Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że może być nieźle skoro DarkVoice od nich daje radę. A ta konstrukcja jest dużo bardziej zaawansowana.
Mi DarkVoice coraz bardziej się podoba. Nie wiem czy nie cofnę go z komisu bo jeszcze do tego w sumie fajnie wygląda :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu w sklepach tanieją duże karty, ale Sandisk Ultra 200GB z polskiej dystrybucji tanio widziałem dotychczas tylko od podejrzanych typów na allegro i do tego w każdej z tych ofert sprzedaż bez blistra i z niepewną gwarancją. Tymczasem na electro.pl (zarówno na ich stronie, jak i przez ich sklep na allegro) za 129zł z bezpłatną wysyłką można kupić elegancko kartę w blistrze z pewną gwarancją:

https://www.electro.pl/karty-pamieci/karta-pamieci-sandisk-ultra-microsdxc-200gb-plus-adapter,id-988550

https://allegro.pl/oferta/karta-pamieci-sandisk-ultra-micro-sdxc-200gb-c10-7682305028

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nicodem napisał:

Myślę że może być nieźle skoro DarkVoice od nich daje radę. A ta konstrukcja jest dużo bardziej zaawansowana.
Mi DarkVoice coraz bardziej się podoba. Nie wiem czy nie cofnę go z komisu bo jeszcze do tego w sumie fajnie wygląda :)

 

ja go wolałem od esspresivo, co to teraz chcą za 3500 czy co tam...

tylko oczywiście z wymienionymi obiema lampami i kablem zasilającym na listwie magicznej co najmniej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mykupyku napisał:

 

ja go wolałem od esspresivo, co to teraz chcą za 3500 czy co tam...

tylko oczywiście z wymienionymi obiema lampami i kablem zasilającym na listwie magicznej co najmniej

 

 

Darkvoicee jest znakomita baza do duzo dalej idacych przerobek a jszcze lepiej taki czterolampowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałbym się zaryzykować w ciemno tego La Figaro. To są dwa osobne wzmacniacze po jednym na kanał, nawet mają oddzielne kable zasilające, niezależne potencjometry. Łatwo coś sp...ć. Darkvoice to rewelacyjny wzmacniacz, ale wymaga modyfikacji. A to są bardzo proste konstrukcje. 600 USD to dobra cena, na Alliexpres dużo drożej wołają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bang & Olufsen BEOPLAY H9i 1599 zł w elektropunkt.pl

 

Majówka https://promocje.x-kom.pl/majowka

Jabra Elite 65e 349 zł

Marshall Mid Bluetooth 419 zł
Creative Muvo 1c 79 zł - POLECAM ;) takie maleństwo gra świetnie

 

Komunia https://promocje.x-kom.pl/prezenty-na-komunie

Bang & Olufsen BEOPLAY H5 699 zł

Takstar PRO82 249 zł

 

Legendarne ISK HD9999 z kodem HD9999 za 219 zł - najlepsze cena na teraz

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, espe0 napisał:

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-akg-k702-outlet-7999513060

 

w takim stanie to istna "okazja"

 

...żeby złapać kiłę 

 

morele = jakość

Taka rada na przyszłość - taką kiłę świetnie zbiera taśmą klejąca. Akurat z K702 kilka razy kurz i brud odklejałem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Andrewek napisał:

Taka rada na przyszłość - taką kiłę świetnie zbiera taśmą klejąca. Akurat z K702 kilka razy kurz i brud odklejałem ;) 

Przecież Ci się żadna taśma do takiego smalcu nie przyklei...

 

Taśma owszem jest dobra ale na regularne paprochy.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Melo2573 napisał:

Raczej uwierają.

 

Raczej się da. To kwestia szerokości i głębokości kanałów słuchowych.

Ale nie twierdzę, że u każdego kopułki się schowają w uchu.

Ja w każdym razie dyskomfortu nie czuję , pod tym względem. Zresztą używam ich do poduszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Melo2573 napisał:

Raczej uwierają.

Dzięki za odpowiedź.

25 minut temu, chico99 napisał:

 

Raczej się da. To kwestia szerokości i głębokości kanałów słuchowych.

Ale nie twierdzę, że u każdego kopułki się schowają w uchu.

Ja w każdym razie dyskomfortu nie czuję , pod tym względem. Zresztą używam ich do poduszki.

Chyba masz albo miałeś też Creative HS930i? Te Wavemastery wyglądają na większe, jest tak w rzeczywistości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności