Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, awayeah napisał:

@Damix Sam siebie kuszę :) Walczę już od godziny - kupić czy nie kupić... Z jednej strony mam Flares Gold, więc po co? Ale z drugiej strony 135GBP za takie słuchawki...

 

No i &$&$!*@#.... Tyle z silnej woli. Kupiłem i ja.

Ja trochę poczytałem i wiem, że to nie to czego szukam. Także portfel uratowany i czeka na uzupełnienie braków aż znajdzie się chętny na mate 20 pro, HE560 i kilka innych słuchawek :D.

Kończąc powoli ten spam: Fidue A73 za 46 EUR na niemieckim Amazonie https://www.amazon.de/gp/product/B010MO0RA6?psc=1

Kiedyś kosztowały coś ok 150$? 

Edytowane przez Damix
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce szybko złożyć zestaw stereo (w oparciu o monitory bliskiego pola) bez zbędnych zabaw z doborem źródeł (za rozsądne pieniądze):

[Reveal 802 - stary typ, bez "cygańskich ozdób" - za 770 zł]

 

https://supersound.pl/tannoy-reveal-802?gclid=EAIaIQobChMIlKqE0f2n4AIVixIYCh1O7QVVEAEYASABEgJ7FfD_BwE

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Karmazynowy napisał:

Moje.

 

3 godziny temu, dj1978 napisał:

Co się stało? Miłość tak szybko zgasła?, czy inne powody...?

2 godziny temu, Nicodem napisał:

Już?

Hehe... moja szkoła, gratki Karmazynowy. :D:D:D

 

3 godziny temu, RIH napisał:

Jak ktoś chce szybko złożyć zestaw stereo (w oparciu o monitory bliskiego pola) bez zbędnych zabaw z doborem źródeł (za rozsądne pieniądze):

[Reveal 802 - stary typ, bez "cygańskich ozdób" - za 770 zł]

 

https://supersound.pl/tannoy-reveal-802?gclid=EAIaIQobChMIlKqE0f2n4AIVixIYCh1O7QVVEAEYASABEgJ7FfD_BwE

 

No ok, ale to jest cena za sztukę. ;)

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, ale to jest cena za sztukę.
No ok ale tak się podaje ceny monitorów.
(przy okazji to średnio o około 300 zł taniej, nie mówiąc ile kosztowały przed wejściem nowych modeli na rynek) ;)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa miłość
Poza tym stwierdziłem, że 15k (z torem) to jednak chora cena za każde słuchawki i mam za to połowę tego niżej a wiosna is comming...
 
Będę słuchał niskich tonów na innym sprzęcie.
 
 
 
A to napisz na co zmieniasz. Cały tor jak możesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że będę po mieście jeździł nie po torze.

 

Koniec OT z mojej strony. ;)

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to napisz na co zmieniasz. Cały tor jak możesz.
Edit:
Nie kliknąłem w link. Teraz wszystko jasne.
Taaa, czasem jak człowiek się rozejrzy i zobaczy jakie fajne inne rzeczy można sobie sprawić zamiast audio to ma nad czym się zastanawiać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Karmazynowy napisał:

Nowa miłość :D

Poza tym stwierdziłem, że 15k (z torem) to jednak chora cena za każde słuchawki i mam za to połowę tego niżej a wiosna is comming...

 

Będę słuchał niskich tonów na innym sprzęcie. :)

 

 

 

No to gratulacji i jesteś usprawiedliwiony😉

O ile ostatnio mam grubszą zajawkę na audio, to bez wachania mogę wyznać, że żadne słuchawki ani nawet tor kolumnowy za 50k+ nie dostarczyły/czają mi takich wrażeń i emocji co jazda sportowym samochodem🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lord Rayden napisał:

Tak, szczególnie po naszych ulicach można jeździć sportowo.... Dziury, łaty, bruk itp. 

Dlatego na miacho kupujemy supermoto, a nie wygodną hondę ;) Sorki za offtop, ale jaram się wiosną i jednośladami i nie mogłem się nie dołączyć 😎

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lord Rayden napisał:

Tak, szczególnie po naszych ulicach można jeździć sportowo.... Dziury, łaty, bruk itp. 

Oczywiście że można to są tak zwane sporty ekstremalne :) i nie trzeba po obcych lądach jeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karmazynowy napisał:

Będę słuchał niskich tonów na innym sprzęcie. :)

To kwestia preferencji. Ja kupiłem sobie skuter za 1500zł do jazdy na zakupy i stwierdziłem, ze wogóle mnie to nie kręci a im szybciej tym większy dyskomfort. Mi osobiście audio daje więcej emocji.

Edytowane przez Melo2573
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Audio daje więcej emocji niż skuter.

 

Poprawiłem.

 

Oczywiście, że to kwestia preferencji, ja piszę za siebie nie za innych. :D

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, krz napisał:

AK70 750zł

https://www.olx.pl/oferta/astell-kern-dac-ak70-CID99-IDyt8r9.html

 

Ciekawe jak z tą kartą i gwarancją. Za tę cenę i tak spoko.

 

Ten sam dap, na allegro.

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7819766713

Tylko to jest słaba okazja, bo ma uszkodzony czytnik kart.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spora część audiofili lubi po prostu nasycać zmysły? Ja nie mam wysublimowanego smaku, ale dźwięk, obraz, to co poprzez zmysły budzi emocje są jednym z powodów szukania najlepszych dostępnych dla mnie słuchawek, kolumn, ekranu, auta, czy motocykla. Nie lubię półśrodków, więc w aucie muzyki praktycznie nie słucham, ale wydech mam cały przerobiony 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od momentu w którym kolega przewiózł mnie na motocyklu jako pasażera po raz pierwszy, a jechał jakieś 120-130 po drodze w środku miasta ścigając się z jakimś nowym mercedesem, jestem zwolennikiem jazdy na motocyklu powiedzmy... niefanatycznym ;) Więc jak uzbieram na finale to spoko, wezme bez wyrzutów sumienia ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności