Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2019 o 20:14, Tommy66 napisał:

Chyba pierwsze na rynku wtórnym.

https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/22/331174.php

 

W Polsce jeszcze ich nie widziałem na rynku wtórnym i cena jest jak na ten model atrakcyjna. Jednak bez dokonania odsłuchu niniejszego egzemplarza obawiałbym się kupować. Dziękuję za zamieszczenie oferty!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2019 o 21:55, vonBaron napisał:

Ktoś zamienił Focale na Audeze, głuchy czy co?

 

@Von Baron: Używał ich tylko 20 godzin, więc z pewnością nie były w stanie pokazać wszystkiego na co je stać.  Poza tym dużo zależy od tego, jakiego rodzaju muzyki słucha, jaki ma tor... Posiadane w tej chwili Eleary odkupiłem od osoby, która preferowała brzmienie swoich HD600 od nich ;) Używała ich około 50h i cały czas grały jeszcze wyraźnie do tyłu, więc nie były dobrze wygrzane. W tej chwili mają ponad 300h, są na kabelku JD i brzmią tak, jak opisywałem w wątku focalowym.

 

Z ciekawości zamierzam sprawdzić Cleary, Stellie i ponownie Utopie w Audioplazie na dedykowanym im nowo wprowadzonym na rynek wzmacniaczu Focal Arche. Zabiorę oczywiście moje Eleary, aby zobaczyć, jak duży progres brzmieniowy potrafi wprowadzić ten amp względem mojego toru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, vonBaron napisał:

@espe0 dowalili Ci cło i vat?

Nic z tych rzeczy 

 

tylko $9.36 amerykańskiego VATu

 

Znajomy i tak miał większą paczkę tak więc nawet za przesyłkę nie płaciłem.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do wylicytowania Finale Heaven VII (aukcja kończy się za ponad 3 godziny): 

 

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-final-audio-heaven-vii-7927725270

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
@Von Baron: Używał ich tylko 20 godzin, więc z pewnością nie były w stanie pokazać wszystkiego na co je stać.  Poza tym dużo zależy od tego, jakiego rodzaju muzyki słucha, jaki ma tor... Posiadane w tej chwili Eleary odkupiłem od osoby, która preferowała brzmienie swoich HD600 od nich  Używała ich około 50h i cały czas grały jeszcze wyraźnie do tyłu, więc nie były dobrze wygrzane. W tej chwili mają ponad 300h, są na kabelku JD i brzmią tak, jak opisywałem w wątku focalowym.
 
Z ciekawości zamierzam sprawdzić Cleary, Stellie i ponownie Utopie w Audioplazie na dedykowanym im nowo wprowadzonym na rynek wzmacniaczu Focal Arche. Zabiorę oczywiście moje Eleary, aby zobaczyć, jak duży progres brzmieniowy potrafi wprowadzić ten amp względem mojego toru. 
Czekamy na podsumowanie

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka





Powalczę :)

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, espe0 napisał:

KEF Space One Wireless znów taniej o przeszło połowę 

 

$159

 

https://www.newegg.com/p/N82E16826416015?Item=N82E16826416015

 

mam stamtąd moje :)

Jak w nich wypada NC? Jest start do bose QC35ii albo Sony 1000xm3? Brzmieniowo pewnie strojone po mobilkę, czyli dużo basu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Jaworrr napisał:

Jak w nich wypada NC? Jest start do bose QC35ii albo Sony 1000xm3? Brzmieniowo pewnie strojone po mobilkę, czyli dużo basu?

Co do NC jest bardzo podobne jak w Sony a może nawet trochę taki "Adaptive".

 

Co do strojenia to właśnie nie - są strojone liniowo z nie wyciętą średnicą. Przynajmniej niewygrzane. Za to bardzo detaliczne się zaczynają robić i mają bardzo dobrą scenę jak na zamknięte.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Damix napisał:

Niektórzy narzekają na braki w niskich częstotliwościach. Mają mniej basu niż np. Focal Listen?

Nie, braków w basie nie ma. One oo prostu nie są podbite. Zaznaczę jeszcze raz że moje jeszcze nie są wygrzane. A czytałem recenzje (Polską) że mają solidną podstawę basową - no u mnie jeszcze nie mają. Za to wysokie tony brzmią czasem jak z przetworników Tesli np T1 - przy czym chodzi mi o barwę (trochę młotkową ale bezpieczną) a nie ilość.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Nicodem napisał:

Czekamy na podsumowanie

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 


 

 


Powalczę :)

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

 

 

Przy sprzyjających okolicznościach może uda się przeprowadzić to porównanie nawet w przyszłym tygodniu. Nie jest to pewne, ponieważ będą musieli sprowadzić Stellie, Utopie (podobno gdzieś krążą ;)) oraz wzmacniacz Arche, więc odsłuch może się odbyć z lekkim poślizgiem. Jak go przeprowadzę, to z pewnością podzielę się spostrzeżeniami i zdjęciami. Jestem niezwykle ciekaw brzmienia Stelii, bo podobno różni się od tego prezentowanego przez Utopie i Cleary.

 

Życzę powodzenia w licytacji Clearów!!! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przy sprzyjających okolicznościach może uda się przeprowadzić to porównanie nawet w przyszłym tygodniu. Nie jest to pewne, ponieważ będą musieli sprowadzić Stellie, Utopie (podobno gdzieś krążą default_wink.png) oraz wzmacniacz Arche, więc odsłuch może się odbyć z lekkim poślizgiem. Jak go przeprowadzę, to z pewnością podzielę się spostrzeżeniami i zdjęciami. Jestem niezwykle ciekaw brzmienia Stelii, bo podobno różni się od tego prezentowanego przez Utopie i Cleary.

 

Życzę powodzenia w licytacji Clearów!!!

 

 

Za Clear nie dam więcej niż za moje Elexy. Jestem z nich zadowolony a jednak zamknięte słuchawki to mój priorytet i na nie się wykrwawilem finansowo.

Jakbym mógł małym koszt przesiąść się z Elex na Clear - super ale jak się nie uda to trudno. Elexy mi też bardzo odpowiadają.

 

Stelia miałem przez moment tylko i gdyby nie cena i te że mam z1r to byłby to mój króliczek w temacie zamkniętych. Do tego ten wygląd i wykonanie. Z1r niestety przy nich to jak uszy miszki miki na gumce. Są oczywiście świetnie wykonane ale wyglądem nie grzeszą.

 

 

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

 

Edit 11:12

 

52 osoby obserwujące. Już mój budżet praktycznie przekroczony.

Szkoda ale moje elexy też dają radę default_smile.png

 

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.ebay.pl/itm/Massdrop-Plus-Universal-IEM-In-Ear-Balanced-Armature-Earphone-Headphones-Grade-A/283504265314?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m2749.l2649

 

Massdropy Plus, używane ale w praktycznie idealnym stanie z wszystkim co w zestawie. Cena 217,88$ z wliczonym już cłem i VAT. Sprzedawca raczej zaufany.

 

EDIT: Cena już zmieniona i bez Global Shipping. Nieaktualne.

Edytowane przez Leanns
aktualizacja oferty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności