Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Meze Empyreany zostały wystawione na licytację, która kończy się za dwa dni. Cena w tej chwili wynosi 1251$ (bez cła i kosztów przesyłki): https://www.ebay.pl/itm/382993541803?ul_noapp=true

Edytowane przez Tytus1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meze Empyreany zostały wystawione na licytację, która kończy się za dwa dni. Cena w tej chwili wynosi 1251$ (bez cła i kosztów przesyłki): https://www.ebay.pl/itm/382993541803?ul_noapp=true
1525$ i szybko w górę

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nicodem napisał:

1525$ i szybko w górę

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

Racja, chociaż warto poobserować, aby zobaczyć, do jakiej kwoty dojdzie ;) W tej chwili najniższa cena używek (sprawdzając oferty z hifisharka) wynosiła około 9 tys. złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nicodem napisał:

Jakby poszły za te 1500$ to nawet lecieć po nie i przywieźć na szyi by się opłacało :).


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

 Zgadzam się :)

 

Przesyłam także atrakcyjną ofertę dla wielbicieli Senków: nowe HD820 za około 7 tys. Ostatnia sztuka!!!

 

https://www.ebay.com/itm/333174455449#shpCntId

Edytowane przez Tytus1988
korekta nazwy kraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sheffunio napisał:

Paypal nie chce zapłacić za flare, choć są środki na koncie transakcja anulowana ktoś miał taki problem?

Może kartę trzeba mieć podpiętą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Lord Rayden napisał:

Może kartę trzeba mieć podpiętą ?

Próbowałem z podpięta i bez karty,kartę odrzuca (PKO) przy próbie zapłaty ze środków PayPal transakcja jest anulowana ,dawno nie korzystałem z paypala ale wcześniej nie miałem problemów z tą karta

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź dane adresowe karty w PP, ja ostatnio miałem z tym problem. A niekiedy faktycznie jest wymagane podpięcie karty mimo środków na koncie PP.

 

A PP nie podaje kodu powodu odrzucenia? kiedyś chyba podawało cyferki po których w googlu sprawdzałem co nie tak poszło, ale nie pamiętam czy odpowiadał za to ebay czy samo PP.

Edytowane przez Ugz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe te wyprzedaże https://promocje.x-kom.pl/last-minute

Takstar PRO82 Czarne 219 zł

Bang & Olufsen BEOPLAY H5 Czarny 499 zł
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Honor25 napisał:

Niezłe te wyprzedaże https://promocje.x-kom.pl/last-minute

Takstar PRO82 Czarne 219 zł

Bang & Olufsen BEOPLAY H5 Czarny 499 zł
 

 

Post wyżej już wklejone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie zamiast okazji ostrzeżenie. To nie do końca wpisuje się w tematyke wątku, ale może dzięki temu nigdy nie pojawi się tutaj nic związanego z tematem w kontekście okazji. Historia ma już około 2 miesiące, może nawet więcej i chodzi o wrocławski sklep Fusic którego oferta internetowy jest wciąż dostępna i można dokonywać w nim zakupów. Otóż sklep wraz z właścicielem z dnia na dzień zapadł się pod ziemie zostawiając ludzi którzy zapłacili za zamówiony towar z niczym. Chodzi o różne kwoty, słyszałem o takich nawet na ponad 10 tysięcy. Sprawa jest bardzo dziwna, jako, że sklep ten znam dosyć dobrze, istnieje od wielu lat i swego czasu był to najwiekszy sklep audio na dolnym śląsku. Kupowałem tam wraz ze znajomymi sporo sprzętu mimo, że obsługa bez pozostawienia 10k raczej nie traktowała klientów poważnie. Po prostu mieli najszerszą ofertę. Sam właściciel sklepu to osoba która raczej jest dobrze znana w świecie audio, widywałem go jako współorganizatora niejednego eventu w naszym mieście.

Pod adres widoczny na stronie Fusic jako siedziba sklepu, właściciel lokalu podobno musiał wejść z pomocą ślusarza, ale nie udało mi się tego potwierdzić. To co wiem z własnej obserwacji to to, że sklep był zamknięty przynajmniej od około półtora miesiąca i dziś jest to lokal do wynajęcia. Nie kupujecie tam niczego póki sprawa się nie wyjaśni.

Edytowane przez lsd
  • Like 1
  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, lsd napisał:

Ode mnie zamiast okazji ostrzeżenie. To nie do końca wpisuje się w tematyke wątku, ale może dzięki temu nigdy nie pojawi się tutaj nic związanego z tematem w kontekście okazji. Historia ma już około 2 miesiące, może nawet więcej i chodzi o wrocławski sklep Fusic którego oferta internetowy jest wciąż dostępna i można dokonywać w nim zakupów. Otóż sklep wraz z właścicielem z dnia na dzień zapadł się pod ziemie zostawiając ludzi którzy zapłacili za zamówiony towar z niczym. Chodzi o różne kwoty, słyszałem o takich nawet na ponad 10 tysięcy. Sprawa jest bardzo dziwna, jako, że sklep ten znam dosyć dobrze, istnieje od wielu lat i swego czasu był to najwiekszy sklep audio na dolnym śląsku. Kupowałem tam wraz ze znajomymi sporo sprzętu mimo, że obsługa bez pozostawienia 10k raczej nie traktowała klientów poważnie. Po prostu mieli najszerszą ofertę. Sam właściciel sklepu to osoba która raczej jest dobrze znana w świecie audio, widywałem go jako współorganizatora niejednego eventu w naszym mieście.

Pod adres widoczny na stronie Fusic jako siedziba sklepu, właściciel lokalu podobno musiał wejść z pomocą ślusarza, ale nie udało mi się tego potwierdzić. To co wiem z własnej obserwacji to to, że sklep był zamknięty przynajmniej od około półtora miesiąca i dziś jest to lokal do wynajęcia. Nie kupujecie tam niczego póki sprawa się nie wyjaśni.

Takie rzeczy się zdarzają. Miałem podobny przypadek z komputerem. Sklep w centrum pewnego dużego miasta, istniejący od wielu lat. Kupiłem komputer, po jakimś czasie padła płyta, oddałem do naprawy w ramach gwarancji. Spore było moje zdziwienie po tygodniu kiedy pojechałem go odebrać. Ani sklepu, ani komputera. Sprawa ostatecznie zakończyła się dla mnie pozytywnie po 4 latach kiedy już o tym prawie zapomniałem, ale wtedy policja zlokalizowała właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności