Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło mi o to, że nie podoba mi się nazywanie jeleniem kogoś tylko z tego powodu, że ma ochotę coś mieć szybciej, albo nie chce mu się czekać na okazję. Sam z reguły kupuję używki i unikam kupowania na premierę, bo po prostu finansowo bardziej kalkuluje się poczekać, ale daleki jestem od nazywania innych jeleniami.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeleniem nie powinna czuć się osoba, która kupiła je na premierę. Co najwyżej  w momencie gdy będzie chciała je sprzedać dalej a potencjalny chętny będzie wołał o cenę jak z owej promocji. Ile był sztuk w takiej cenie? 60?

 Każdy chociaż trochę rozgarnięty wie, że produkty niszowe i jednocześnie z wysokiej półki mają bardzo duże marże.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Najner napisał:

Chodziło mi o to, że nie podoba mi się nazywanie jeleniem kogoś tylko z tego powodu, że ma ochotę coś mieć szybciej, albo nie chce mu się czekać na okazję. Sam z reguły kupuję używki i unikam kupowania na premierę, bo po prostu finansowo bardziej kalkuluje się poczekać, ale daleki jestem od nazywania innych jeleniami.

Jak widać, główny zainteresowany nie pręży fujary i potrafi złapać dystans do samego siebie ale koniecznie musiałeś strzelić kazanie :) Jeleń to nie obelga, zluzuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Damix napisał:

Jeleniem nie powinna czuć się osoba, która kupiła je na premierę. Co najwyżej  w momencie gdy będzie chciała je sprzedać dalej a potencjalny chętny będzie wołał o cenę jak z owej promocji. Ile był sztuk w takiej cenie? 60?

 Każdy chociaż trochę rozgarnięty wie, że produkty niszowe i jednocześnie z wysokiej półki mają bardzo duże marże.

 

5 sztuk chyba było w tej najniższej cenie

57 sztuk to ich całkowite zapasy

Edytowane przez awayeah
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, amp se 6l6, nie znam, ale podrzucam,moze ktos cos wie? cena: 1150 zl

https://allegro.pl/oferta/wzmacniacz-se-6l6-diy-7884832170

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na x-komie.pl LG V30

O ułamek sekundy Marku byłeś szybszy :)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Najner napisał:

Powinni nam rozdać V50. Zrobimy hype i może w końcu oddział mobilny LG stanie na nogi, bo ledwo zipią.

 

1 minutę temu, Lord Rayden napisał:

Chociaż wydłużenie gwarancji dla forumowiczów i root (bootloader) bez konsekwencji.

 

A w ogóle, ten V30 to dobry fon? Może ja też bym się przymierzył do zakupu ...

Bo jako grajek to wiem, że ok.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny, nie tnie, chodzi płynnie i jeszcze w tym roku ma dostać aktualizację do 9

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chico99 napisał:

 

 

A w ogóle, ten V30 to dobry fon? Może ja też bym się przymierzył do zakupu ...

Bo jako grajek to wiem, że ok.

"plastikowy" bardzo, nie sprawia wrażenia solidnego telefonu. + ekran jest imo podłej jakości. Oprócz tego nakładka LG jest dla mnie fatalna, ale to na szczęście można obejść. W tej cenie mimo wszystko dobry telefon, jak na normalną dystrybucję. Jednak biorąc pod uwagę, że można wyrwać przy odrobinie wysiłku OnePlus6 w tej cenie, to ja nie miałbym wątpliwości co wybrać :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności