Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie tych Hifimanów - najtańsza wysyłka do PL to ponad 100 dolców? W pośredników nigdy dotąd się nie bawiłem. 
Bierz wysyłkę do carrierwise.com za darmo a potem do siebie
Mi wyszło 29 dolarów.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Melo2573 napisał:

Dokładnie jak napisał @Melo2573. Skorzystałem z jego rady i wszystko poszło jak z płatka. Nie wiem jak byłoby z mykiem z Vat'em i cłem bo pudło od Hifimanów małe nie jest i może wzbudzić podejrzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tommir napisał:

Nie wiem jak byłoby z mykiem z Vat'em i cłem bo pudło od Hifimanów małe nie jest i może wzbudzić podejrzenia 

Istnieje duża szansa, że VATu się nie zapłaci o ile postępuje się zgodnie z instrukcją (choć 100% pewności nigdy nie ma). A cło za słuchawki to 0%.

Edytowane przez Melo2573
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Melo2573 napisał:

Istnieje duża szansa, że VATu się nie zapłaci o ile postępuje się zgodnie z instrukcją (choć 100% pewności nigdy nie ma). A cło za słuchawki to 0%.

W sumie Vat i tak najgorszy :( Jest spora szansa na niezapłacenie Vat'u, tak tylko z tą wielkością paczki się zastanawiam czy nie wzbudzi podejrzeń i jednak nie będą dochodzić co to i ile kosztowało. Zastanawiam się i zastanawiam, bo też mnie te słuchawki kuszą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, xxxmiloszxxx napisał:

Jak ktoś potrzebuje dawcy budy, to mogą być, bo są całkiem wygodne i dość porządnie zrobione. Kabel pewnie wystarczy poprawić, a pady trzeba wymienić, ale z tym nie ma problemów, bo na średnicę 10cm jest na prawdę spory wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, vonBaron napisał:

 

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Juliusza, który jest rzetelnym sprzedawcą. Przy okazji można miło z nim porozmawiać na tematy związane z audio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet chybił-trafił od Brainwavz (za 9,99usd):

 

https://www.brainwavzaudio.com/products/brainwavz-oval-earpads-mystery-box?goal=0_fced4b4e7a-12d66b5ad2-29363961&mc_cid=12d66b5ad2&mc_eid=e170c85049

 

WHAT ARE THE ODDS?

50% - PU Oval Standard & Angled Earpads (Various colors)
Best Selling Earpads (Worth between $24.50 and $29.50)

30% - Velour Oval Standard Earpads
Soft Velour Material (Worth $24.50)

10% - Oval Earpad (any color) with HM5 case + Headphone Hanger (L Roost or Cradle)
Special Bundle (Worth $39.50) 

10% - Sheepskin Oval or Angled Earpads
Luxury Real Leather (Worth between $39.99 and $49.50) 

Special Prize Draw - HM5
Monitor Headphones (worth $129.50) : Qty: 2 Only

Edytowane przez requal
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych padów doliczą jeszcze 5$ kosztu wysyłki. Jednakże jak się odejmie od tych 15$ jeszcze 10% rabatu na hasło "NEWSLETTER10%OFF", to wyjdzie w sumie 14$. Wysyłka z HK

Edytowane przez requal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, requal napisał:

Do tych padów doliczą jeszcze 5$ kosztu wysyłki. Jednakże jak się odejmie od tych 15$ jeszcze 10% rabatu na hasło "NEWSLETTER10%OFF", to wyjdzie w sumie 14$. Wysyłka z HK

Kod nie działa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Damix napisał:

Kod nie działa .

NEWSLETTER10%OFF  możliwe, że trzeba się jednak do tego newsletera wpisać,  login jest przypisany do maila. Mi działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności