Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, majkel said:

Nie.

 

 

Słcuhałem ich przez chwilę podpiętych pod NW-WM1Z, a zaraz potem przepiętych pod DMP-Z1 i w fatalnych warunkach odsłuchowych było wyraźnie czuć różnicę. 

Chciałem to tylko potwierdzić, bo słuchałem ich na IFA w strasznym biegu.

Ale mam do nich sentyment olbrzymi bo to przez tę konfigurację z DMP-Z1 postanowiłem pomyśleć jednak o złożeniu coś dla siebie. Przez lata nie bawiłem się w audio, a te spotkanie otworzyło mi uszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Z Akcji wyłączone są:
a. towary następujących marek: Devialet, Jabra, Optoma, Philips, Pioneer, Pro-Ject, 
Sennheiser, Shure, Ultimate Ears
b. towary oferowane w zestawach, przez co należy rozumieć dwa lub więcej towarów 
oferowanych przez Organizatora do sprzedaży w ramach jednej łącznej ceny, 
c. towary oferowane w sklepie internetowym Organizatora prowadzonym pod 
adresem www.tophifi.pl,
d. towary objęte innymi akcjami o charakterze promocyjnym,
e. towary objęte wyprzedażą lub znajdujące się w ofercie outletowej, 
f. towary oznakowane wyróżnikiem „Supercena”."

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Damix napisał:

"Z Akcji wyłączone są:
a. towary następujących marek: Devialet, Jabra, Optoma, Philips, Pioneer, Pro-Ject, 
Sennheiser, Shure, Ultimate Ears
b. towary oferowane w zestawach, przez co należy rozumieć dwa lub więcej towarów 
oferowanych przez Organizatora do sprzedaży w ramach jednej łącznej ceny, 
c. towary oferowane w sklepie internetowym Organizatora prowadzonym pod 
adresem www.tophifi.pl,
d. towary objęte innymi akcjami o charakterze promocyjnym,
e. towary objęte wyprzedażą lub znajdujące się w ofercie outletowej, 
f. towary oznakowane wyróżnikiem „Supercena”."

 

Więc niewiele pozostało ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, Karmazynowy said:

VAT, Cło, wysyłka, PP fee - 10 tys zł minimum.

 

A po ile w PL można używki zakupić? PP fee jest included. VAT, cło i wysyłkę da się ogarnąć.

 

Edytowane przez Nicodem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Nicodem napisał:

 

A po ile w PL można używki zakupić? PP fee jest included. VAT, cło i wysyłkę da się ogarnąć.

 

 

Nie wiem po ile są używki Utopii bo mnie nie interesują te słuchawki. Chodzi mi tylko o to, że 8 tys. to pobożne życzenia. :)

A jak ogarnąć cło i vat przy wartości $2000 to też nie wiem, chyba trzeba mieć znajomości w UC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Karmazynowy said:

 

Nie wiem po ile są używki Utopii bo mnie nie interesują te słuchawki. Chodzi mi tylko o to, że 8 tys. to pobożne życzenia. :)

A jak ogarnąć cło i vat przy wartości $2000 to też nie wiem, chyba trzeba mieć znajomości w UC.

 

Wybieram się do stanów, przywieźć można na głowie :). To używki. Pewnie się da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Nicodem napisał:

 

Wybieram się do stanów, przywieźć można na głowie :). To używki. Pewnie się da. 

 

Da się.

"Słyszałem" ; ) o AKG K812 (nówki, tyle że podczas odprawy znajdowały się na głowie i plumkały po hamerYkancku - czyli już w 110% używki) przywiezionych w 2014 bez cło-pitu-vatu ze stanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, xxxmiloszxxx napisał:

 

Da się.

"Słyszałem" ; ) o AKG K812 (nówki, tyle że podczas odprawy znajdowały się na głowie i plumkały po hamerYkancku - czyli już w 110% używki) przywiezionych w 2014 bez cło-pitu-vatu ze stanów.

 

Jak były na czyjejś głowie i plumkały, to nówki już to nie były, raczej.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, chico99 napisał:

Jak były na czyjejś głowie i plumkały, to nówki już to nie były, raczej.

 

Jak dla mnie, przeciętnego mieszkańca kraj zbutwiałego kartofla, to były nówki i do tego z normalnego rynku, a nie x sort dla pollandii. Podkreślam, że to moje zdanie. Każdy może mieć swoje: bardziej lub mniej naiwne. 

Przypomina mi się akcja z Onkyo - bliźniakiem Teaca HA-P90SD. Kilku sprzedawców miało go wystawionego jako nówkę, a w rzeczywistości była tylko jedna sztuka błąkająca się po Polsce (do tego - jeśli mnie pamięć nie myli - z "nadgryzioną" gałką potencjometru głośności). A każdy z szanujących się i klientów Sprzedawca mówił, że jest na sprzedaż, tyle że na odsłuchu u klienta.

W końcu odsłuchiwał go kolega Irek ze wschodniej ściany, a po nim ja. Wtedy, wcześniej i później ten egzemplarz był wystawiony na kilku aukcjach Allegro (i nie tylko Allegro) jako nowy. Moim zdaniem, zdecydowanie AKG K812 były nowe : )

 

A powiedz mi @chico99 (co to mam od Ciebie DT770) o co Ci w ogóle/szczególe kaman? Odpowiadałem @Nicodem w aspekcie opłat, a nie filozoficznym. Przecież jako duzi chłopcy wiemy, że nie ma pojęcia: "prawie dziewica".

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności