Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.olx.pl/oferta/sluchawki-focal-utopia-be-CID99-IDzAuPZ.html#4c4bc3ff0f
Utopie za 11,900 do negocjacji, tylko nie wiem czemu be? Aż tak niedobre?
Wytłumacz teraz księgowej że ma to wprowadzić w koszta firmy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

miałem sam sobie kupić,ale oszczędzam na planary od Takstara

 

Fidelio l2 pady do wymiany 150 pln:

https://www.olx.pl/oferta/philips-fidelio-l2-CID99-IDyMIxw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, chico99 napisał:

Gorący strzał w x-kom SanDisk 128GB microSDXC Ultra 80MB/s C10 UHS-I

za 59,00

ttps://www.x-kom.pl/goracy_strzal/17925

Było 2000szt. i wszystko poszło.:D

Zostało jeszcze 4 sztuki 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Bialy_Wilk napisał:

Zostało jeszcze 4 sztuki 😉

Jedną wziąłem. Trochę wcześniej, było jeszcze sporo.

W dniu 22.04.2019 o 11:37, grabski5 napisał:

hej,

miałem sam sobie kupić,ale oszczędzam na planary od Takstara

 

Fidelio l2 pady do wymiany 150 pln:

https://www.olx.pl/oferta/philips-fidelio-l2-CID99-IDyMIxw.html

"Kabel z pilotem ( w kablu trzeba przylutować jeden kabelek)"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, chico99 napisał:

Gorący strzał w x-kom SanDisk 128GB microSDXC Ultra 80MB/s C10 UHS-I

za 59,00

ttps://www.x-kom.pl/goracy_strzal/17925

 

Przecież te karty są tragiczne. Nie dość że powolne, to jeszcze bardzo awaryjne. Po co się męczyć z takim syfem? Lepiej dołożyć trochę i kupić dobrej jakości kartę np. SanDisk Extreme.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trzy tego typu 64gb 2szt i 32gb 1szt. Jak długo nie pamiętam ale awarii żadnej nie miałem.

4 minuty temu, Kuba_622 napisał:

Przecież te karty są tragiczne. Nie dość że powolne, to jeszcze bardzo awaryjne. Po co się męczyć z takim syfem?

 

A Twoje doświadczenia z tym syfem, wynikają z ... ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chico99 napisał:

Mam trzy tego typu 64gb 2szt i 32gb 1szt. Jak długo nie pamiętam ale awarii żadnej nie miałem.

 

A Twoje doświadczenia z tym syfem, wynikają z ... ?

 

 Wynikają z używania, bo niby z czego? Różnice między Ultra a Extreme są mniej więcej takie, jak między pendrivem USB 2.0 a USB 3.0. Jak ktoś ma dużo cierpliwości, to proszę bardzo, ja kart microsd używam m.in. do pracy i nie wyobrażam sobie korzystanie z takiego bubla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kuba_622 napisał:

 

 Wynikają z używania, bo niby z czego? Różnice między Ultra a Extreme są mniej więcej takie, jak między pendrivem USB 2.0 a USB 3.0. Jak ktoś ma dużo cierpliwości, to proszę bardzo, ja kart microsd używam m.in. do pracy i nie wyobrażam sobie korzystanie z takiego bubla.

 

Że jest wolna to chyba wynika z jej parametrów, które są znane i podawane.

Z czego wynika natomiast, że jest bublem?

Używasz w pracy szybkich kart i ok. Nie znaczy to jednak, że wszyscy takich potrzebują.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ultra to TLC, a Extreme MLC. Oznacza to tyle, że Extreme wytrzymuje więcej zapisów/odczytów (ok. 2x więcej). Do np wideorejestratorów, gdzie cały czas dane są nadpisywane bierze się MLC, ale do np telefonu czy wrzucania muzyki do DAPa jest to już bez większego znaczenia. Sam korzystam z Ultra przy jakiś ******łach, a np w aparacie Extreme - ze wzgledu na prędkość, a nie wytrzymałość. W sumie to w 2 rejestratorach mam też TLC, bo chyba takie miałem pod ręką (1 UIltra, 1 Goodram na TLC) i póki co działa. Kwestie też pojemności karty, bo wiadomo, że im mniejsza, tym więcej nadpisów danej komórki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chico99 napisał:

 

Że jest wolna to chyba wynika z jej parametrów, które są znane i podawane.

Z czego wynika natomiast, że jest bublem?

Używasz w pracy szybkich kart i ok. Nie znaczy to jednak, że wszyscy takich potrzebują.

 

Wynika z tego, że zastosowano słabej jakości pamięci TLC, a parametry podane w opisie przez producenta, to akurat wielka ściema wprowadzająca kupującego w błąd, bo podają prędkość maksymalną, którą karta osiąga przez ileś tam sekund, a potem szybkość transferu znacznie spada. Skopiuj sobie kilka GB muzyki na Ultra i na Extreme, to zobaczysz różnicę.

A czy ktoś potrzebuje? Sorry, ale czy ktoś potrzebuje pendrive 3.0, a nie 2.0, komputera z procesorem i9 a nie Atom, wyświetlacza OLED zamiast TN, słuchawek za kilka tys. a nie kilkanaście zł.? Każdy sam sobie musi odpowiedzieć. Ja tylko zwróciłem uwagę, żeby nie robić super okazji z czegoś, co jest czyszczeniem magazynu przez sklep z kiepskiej jakości produktu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności