Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, pawelekdabek napisał:
 

Na allegro są po 519,00 od zaufanego sprzedawcy i z darmową wysyłką smart więc raczej się nie opłaca

Prawda - kupowałem, pewne źródło, więc na pewno się nie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna promocja Flare Audio - tym razem wręcz chamska - w stosunku do osób które kupiły w cenie normalnej... 
 
Flares Gold od 250£
 
https://photos.app.goo.gl/5mbgu15dBLQrJX4g7
Już są za 315 i drożeją. Ciekawie zrobiona promo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ibood.pl Sonus Faber Pryma i Master&Dynamic MD05 znowu są :) jak ktoś zainteresowany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Nicodem napisał:
14 godzin temu, awayeah napisał:
Kolejna promocja Flare Audio - tym razem wręcz chamska - w stosunku do osób które kupiły w cenie normalnej... 
 
Flares Gold od 250£
 
https://photos.app.goo.gl/5mbgu15dBLQrJX4g7

Już są za 315 i drożeją. Ciekawie zrobiona promo

 

Szkoda że poszło do góry ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chcheckitout napisał:

 

Szkoda że poszło do góry ...

No niestety. Pierwsze siw chyba bardzo szybko sprzedały. Wyjściowa cena bardzo okazyjna, po takiej nawet bym je kupił chociaż nie potrzebuję, bo mam Pro i za dużo innych słuchawek ;)

Jeśli ktoś natomiast potrzebuje to obecna cena i tak jest dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się z lekka zdenerwował jakbym kupił w regularnej cenie. Przecież one nie miały premiery aż tak dawno temu... trochę to nie fair wobec klientów, z 1000 GBP na ponad 200...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Karmazynowy napisał:

Ja bym się z lekka zdenerwował jakbym kupił w regularnej cenie. Przecież one nie miały premiery aż tak dawno temu... trochę to nie fair wobec klientów, z 1000 GBP na ponad 200...

Myślę, że to nawet bardzo nie fair. Kupując trochę w ciemno doki za 1000 GBP dajesz firmie duży kredyt zaufania, a taka polityka chyba to zaufanie podkopuje. Może trochę przesadzam, ale mnie zdenerwowało nawet to, że w promocji Flares Pro dawali później twardy case, a wcześniej nie. Ale to zupełnie nie ma odniesienia do tego o czym tu mówimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Karmazynowy said:

Ja bym się z lekka zdenerwował jakbym kupił w regularnej cenie. Przecież one nie miały premiery aż tak dawno temu... trochę to nie fair wobec klientów, z 1000 GBP na ponad 200...

 

Pewnie. Każdy wielbiciel marki może czuć się zrobiony w konia. Rozumiem przecenę do 60% - zejście z marży producenta, omijają też przy sprzedaży marżę sieci dystrybucji. Ale taka przecena to nie wiem czy nie strzał w kolano. Natępnym razem klienci pomyślą, czy taktycznie np ich nowy flagowiec nie jest przypadkiem wart 25% ceny.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nicodem napisał:

 

Pewnie. Każdy wielbiciel marki może czuć się zrobiony w konia. Rozumiem przecenę do 60% - zejście z marży producenta, omijają też przy sprzedaży marżę sieci dystrybucji. Ale taka przecena to nie wiem czy nie strzał w kolano. Natępnym razem klienci pomyślą, czy taktycznie np ich nowy flagowiec nie jest przypadkiem wart 25% ceny.

 

 

Tak dokładnie to wygląda skoro sprzedają za 25% ceny wyjściowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Karmazynowy napisał:

Ja bym się z lekka zdenerwował jakbym kupił w regularnej cenie. Przecież one nie miały premiery aż tak dawno temu... trochę to nie fair wobec klientów, z 1000 GBP na ponad 200...

Taka obniżka a Ty mówisz, że to nie fair wobec klienta? Którego klienta? Jelenia, który przepłacił czy tego, który ma teraz relatywnie dobry deal?

  • Like 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, smar napisał:

Taka obniżka a Ty mówisz, że to nie fair wobec klienta? Którego klienta? Jelenia, który przepłacił czy tego, który ma teraz relatywnie dobry deal?

 

Taka obniżka skutecznie odstrasza od marki, a i cena na rynku wtórnym leci na łeb na szyję. Kto teraz zechce kupić ich nowy model w cenie regularnej? Ktoś, komu strata kilku tys. nie zrobi różnicy w razie czego? Pokazali ile warte są ich sprzęty, więc jak wspomniał @Nicodem jest to swego rodzaju strzał w kolano :) 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mayster napisał:

 

Taka obniżka skutecznie odstrasza od marki, a i cena na rynku wtórnym leci na łeb na szyję. Kto teraz zechce kupić ich nowy model w cenie regularnej? Ktoś, komu strata kilku tys. nie zrobi różnicy w razie czego? Pokazali ile warte są ich sprzęty, więc jak wspomniał @Nicodem jest to swego rodzaju strzał w kolano :) 

Fajnie ale ja tu nie widzę odniesienia do klienta. Piszesz o marce, o producencie, o ich polityce wyceny produktów. Jasne, że poszedł jasny sygnał w rynek ale korzysta tu i teraz tylko i wyłącznie klient. Szeroko pojęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, smar napisał:

Taka obniżka a Ty mówisz, że to nie fair wobec klienta? Którego klienta? Jelenia, który przepłacił czy tego, który ma teraz relatywnie dobry deal?

Wobec tego, który kupił słuchawki na premierę. Możesz go nazwać jeleniem jak chcesz.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Karmazynowy napisał:

Wobec tego, który kupił słuchawki na premierę. Możesz go nazwać jeleniem jak chcesz.

Następnym razem zastanowi się dwa razy, niewątpliwie.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, smar napisał:

Taka obniżka a Ty mówisz, że to nie fair wobec klienta? Którego klienta? Jelenia, który przepłacił czy tego, który ma teraz relatywnie dobry deal?

Hej, hej, hej ...

Przestańcie mnie tu od jeleni wyzywać ! :D

 

Kupiłem w momencie premiery za 650 GBP :(

 

Podobnie było z poprzednią serią, która startowała z poziomu 400GBP (R2pro), 300GBP (R2S) i 180GBP (R2A).

I potem bardzo często były przeceny na poziomie 50-70%, aż nie poszły wszystkie. Co zrobić?

 

Podobnie mamy w przypadku AK. U nas tego nie widać, ale w USA stare modele też bywają przecenione 60-80% (AK240 blue note ).

U nas zresztą też mamy AK380 za 4500 zł a był za 17000 zł - co prawda wersja ex-demo, ale mimo to...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności