Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Eldamari napisał:

Wszedłem w kontakt z Bobem (założycielem) z IMR. Na mocy czarującego uśmiechu zgodził mi się przywrócić na chwilę promocję IMR R1 Zenith - jednak ze względu na to, że zrobił to pseudo-formalnie i nigdzie tego nie opublikował, prosiłbym o nie przekazywanie tej informacji na inne fora.

 

Kod jak poprzednio:  Działa (podobno) tylko do północy.

 

Awangardowa budowa, niezrozumiałe opisy odsłuchowe i to w cenie Fiio FH5. Ja w to wchodzę 😉

Who is with me?

Zapomniałeś jedynie dodać, że kod był tylko dla Ciebie :)

Edytowane przez Vaiet
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eldamari napisał:

Nie do końca 😉

Mailowo dostałem informacje ogólną, że kod zostanie odblokowany na moją prośbę. 

 

Gdyby był dedykowany tylko dla mnie - pewnie wygenerowali by 1'razowy.

No faktycznie, wydaje się działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Eldamari napisał:

Nie do końca 😉

Mailowo dostałem informacje ogólną, że kod zostanie odblokowany na moją prośbę. 

 

Gdyby był dedykowany tylko dla mnie - pewnie wygenerowali by 1'razowy.

Dokładnie - na Twoją prośbę, na Twojego maila. Pytałem Boba osobiście i ten kod został udostępniony dla Ciebie, a jego rozpowszechnianie jest nie tylko nieetyczne, ale także nie w porządku wobec samej osoby Boba. Nie będę się wdawał w szczegóły, gdyż udostępnianie prywatnych rozmów jest równie nieetyczne. I z tego co wiem, nikt do tej pory nie odwalił niczego podobnego z takim kodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ok. Tak sprawę powinien postawić zatem Bob - 'udostepniam go dla ciebie'. Tymczasem dostałem tylko info o jego ogólnej aktywacji. Napisze do Boba i zgodzę sie na wycofanie mojego zamówienia na mocy mojego nieetycznego zachowania i odwalenia. Jeżeli inni czują to samo niech również tak postąpią.

 

Tyle.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eldamari napisał:

Hm, ok. Tak sprawę powinien postawić zatem Bob - 'udostepniam go dla ciebie'. Tymczasem dostałem tylko info o jego ogólnej aktywacji. Napisze do Boba i zgodzę sie na wycofanie mojego zamówienia na mocy mojego nieetycznego zachowania i odwalenia. Jeżeli inni czują to samo niech również tak postąpią.

 

Tyle.

Bez skrajności w skrajność. Jak ostatnio sprawdzałem, nie siedzieliśmy w piaskownicy bijąc się o grabki i szpadelek.

 

P.S. Jak już je dostaniesz, podziel się wrażeniami dotyczącymi słuchawek w stosownym temacie na forum. 

Edytowane przez Vaiet
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem @Eldamari trochę się pośpieszyłeś z upublicznianiem bezpośrednio na forum kodu promocji.

Mogłeś się promką pochwalić ale od razu z tym kodem ...

Rozumiem też, że stało się to na fali euforii z zakupu porządnego produktu, w atrakcyjnej cenie. :)

 

Dołączam się. Jak się zapoznasz i być może pokochasz zenithy, podziel się wrażeniami, a nie tylko kodem. Sorry za złośliwość, nie mogłem się powstrzymać ...:P

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja wrzucę prywatny kod ;)

 

Ostatnie 5 sztuk Flares GOLD zostało i z kodem GOLDRUSH20 można zejść do ceny £331.20 (cena "regularna" £999).

https://www.flareaudio.com/products/flares-gold

 

Przyzwoita cena :)

Jak komuś nie podeszły Flares Pro to nie warto, jak podeszły to... może warto :D Różnica nie jest jakaś wielka, ale jakaś tam jest na korzyść. No i coś tam za to złoto też trzeba zapłacić.
 

BTW.

Wiadomość zakończyli słowami:

"We have so much more to come this year and we can’t wait to tell you all about it…!"

 

Czyli znowu wydatki się szykują :(

 

UByksWT3T-i4sgLDmxgpo5dhV6Oh2gnPbppF7-D5

Edytowane przez awayeah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, chico. Sprawa z Bobem jest już wyjaśniona. Nie oceniajcie tego na podstawie postów - nie podejmuję tematu i nie podaje szczegółów w sprawie, bo to już nie ma sensu.

Promka była dostępna przez długi czas - skończyła się niedawno, więc ponad 90% sprzętu i tak została sprzedana w tej cenie. Nikt nie ucierpiał, ale nie próbujcie powtarzać tego w domu.

W ramach prac społecznych założę może fanclub zenitha 😉

 

W końcu spłodziłem ich nowych użytkowników. Mówcie mi R1 Padre.

 

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sony Centre mają promkę na 1000XM3 - 1299zł z kodem  KS1000XM3

https://scentre.pl/shop/product/show?produkt=sluchawki_bezprzewodowe_wh1000xm3b_z_systemem_redukcji_halasu&regular

 

Skusiłem się, bo na szybkich odsłuchach w markecie to sobie człowiek opini nie wyrobi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, hesus666 napisał:

W Sony Centre mają promkę na 1000XM3 - 1299zł z kodem  KS1000XM3

https://scentre.pl/shop/product/show?produkt=sluchawki_bezprzewodowe_wh1000xm3b_z_systemem_redukcji_halasu&regular

 

Skusiłem się, bo na szybkich odsłuchach w markecie to sobie człowiek opini nie wyrobi :)

Ale promocja tylko dla użytkowników serwisu Sony Club. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prepaidy Orange - hasło BONUS na 80111 - na pierwszy dzień Wiosny rozmowy i SMSy bez limitu plus 500 MB Internet. Ważne do północy 22.03.19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem kupić je jakiś pół roku temu. Pan trochę kluczył, miał wysłać z Norwegii, potem w sumie nic się nie działo. Po 2 tygsach zapytałem czy wysłał, stwierdził, że nie ma jak, ale za 2 miesiące ma być w Polsce. Generalnie chciałem za pobraniem 😉 Podziękowałem za taką transakcję, która odbędzie się kiedy mu będzie się chciało. Uważałbym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Najner napisał:

Czy ZX2 może być używany jako USB DAC? 

Czy można na niego wysyłać muzykę przez BT LDAC jak na shanlingi i inne fajo? ;)

Z tego co wyszukałem na szybko, nie działa jako USB-DAC, ale obsługuje LDAC. Z tym, że chyba nie ma dwukierunkowego BT

Edytowane przez Vaiet
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności