Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Denon D5000, pady do wymiany. 1111zł.

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-denon-ah-d5000-rarytas-7953874274?utm_source=notification&utm_medium=PLfavourite_queries_test&utm_campaign=queries-keeper_v2:PLfavourite_queries_test&utm_content=item_url

 

UWAGA: koledzy poniżej uprzejmie donoszą, że ten egzemplarz to chyba jakaś lipa

Edytowane przez Jaworrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denon AH-D7200 XLR + pady Dekoni, KT 1799 zł
https://allegro.pl/oferta/denon-ah-d7200-xlr-pady-dekoni-wawa-7954925644
Brać, nie marudzić. Wstydu nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Compton napisał:

Denon AH-D7200 XLR + pady Dekoni, KT 1799 zł

https://allegro.pl/oferta/denon-ah-d7200-xlr-pady-dekoni-wawa-7954925644

Gdyby nie to że zbieram na inne słuchamy to bym się skusił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/27/2019 at 11:36 AM, tommir said:

Wczoraj paczka dotarła, faktycznie support Carrierwise pomocny i wszystko wyjaśnia. Ze stanów dostawa trwała niecały tydzień, cła ani Vat nie było.

 

Ja mam mieszane uczucia. 2 tygodnie i nikt nic nie wie. Link do trackingu wpierw nie działał przez kilka dni, teraz nagle po 2 tygodniach od zlecenia wysyłki w systemie pokazuje się, że "SHIPMENT LOADED TO THE CONTAINER" co sugerowałoby, iż wysłali jednak drogą morską mimo iż zlecona była lotnicza. Zobaczymy, ale na dziś zdecydowanie bym ich nie polecał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Nicodem napisał:

 

Ja mam mieszane uczucia. 2 tygodnie i nikt nic nie wie. Link do trackingu wpierw nie działał przez kilka dni, teraz nagle po 2 tygodniach od zlecenia wysyłki w systemie pokazuje się, że "SHIPMENT LOADED TO THE CONTAINER" co sugerowałoby, iż wysłali jednak drogą morską mimo iż zlecona była lotnicza. Zobaczymy, ale na dziś zdecydowanie bym ich nie polecał.

 

U mnie też była informacja o kontenerze, natomiast była to paczka lotnicza. Od zlecenia wysyłki do rzeczywistej wysyłki minęło kilka dni. Jeśli minęły już 2 tyg. i nagle pojawił się link do śledzenia to może zapomnieli o paczce, a kiedy im przypomniałeś wysłali. Co i tak nie zmienia fakty, ze wysłana powinna być zdecydowanie szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, tommir said:

U mnie też była informacja o kontenerze, natomiast była to paczka lotnicza. Od zlecenia wysyłki do rzeczywistej wysyłki minęło kilka dni. Jeśli minęły już 2 tyg. i nagle pojawił się link do śledzenia to może zapomnieli o paczce, a kiedy im przypomniałeś wysłali. Co i tak nie zmienia fakty, ze wysłana powinna być zdecydowanie szybciej.

Powinna, zobaczymy na dniach jak się wyjaśni. Na szczęście z tą paczką nie mam ciśnienia. Ale wolałem napisać bo jak widać różnie z nimi bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Nicodem napisał:

Powinna, zobaczymy na dniach jak się wyjaśni. Na szczęście z tą paczką nie mam ciśnienia. Ale wolałem napisać bo jak widać różnie z nimi bywa.

Z ciekawości, zamawiałeś też AK70 czy coś innego? Jeśli nie jestem zbyt ciekawski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności