Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Na metalu jeszcze folia jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny wysyp tych D9200 u tych lombardów 😉 radziłbym ostrożność. Ten lombard sprzedaje chyba z 3 sztuki, a inny którego nazwa jest identyczna tylko cyferki inne na końcu też jedną parę ma, z tymi samymi zdjęciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denon D7200  -  1750 zł
i jeszcze kabel XLR i dodatkowe pady.
https://allegro.pl/oferta/denon-ah-d7200-xlr-pady-dekoni-wawa-7954925644

Edytowane przez pabloj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pabloj napisał:

Denon D7200  -  1750 zł
i jeszcze kabel XLR i dodatkowe pady.
https://allegro.pl/oferta/denon-ah-d7200-xlr-pady-dekoni-wawa-7954925644


Tam nie ma dodatkowego kabla XLR, tylko w fabrycznym została przerobiona wtyczka. Czy tak powinien wyglądać pełen balans? Dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Najner napisał:

Widziałem, kusi. R6 jest 'sprawdzone' i ma dobre opinie, M11 jeszcze nie i nikt nie wie jak to zagra, więc sam nie wiem.

Jeżeli nie przeraża Cię 10ohm na wyjściu, to spoko :D Ja bym się nie łapał na to, bo z Andromedami to będzie masakra, a IMO wydawanie ponad 3 stów na Ifi IEMatch to też bez sensu. Zwłaszcza, że chcąc wykorzystywać zbalansowanego IEMatcha musiałbyś mieć jeszcze przejściówkę na single-end... Po co utrudniać sobie życie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Vaiet napisał:

Jeżeli nie przeraża Cię 10ohm na wyjściu, to spoko :D Ja bym się nie łapał na to, bo z Andromedami to będzie masakra, a IMO wydawanie ponad 3 stów na Ifi IEMatch to też bez sensu. Zwłaszcza, że chcąc wykorzystywać zbalansowanego IEMatcha musiałbyś mieć jeszcze przejściówkę na single-end... Po co utrudniać sobie życie? :D

O impedancji wyjściowej wiem, zbalansowany IEmatch kosztuje 70 euro, żaden wydatek ;) Poczekam na pierwsze opinie na temat M11, poczytam, jest jeszcze kilka dni na zastanowienie się. Zastanawiałem się też nad ZX300, ale też podobno szumi z andro i trzeba by było dokupić IEmatcha tak czy inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pabloj napisał:

@Karmazynowy a to nie zwróciłem uwagi, bo fakt, sama zmiana wtyczki nie wystarczy.

 

1 godzinę temu, Spawn napisał:

Jak fabryczny kabel ma 4 żyły z osobnymi masami dla każdego kanału to zmiana wtyczki wystarczy.

Dokładanie tak jak @Spawn napisał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szum przy sony jest do przeżycia, a SQ przy 10 ohm wyjściu już nie. Po co wtedy andromedy...

One potrzebują 0-2 ohm wyjście...

Obejrzyj sobie co się dzieje na wykresach 0-150 Hz przy Zout 4 ohm na sbaf forum.

Edytowane przez earnam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, earnam napisał:

Szum przy sony jest do przeżycia, a SQ przy 10 ohm wyjściu już nie. Po co wtedy andromedy...

One potrzebują 0-2 ohm wyjście...

Obejrzyj sobie co się dzieje na wykresach 0-150 Hz przy Zout 4 ohm na sbaf forum.

Widziałem wykresy , dzięki ;) Cały czas biorę pod uwagę, że praktycznie wszystkie większe dapy dla zupełnie czarnego tła przy andro potrzebują iematcha, który zmniejsza impedancję wyjściową i oczyszcza sygnał.

 

58 minut temu, mykupyku napisał:

M11 ludzie piszą, że też szumi...

Nom, na hedfaju piszo, że szumi nawet bardziej niż ZX300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orfeusze  na handel. Z pewnością nie jest to okazja cenowa, sam bym za nie nie dał nawet połowy tej kwoty, ale jednak rzadko sie pojawiają w odprzedaży, więc może ktoś się skusi... ;)

https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/16/326356.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności