Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś szuka LG V30 w dobrej cenie to w Play za 1699 pln. Polska dystrybucja 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tommir napisał:

Echh, chwilkę mnie nie było przy komputerze i przegapiłem ;)

E, potem byś płakał w dziale AKG ,ze nie ma basu i zaczął modować zamiast słuchać muzyki :)

  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Lord Rayden napisał:
46 minut temu, tommir napisał:

Echh, chwilkę mnie nie było przy komputerze i przegapiłem ;)

E, potem byś płakał w dziale AKG ,ze nie ma basu i zaczął modować zamiast słuchać muzyki :)

W dodatku zamiast słuchać muzyki po modzie basowym, to byś modował opaskę, bo wersja z wypustkami wbija się w czaszkę :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Lord Rayden napisał:

E, potem byś płakał w dziale AKG ,ze nie ma basu i zaczął modować zamiast słuchać muzyki :)

 

2 minuty temu, Najner napisał:

W dodatku zamiast słuchać muzyki po modzie basowym, to byś modował opaskę, bo wersja z wypustkami wbija się w czaszkę :P

Dzięki, pocieszyliście mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na  OLX.PL  można kupić LCX-X w dobrej cenie 

https://www.olx.pl/oferta/sluchawki-audeze-lcd-x-CID99-IDyhNFz.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Corvin74 napisał:

Na  OLX.PL  można kupić LCX-X w dobrej cenie 

https://www.olx.pl/oferta/sluchawki-audeze-lcd-x-CID99-IDyhNFz.html

W dobrej cenie jeżeli komuś zależy na kuferku i taśmowych kabelkach. ;)

Pady do wymiany, pałąk ewentualnie do wymiany i brak gwarancji, co przy cenie nowego modelu w wersji Creator Edition 3999 zł budzi jednak wątpliwości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś słuchał coś Oferowanych dziś słuchawek na ibood? Warto?
Ja jedynie znam Fidelio L2, fenomenalne w tej cenie ale średnio użyteczne bo domowe nie są a na miasto też średnio bo otwarte.
Ja chętnie bym przeczytał Wasze opinie o Onkyo A800
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Damix napisał:

Ktoś słuchał coś Oferowanych dziś słuchawek na ibood? Warto?

Ja jedynie znam Fidelio L2, fenomenalne w tej cenie ale średnio użyteczne bo domowe nie są a na miasto też średnio bo otwarte.

 

Mialem L1 i chcialem tez L2, ale zrezygnowalem, bo skorka (ekoskorka) na palakach i padach chociaz przyjemna to baaaardzo delikatna i szybko sie niszczy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, wiatrak napisał:

 

Mialem L1 i chcialem tez L2, ale zrezygnowalem, bo skorka (ekoskorka) na palakach i padach chociaz przyjemna to baaaardzo delikatna i szybko sie niszczy :(

 

Miałem L2 około roku, nic takiego się nie działo, a byłem drugim właścicielem już po okresie gwarancji. Pady ze względu na ergonomię wymieniłem sobie na hybrydy hm5 i było cudo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Najner napisał:

 

Miałem L2 około roku, nic takiego się nie działo, a byłem drugim właścicielem już po okresie gwarancji. Pady ze względu na ergonomię wymieniłem sobie na hybrydy hm5 i było cudo.

Mi sie na L1 szybko zadziorki porobily. Bardziej palak mial slady.

Edytowane przez wiatrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Finale Heaven IV 439 zł. Co prawda ich nie słuchałem, jedynie wersję strojoną przez A&K, czyli AKR01... Ale jeśli grają podobnie to dobry deal. 

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-final-audio-design-heaven-iv-7792467382

 

Sony MDR-1AM2 ok 590 zł Miał ktoś okazje posłuchać nowej wersji? 

https://www.amazon.fr/gp/product/B078VGLCHG?th=1

Edytowane przez Damix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Damix napisał:

Sony MDR-1AM2 ok 590 zł Miał ktoś okazje posłuchać nowej wersji? 

https://www.amazon.fr/gp/product/B078VGLCHG?th=1

przez chwilę w MM - naprawdę mi się podobały, lżejsze od poprzedniczek, prostsze w konstrukcji, trochę "tańsze" się wydają, co nie znaczy że są źle wykonane. Po prostu poprzedniczki były wizualnie bardziej premium. Są diablo wygodne. Dźwiękowo to wydaje mi się, że grają mniej basowo niż poprzedniczki. Ogólnie troszkę za drogie jak dla mnie, ale na dobrej promce - na pewno będę rozważać :)Kolega @Gregio ma je wystawione właśnie na bazarku, także pewnie będzie w stanie więcej napisać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności