Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre audio i dobry aparat foto. Na ekran nie narzekam (najwyżej na proporcje, ale to teraz w każdym telefonie tak jest). 

Etui konieczne bo raz że ochrona a dwa jest śliski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, hesus666 napisał:

pytanie było o kwestie poza audio :)

Bo audio jest znane, a pytanie jak po za audio V30 sie spisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hesus666 napisał:

"plastikowy" bardzo, nie sprawia wrażenia solidnego telefonu. + ekran jest imo podłej jakości. Oprócz tego nakładka LG jest dla mnie fatalna, ale to na szczęście można obejść. W tej cenie mimo wszystko dobry telefon, jak na normalną dystrybucję. Jednak biorąc pod uwagę, że można wyrwać przy odrobinie wysiłku OnePlus6 w tej cenie, to ja nie miałbym wątpliwości co wybrać :)

 

A w czym się objawia ta podła jakość ekranu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretny white bleed:

7.jpg

 

+ nigdy nie widziałem tel innych firm, żeby na ekspozycjach miały tak powypalane powidoki, jak ten konkretny model, a V30 w kilku różnych sklepach to samo. Nie wiem czy to kwestia softu nieprzystosowanego do ekspozycji, czy po prostu takie partie szły na MM, ale no - nie zachęcało to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hesus666 napisał:

konkretny white bleed:

7.jpg

 

+ nigdy nie widziałem tel innych firm, żeby na ekspozycjach miały tak powypalane powidoki, jak ten konkretny model, a V30 w kilku różnych sklepach to samo. Nie wiem czy to kwestia softu nieprzystosowanego do ekspozycji, czy po prostu takie partie szły na MM, ale no - nie zachęcało to.

 

I to zdjęcie zrobiłeś w MM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, hesus666 napisał:

konkretny white bleed:

7.jpg

 

+ nigdy nie widziałem tel innych firm, żeby na ekspozycjach miały tak powypalane powidoki, jak ten konkretny model, a V30 w kilku różnych sklepach to samo. Nie wiem czy to kwestia softu nieprzystosowanego do ekspozycji, czy po prostu takie partie szły na MM, ale no - nie zachęcało to.

Ewidentnie większa prowizja od Samsunga niż LG. Żeby coś oceniać to twój sposób @hesus666 najgorszy z możliwych. Sklepy dla idiotów jak swojego czasu je reklamowali. Mam od września V30 i nie ma nic takiego jak na zdjęciach, które zamieściłeś. Nie używałeś, nie znasz to po co piszesz opinię, o czymś o czym nie masz pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdza sie świetnie.

 

Plastikowy? Szkło i aluminium jak we wszystkich. Jest zauważalnie lżejszy niż konkurencja, ale nie wiem jak mozna uznac to za wadę w przypadku urządzenia, które długo trzyma się w dłoni.. No chyba że ktoś potrzebuje tego premium feel jak w tych Beatsach do których dokładali ciężarki ;) 

 

Ekran ewidentnie wpada w niebieski jak się patrzy pod kątem, ale rzadko kiedy tak patrzę na telefon, więc mi to nie przeszkadza. Teg bleeda u mnie nie ma, ale wiadomo jak to z ekranami, raz trafisz lepiej raz gorzej.

 

Poza tym, normalny flagowiec. Wszystko śmiga elegancko, zasięgu nie traci. Na plus zaskakująco dobry power management. Bateria niby nie powala pojemnością, a zazwyczaj kończe dzień mając 40% i 3/4h SOT, a zawsze mam włączone wszystkie transfery i pushe bo mi się nie chce prztykać za każdym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jaro54 napisał:

Ewidentnie większa prowizja od Samsunga niż LG. Żeby coś oceniać to twój sposób @hesus666 najgorszy z możliwych. Sklepy dla idiotów jak swojego czasu je reklamowali. Mam od września V30 i nie ma nic takiego jak na zdjęciach, które zamieściłeś. Nie używałeś, nie znasz to po co piszesz opinię, o czymś o czym nie masz pojęcia.

Abstrahując już od tego, że pisałem, że to dobry wybór w tej cenie... To po co ten bulwers i jakieś głupie teorie spiskowe :) Tak, MM celowo wypalał ekrany bo Samsung zapłacił.

 

Po to jest forum, żeby pisać - nie widziałem nigdzie wymagania, że wyłącznie właściciele mogą się wypowiadać. Zresztą, każda recenzja o tym samym wspomina, że ekran jest gorszej jakości niż odpowiedniki od S. Dla mnie lepiej wyglądały LCD w LG.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hesus666 napisał:

G7 vs V30 i się posunę tak daleko :D ale ja ogolnie mam skrzyw co do OLEDów.

Mam obydwa i każdy ekran jest inny. Wcale nie gorszy w G7 ale wiadomo Oled inaczej pokazuje kolory niż LCD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, byłbym zapomniał. Miło zaskoczył mnie system wibracji. Haptic feedback jest prawie tak dobrey jak w jabłuszkach. Jakk ktos używał to wie :)

 

Odpalcie sobie aparat w manualu i pokręćcie kółkiem przysłony jak ktoś nie wie o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale offtop się zrobił :Phttps://promocje.x-kom.pl/4designers?sortowanie=popularity

Marshall Major III Bluetooth 359 zł

Bang & Olufsen BEOPLAY H5 Czarny 599 zł

Harman Kardon Aura Plus Biały bezprzewodowy zestaw głośnikowy 1049 zł
Bang & Olufsen BEOPLAY H8i Czarny 1 149,00 zł

 

Jeszcze w sklepie al.to jest kod na -30 zł https://www.al.to/

Kod: dzien-kobiet-30 działa na wszystko

 

Edytowane przez Honor25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Honor25 napisał:

Marshall Major III Bluetooth 359 zł

Bang & Olufsen BEOPLAY H5 Czarny 599 zł

Harman Kardon Aura Plus Biały bezprzewodowy zestaw głośnikowy 1049 zł
Bang & Olufsen BEOPLAY H8i Czarny 1 149,00 zł

A gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, hesus666 napisał:

pytanie było o kwestie poza audio :)

 

Dokładnie tak. O jego dobrym audio, to już wróble ćwierkają ...

Pytałem o resztę.

48 minut temu, Honor25 napisał:

Ale offtop się zrobił 

 

I bardzo dobrze, dowiem się wreszcie czegoś konkretnego o V30

xkom chyba czyści magazyny i pewnie jeszcze ich trochę zostało.

 

Dzięki chłopaki, mam teraz pełną jasność.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, hesus666 napisał:

konkretny white bleed: 

 

 

Na OLED nie ma czegoś takiego jak wyciekanie bieli, to jest technicznie niemożliwe :) To nie jest wyświetlacz ciekłokrystaliczny.

Na pokazanym przez ciebie zdjęciu to nie jest też wypalenie, tylko ono pokazuje, jak słabe są kąty widzenia (a dokładniej pojawiają się jakieś zabarwienia przy odchyleniu) na większości OLEDów. I rzeczywiście tak jest, IPS wypada pod względem kątów widzenia zdecydowanie lepiej. Zobacz sobie jak wygląda biel w nawet bardzo drogich telewizorach OLED.

Ale czy to ma jakieś większe znaczenie w przypadku telefonu? Przecież się możesz na niego patrzeć na wprost i ten efekt zniknie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jak duże OCD masz :) swego czasu zwróciłem Nexusa 6P, bo przy minimalnych odchyłach biały zmieniał się w różowy... Ogólnie - OLEDy w Samsungach czy Apple jakoś dla mnie są mniej usiane takimi irytujących przypadłościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba oczywiste, że są różnej jakości wyświetlacze OLED, tak samo jak różnej jakości IPSy. iPhone X ma doskonały wyświetlacz z idealnie skalibrowanymi barwami. Tylko pytanie czy to jest naprawdę do czegoś potrzebne w telefonie? Filmy ktoś będzie oglądał na telefonie? Czy zdjęcia obrabiał? U wielu posiadaczy skończy się na tym, że będą go używali jako nawigacji i potem będzie płacz, że się wypalił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kuba_622 napisał:

To chyba oczywiste, że są różnej jakości wyświetlacze OLED, tak samo jak różnej jakości IPSy. iPhone X ma doskonały wyświetlacz z idealnie skalibrowanymi barwami. Tylko pytanie czy to jest naprawdę do czegoś potrzebne w telefonie? Filmy ktoś będzie oglądał na telefonie? Czy zdjęcia obrabiał? U wielu posiadaczy skończy się na tym, że będą go używali jako nawigacji i potem będzie płacz, że się wypalił ;)

Ja właśnie strasznie się rozczarowałem ekranem w iphone x. Muszę dodać, że miał naklejone szkło zabezpieczające i nie jestem pewny czy nie wpływa ono na jakość wyświetlanego obrazu, bo to co zobaczyłem, to jakaś porażka, strasznie blade kolory, o wiele lepszy ekran ma chociażby samsung galaxy s8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, bakus1233 napisał:

Ja właśnie strasznie się rozczarowałem ekranem w iphone x. Muszę dodać, że miał naklejone szkło zabezpieczające i nie jestem pewny czy nie wpływa ono na jakość wyświetlanego obrazu, bo to co zobaczyłem, to jakaś porażka, strasznie blade kolory, o wiele lepszy ekran ma chociażby samsung galaxy s8.

Szkło raczej nie powinno mieć negatywnego wpływu na obraz. Nie mam porównania do S8, ale  z obrazu z X jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Massdropie pojawiły się Audio-Technica W1000Z i W5000:

https://www.massdrop.com/buy/audio-technica-ath-w1000z-and-ath-w5000-headphones

W1000Z w cenie nicałych $400 (ok. 1500zł) po doliczeniu wysyłki do Polski. U nas kosztują 3400zł..

Po recenzji @EvilKillaruna trudno się oprzeć, tymbardziej, że brakuje mi wysokiej jakości zamkniętych do kolekcji :Dhttps://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-audio-technica-ath-w1000z/

Edytowane przez pabloj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bakus1233 napisał:

Ja właśnie strasznie się rozczarowałem ekranem w iphone x. Muszę dodać, że miał naklejone szkło zabezpieczające i nie jestem pewny czy nie wpływa ono na jakość wyświetlanego obrazu, bo to co zobaczyłem, to jakaś porażka, strasznie blade kolory, o wiele lepszy ekran ma chociażby samsung galaxy s8. 

 

Na iPhone X zdjęcia w AdobeRGB wyglądają jak na soft proofingowym NEC-u. Normalnie można go używać to profesjonalnej pracy z grafiką (no pomijając rozmiar ;) ).

Miałem telefon i mam tablet Samsunga z OLED, uwielbiam oglądać na nim filmy, ale odwzorowanie kolorów na Samsungach przy iPhonie to żart i kpina. A to Android, więc nie da się tego skalibrować samemu.

Więc albo ten iPhone był uszkodzony, albo przyzwyczaiłeś się do jakiegoś wyświetlacza z bardzo nienaturalnymi kolorami. Ogólnie można nie lubić Apple, ale akurat wyświetlacze w ich sprzętach są pierwszej klasy jak na sprzęt konsumencki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności