt, że dźwiękowo też średnio mi podchodziły. Choć z obecnym sprzętem chętnie bym ich posłuchał ;) 

Tak czy siak wyjątkowe doki pod względem brzmienia, inne niż reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dziś zaglądałem na AliEx to promują wyprzedaż śródroczną za 3 dni. Zawsze to parę złotych taniej na drobnych zakupach typu etui, woreczki itp.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2019 o 08:33, Lord Rayden napisał:

Jak dziś zaglądałem na AliEx to promują wyprzedaż śródroczną za 3 dni. Zawsze to parę złotych taniej na drobnych zakupach typu etui, woreczki itp.

To z doświadczenia proponuję obserwację cen😉

Czasami tuż przed podnoszą cenę, a potem w promocji jest "normalna" cena sprzed np. tygodnia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie...masz może i rację. Nie śledzę cen AliEx ale jak patrzyłem na stokowe ceny drobiazgów to wydawały się wyższe niż powinny/były wcześniej. Ale pewnie nie wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, macio232 napisał:

https://www.aliprice.com/ przy wszelkich "przecenach" to konieczność ;)

A zerkałeś jakie głupoty tam piszą? Np Fiio X5 III za niecałe 61$, powodzenia jak znajdziesz w takiej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Jaro54 napisał:

A zerkałeś jakie głupoty tam piszą? Np Fiio X5 III za niecałe 61$, powodzenia jak znajdziesz w takiej cenie

Ja tam o Fiio X5 III widzę, że jutro będzie w cenie, która ostatnio była 08.05 czyli 336.75 USD i żaden inny sprzedawca nie oferuje w lepszej cenie (albo nikt inny nie ma w ofercie - nie chce mi się wszystkiego scrollować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa, bo Ty @Jaro54 wyszukujesz tam produkt po nazwie? Polecam wklejać link do aukcji, która nas interesuje

Edytowane przez macio232
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tak, po nazwie potrafi wyświetlać też ceny z aukcji hurtowych np po 100szt czegoś. Zakłamuje totalnie wtedy.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2019 o 22:59, lsd napisał:

Ode mnie zamiast okazji ostrzeżenie. To nie do końca wpisuje się w tematyke wątku, ale może dzięki temu nigdy nie pojawi się tutaj nic związanego z tematem w kontekście okazji. Historia ma już około 2 miesiące, może nawet więcej i chodzi o wrocławski sklep Fusic którego oferta internetowy jest wciąż dostępna i można dokonywać w nim zakupów. Otóż sklep wraz z właścicielem z dnia na dzień zapadł się pod ziemie zostawiając ludzi którzy zapłacili za zamówiony towar z niczym. Chodzi o różne kwoty, słyszałem o takich nawet na ponad 10 tysięcy. Sprawa jest bardzo dziwna, jako, że sklep ten znam dosyć dobrze, istnieje od wielu lat i swego czasu był to najwiekszy sklep audio na dolnym śląsku. Kupowałem tam wraz ze znajomymi sporo sprzętu mimo, że obsługa bez pozostawienia 10k raczej nie traktowała klientów poważnie. Po prostu mieli najszerszą ofertę. Sam właściciel sklepu to osoba która raczej jest dobrze znana w świecie audio, widywałem go jako współorganizatora niejednego eventu w naszym mieście.

Pod adres widoczny na stronie Fusic jako siedziba sklepu, właściciel lokalu podobno musiał wejść z pomocą ślusarza, ale nie udało mi się tego potwierdzić. To co wiem z własnej obserwacji to to, że sklep był zamknięty przynajmniej od około półtora miesiąca i dziś jest to lokal do wynajęcia. Nie kupujecie tam niczego póki sprawa się nie wyjaśni.

 

Dlatego za wszystko trzeba płacić kartą i w razie czego skorzystać z chargeback. A najlepiej z PayPal, tylko że ciągle mało sklepów w Polsce daje taką możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nicodem napisał:

Zdecydowanie tak, po nazwie potrafi wyświetlać też ceny z aukcji hurtowych np po 100szt czegoś. Zakłamuje totalnie wtedy.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

Akcje hurtowe to pikuś, czasem bierze pod uwagę np ceny futerałów lub akcesoriów;) Ogólnie potrafi pokazać rozstrzał cenowy aukcji które mają frazę w nazwie :P

Edytowane przez Ugz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności