Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, prolim napisał:

A może dalej chcesz mnie obrażać

E tam, obrazić to można kogoś kto chociaż rozumie słowo pisane, więc się nie łapiesz - luzik:D.

 

38 minut temu, prolim napisał:

ci zwróciłem uwagę, że masz słabe żarty

Serio? Nie przypominam sobie; ale to pewnie z powodu wagi opinii.

 

Po ostatnim odsłuchu nowego/starego hedonika i t90, oferta naszego kolegi mnie tak swędzi, że jak ktoś nie łyknie, to nie ja wytrzymam:

https://allegro.pl/oferta/beyerdynamic-t90-jubilee-8069278377

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Weird_O napisał:

Jak sie maja do t1 v2 tak na szybko te t90?

Lepszy i mocniejszy bas, bardziej zaznaczona i czysta góra. W ogóle t90 to najczyściej grające bajery. T1v2 trochę rzężą tu tam, lepsze v1 już. T90 maja scenę bardziej na boki a t1 w głąb.

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Weird_O napisał:

A jak tomografia i scena? Bo widzę, ze modowane są 

 

Holografia? Szczerze holografia i scena jest mistrzowska w T1, dla mnie nieraz potrafią grać bardziej jak blisko ustawione monitory niż jak słuchawki. W T90 też jest dobra, ale T1 to oczko wyżej, jeśli chodzi o iluzję niesłuchawkoewj sceny, jak dla mnie. I w sumie to jest jedyny powód, dla którego rozważam dokupienie sobie T1, bo tak to nie bardzo wiedzę usprawiedliwienie dla różnicy w cenie między T90 a T1.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście chodziło o holo :) 

korzystanie na szybko z forum, telefonu i tramwaju w tym samym momencie to nie jest dobry pomysł  :x

ale czasem jak widać śmieszny :]

dzięki za opinie, daruje sobie impulse buya w takim razie 😛 t1 mi trzeba na spokojnie posłuchać.

Edytowane przez Weird_O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, audionanik napisał:

Nie 90 stron tylko w okolicach dziewiecdziesiatej/setnej strony...i jeszcze w paru miejscach

 Poczytałem i wyszło jak zwykle, każdemu graja inaczej :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Weird_O napisał:

Oczywiście chodziło o holo :) 

korzystanie na szybko z forum, telefonu i tramwaju w tym samym momencie to nie jest dobry pomysł  :x

 

Odetchnalem. Juz myslalem ze wypadlem z obiegu i ze okreslenie tomografia to jakis nowy typ sluchawkowej immersji ktorej nie znam ;)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazja na ebay, Hifiman Ananda za 3100 PLN - Nowe

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.pl%2Fulk%2Fitm%2F223517907576

Edytowane przez Corvin74
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Kuba_622 napisał:

 

Holografia? Szczerze holografia i scena jest mistrzowska w T1, dla mnie nieraz potrafią grać bardziej jak blisko ustawione monitory niż jak słuchawki. W T90 też jest dobra, ale T1 to oczko wyżej, jeśli chodzi o iluzję niesłuchawkoewj sceny, jak dla mnie. I w sumie to jest jedyny powód, dla którego rozważam dokupienie sobie T1, bo tak to nie bardzo wiedzę usprawiedliwienie dla różnicy w cenie między T90 a T1.

Holografia T90 jest mocno zależna od zastosowanych padów. Audionanik pewnie się odnosi do tych założonych u mnie. Mikrofibra daje troche efekt projektora - wielka rozciągnięta sceniczna plansza, gdzie jej rozciągnięcie w pionie jest dla mnie sztuczne. Można to zredukować odpowiednimi welurami, wzmacniając przy okazji bas i poprawiając bryły dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, majkel napisał:

Audionanik pewnie się odnosi do tych założonych u mnie.

Nie tylko, przypominam że kiedyś miałem swoje t90, a i Twoje tez poznalem na sztoku. Holografia po stronie t1, naturalność tez. T90 grają wyraziściej „szybciej” deko czyściej, ale  mam zastrzeżenia do dynamiki - ciche sygnały grają za mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2019 o 22:34, RIH napisał:

Niech ktoś da taką cenę w Polsce...

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

Hej, czy ktoś miał z nimi do czynienia? Warto? Cena niby okazyjna w stosunku do np. polskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marekhall napisał:

MDR-CD 3000 - 421 GBP - ciut ponad dzień do końca licytacji. Biorąc pod uwagę niezły stan warte są 500-600 funtów

To za taką kwotę i w podobnym stanie są do nabycia w PL.

 

https://allegro.pl/oferta/sony-mdr-cd3000-sluchawki-7560029371

Edytowane przez wegiel21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności