Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Na Humble Bundle za ok 100zł (25$), można zgarnąć pakiet świetnych programów do edycji audio i wideo. W skład pakietu wchodzą m. in. SOUND FORGE Audio Studio 12 (edycja audio), VEGAS Movie Studio 15 (edycja wideo), czy Locked content VEGAS Pro 15 Edit (zaawansowana wersja Movie Studio - sam czasem korzystam z wersji 14 i polecam :)). Moim zdaniem, w tej cenie, naprawdę warto zainteresować się tym pakietem B).

 

Humble Software REBundle: VEGAS Pro Even More Creative Freedom

(każdy kolejny poziom zawiera programy z poprzedniego poziomu)

 

- Poziom 1 - wpłata co najmniej $1: Fastcut Plus Edition, Voucher Code for Producer Planet

- Poziom 2 - wpłata co najmniej $22.27: SOUND FORGE Audio Studio 12, VEGAS Movie Studio 15

- Poziom 3 - wpłata co najmniej $25: VEGAS Pro 15 Edit, VEGAS DVD Architect, HitFilm Movie Essentials

 

Edytowane przez e1mo
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, mykupyku napisał:

za swoje he-6 wziąłem w mykupykusuperdeals 3300 i od tej pory aktywny nabywca @crysis94 jest tak zadowolony, że już tu chyba nie zagląda

Ciekawy jestem jakbym dziś zareagował na HE-6, crysisowe HE-6 mi tak średnio podeszły swego czasu natomiast modowane HE-6 Firegona to już inna para słuchawek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, hibi napisał:

Może pora już skończyć z v30 która jest w końcu  w swojej cenie rynkowej  sprzedawana :P

Chyba, ze mówisz o Bestcenie. Z polskiej dystrybucji od 1580 pln

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Jaro54 said:

Chyba, ze mówisz o Bestcenie. Z polskiej dystrybucji od 1580 pln

Naiwnie myślisz że ktoś je jeszcze kupuje nawet za 1500 zł. ?

Robią z nami co chcą .. hehe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, prolim napisał:

Niejaki John Darko twierdzi, że lepiej jest podpiąć pod telefon audioquest dragonfly - według niego lepsza jakość dźwięku niż z wielu DAP. A cena za V30 tylko pozornie jest atrakcyjna.

1400 za V30 to atrakcyjna cena nawet pomijając jego właściwości audio. To po prostu solidny telefon. Użytkuje już 1,5 roku i jestem bardzo zadowolony.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, prolim napisał:

Niejaki John Darko twierdzi, że lepiej jest podpiąć pod telefon audioquest dragonfly - według niego lepsza jakość dźwięku niż z wielu DAP.

 

Lepiej pod jakim względem? Wygody? :) Maiłem oba flaje i V30 jest spokojnie porównywalny albo lepszy.

 

Cytat

A cena za V30 tylko pozornie jest atrakcyjna. 

 

Co to znaczy? Podaj mi lepszą słuchawkę za 1300. Nową.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zdzichon napisał:

 

Lepiej pod jakim względem? Wygody? :) Maiłem oba flaje i V30 jest spokojnie porównywalny albo lepszy.

 

2 minuty temu, zdzichon napisał:

Co to znaczy? Podaj mi lepszą słuchawkę za 1300. Nową.

Co znaczy lepszą? Dla Ciebie co bym nie zaproponował będzie v30 lepsze, dla kogoś innego iphone 7, dla kogoś innego pocophone, czy p20 lub p30, albi m9, ktoś inny będzie wolał s8. v30 to leciwy smartfon, co nie znaczy, że zły. Mój s8+ już odczuwa upływ czasu.

W sumie mój s8+ też jest po 1.300 zł 😮 a wolałem go od v30 mimo, że był droższy niż lg. Ale to moje preferencje, dla mnie s8+ jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, prolim napisał:

Co znaczy lepszą? Dla Ciebie co bym nie zaproponował będzie v30 lepsze, dla kogoś innego iphone 7, dla kogoś innego pocophone, czy p20 lub p30, albi m9, ktoś inny będzie wolał s8. v30 to leciwy smartfon, co nie znaczy, że zły. Mój s8+ już odczuwa upływ czasu.

W tej chwili jak ktoś chce multimedialny smartfon i do tego o niezłych pozostałych parametrach niestety w tej cenie nie ma nic lepszego,

1 minutę temu, bakus1233 napisał:

Gdzie można kupić nowy s8 plus za 1300zł??!

Moze @prolim ma te które wymienił w tej cenie ? Jak tam @prolim sprzedajesz wymienione po 1300?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, prolim napisał:

 

Co znaczy lepszą? Dla Ciebie co bym nie zaproponował będzie v30 lepsze, dla kogoś innego iphone 7, dla kogoś innego pocophone, czy p20 lub p30, albi m9, ktoś inny będzie wolał s8. v30 to leciwy smartfon, co nie znaczy, że zły. Mój s8+ już odczuwa upływ czasu. 

W sumie mój s8+ też jest po 1.300 😮 a wolałem go od v30 mimo, że był droższy niż lg. Ale to moje preferencje, dla mnie s8+ jest lepszy.

Pewnie że będzie lepszy, bo po pierwsze jest tańszy niż wszystko co zaproponowałeś oprócz poco, a po drugie ma w środku Dragonflaja ;)

 

Cytat

Mój s8+ już odczuwa upływ czasu. 

 

Co ty na nim robisz, że już muli? Edytujesz wideo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Jaro54 napisał:

W tej chwili jak ktoś chce multimedialny smartfon i do tego o niezłych pozostałych parametrach niestety w tej cenie nie ma nic lepszego,

Moze @prolim ma te które wymienił w tej cenie ? Jak tam @prolim sprzedajesz wymienione po 1300?

Multimedialny smartfon? xD Biała biel.

Wejdź w taki portal aukcyjny, allegro, i wejdź w telefony i zakreśl sobie od 1200 do1500 zł i zakreśl jeszcze nowy, klik i patrz ile mam tego do sprzedania.

 

20 minut temu, zdzichon napisał:

Pewnie że będzie lepszy, bo po pierwsze jest tańszy niż wszystko co zaproponowałeś oprócz poco, a po drugie ma w środku Dragonflaja ;)

Dla mnie nie jest lepszy, bo grzeje mnie dac. Zrozum to, że nie każdy słucha muzy z telefonu.

 

35 minut temu, audionanik napisał:

Trochę przeceniasz kolegę.

Jest i forumowy śmieszek, Co tam, nie masz komu zarzucić kłamstwa w ofercie i wyśmiać go? A może dalej chcesz mnie obrażać, bo ci zwróciłem uwagę, że masz słabe żarty?

 

 

Jeszcze ktoś kto ma v30 i uważa, że to najlepszy telefon pod słońcem i chce mi to udowodnić? xD Ale beka

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz żeby coś napisać.Ale nie za bardzo wiesz co. Szkoda czasu i miejsca na polemiki. Sprawdź najpierw co proponujesz (oferty z allegro) My cały czas mówimy o polskiej dystrybucji, a nie jakiejkolwiek.

4 minuty temu, prolim napisał:

Multimedialny smartfon? xD Biała biel.

Wejdź w taki portal aukcyjny, allegro, i wejdź w telefony i zakreśl sobie od 1200 do1500 zł i zakreśl jeszcze nowy, klik i patrz ile mam tego do sprzedania.

 

4 minuty temu, prolim napisał:

Dla mnie nie jest lepszy, bo grzeje mnie dac. Zrozum to, że nie każdy słucha muzy z telefonu.

 

Jeszcze ktoś kto ma v30 i uważa, że to najlepszy telefon pod słońcem i chce mi to udowodnić? xD Ale beka

Ale my piszemy na forum audio o telefonie z bardzo dobry, a nawet najlepszy audio na rynku

I naucz się czytać ze zrozumieniem. Nie jesteś w stanie pokazać w tej cenie nic co równaloby się lub było lepsze multimedialnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, prolim napisał:

Dla mnie nie jest lepszy, bo grzeje mnie dac. Zrozum to, że nie każdy słucha muzy z telefonu. 

 

To po uj piszesz "Niejaki John Darko twierdzi, że lepiej jest podpiąć pod telefon audioquest dragonfly - według niego lepsza jakość dźwięku niż z wielu DAP. A cena za V30 tylko pozornie jest atrakcyjna. " i jeszcze dajesz linka do testów nie na temat  porównujących DF do telefonów nie mających specjalizowanego DACa albo nie mających go w ogóle?

 

Przy okazji, ty wiesz że to jest forum słuchawkowe i ludzie mogą tu trochę inaczej patrzyć na telefony i ich manie lub niemanie :) DACa?

 

A V30 w tej cenie w jakiej krąży nawet pomijając tą kwestię jest właściwie bezkonkurencyjny (na ten moment). Szukam właśnie telefonu dla żony i w tej półce zawsze są jakieś kompromisy. A to nie ma wejścia na microSD, a to ekran słaby, a to nie ma NFC a to to a to sramto. A V30 ma :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem Ci kolego, dragonfly.

2 minuty temu, zdzichon napisał:

Przy okazji, ty wiesz że to jest forum słuchawkowe i ludzie mogą tu trochę inaczej patrzyć na telefony i ich manie lub niemanie :) DACa?

Proszę Cię i was. Napisałem, że według tego gościa lepszą alternatywą dla DAP lub v30 będzie jakikolwiek telefon + dragonfly. Czy to jest takie trudne do zrozumienia? Nie krytykuję waszych telefonów. Po prostu nie każdego stać wydać 1300 na telefon, bo ma daca. A używki dragonfly są dość tanie. Może warto sprawdzić? Part 3 jego filmu jest o v30. Chwalił, ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności