Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Do czego twoja żona się przydała? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mogę się przekonać do tych serwisów strimujących. Nawet ten tidal hifi słabiej mi brzmi niż nagrania 24 bitowe, które mam na kompie ¯\_(ツ)_/¯

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Weird_O said:

Ja tam nie mogę się przekonać do tych serwisów strimujących. Nawet ten tidal hifi słabiej mi brzmi niż nagrania 24 bitowe, które mam na kompie ¯\_(ツ)_/¯

Bo zamiast korzystać z dobrodziejstw tych serwisów, a mam na myśli ogromną bibliotekę muzyczną, to skupiasz się na jakości i analizujesz, zamiast odkrywać nowe,

nieznane Tobie rejony artystyczne. 😃

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, Bialy_Wilk napisał:

W 100% się z tobą zgadzam, większość 16 które mam według mnie też brzmi lepiej.

 

21 minut temu, Weird_O napisał:

Ja tam nie mogę się przekonać do tych serwisów strimujących. Nawet ten tidal hifi słabiej mi brzmi niż nagrania 24 bitowe, które mam na kompie ¯\_(ツ)_/¯

W 100% się z tobą zgadzam, większość 16 które mam według mnie też brzmi lepiej. o 24 bit nie ma co mówić.

Edytowane przez Bialy_Wilk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2018 o 11:03, kartonik napisał:

Etui fajne, ale HD600 do niego nie wejdą.

 

W dniu 16.12.2018 o 11:10, chico99 napisał:

 

Bez kabla powinno się je upchać. Zmierzyłem. Ale dla słuchawek zdrowe to nie będzie. Pałąk musiałby być lekko wygięty, a pady dociśnięte.

Żadne pełnowymiarowe słuchawki tu nie wejdą, miałem takie etui z rok temu, to etui do mobilnych słuchawek a hd600 takie nie są.

Wypinanie kabla nie zdrowe? raczej upierdliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Bialy_Wilk napisał:

 

 

W 100% się z tobą zgadzam, większość 16 które mam według mnie też brzmi lepiej. o 24 bit nie ma co mówić.

 

Czy ktoś wie jaka jest różnica w Tidal między jakością Master i HiFi? Źródło z którego zgrywali? W strumieniu tu i tu jest plik FLAC z podobnym bitrate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, retter said:

Wypinanie kabla nie zdrowe? raczej upierdliwe.

Myślę, że kolega @chico99 miał na myśli uszkodzenie wtyków/gniazd, gdyż siedzą one bardzo ciasno, a jak sam wiesz, nawet nieruszane potrafią z czasem tracić styk. 😉

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ange7 napisał:

 

Czy ktoś wie jaka jest różnica w Tidal między jakością Master i HiFi? Źródło z którego zgrywali? W strumieniu tu i tu jest plik FLAC z podobnym bitrate.

 

Master jest dwa razy droższy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/chord-qutest-CID99-IDxVU4t.html#487ef3e8ce

3500zł do negocjacji, na gwarancji.

Godzinę temu, ange7 napisał:

 

Czy ktoś wie jaka jest różnica w Tidal między jakością Master i HiFi? Źródło z którego zgrywali? W strumieniu tu i tu jest plik FLAC z podobnym bitrate.

Ja różnicy nie słyszę a jak już to pewnie placebo, co więcej niektóre albumy master brzmią mi gorzej niż HiFi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LuQi napisał:

Sony WH-1000XM3 nowe za 900zł - dziwnie niska cena - przekręt?

 

https://www.olx.pl/oferta/sony-wh-1000xm3-sluchawki-CID99-IDxVGdX.html

Kupiłbym choćby tylko po to by sprawdzić tłumienie hałasu podczas odkurzania :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, music hunter napisał:

Kupiłbym choćby tylko po to by sprawdzić tłumienie hałasu podczas odkurzania :P .

 

Brzmią też dobrze, do tłumienia hałasu polecam słuchawki przemysłowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Seler666 napisał:

 

Brzmią też dobrze, do tłumienia hałasu polecam słuchawki przemysłowe.

Z odpowiednim źródłem powiedziałbym nawet bardzo dobrze. Z byle czego są zamulone i to dosyć mocno, chciałem je wyrzucić do śmietnika jak kupiłem.

Na początku strasznie żałowałem przejścia z Philipsa Fidelio X2 na 1000XM3, ale po znalezieniu odpowiedniego źródła i wygrzaniu, ułożeniu padów muszę powiedzieć, że słuchawki są zbliżone o ile tak można powiedzieć (porównywalne otwartych z zamkniętymi).

Tylko tłumienie jest słabsze niż w reklamach.

Miałem kontakt z trzema sztukami. Wszystkie po jakimś czasie zaczęły trzeszczeć przy rozkładaniu pałąka.

 

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, audionanik napisał:

Znaczy dt150?

 

...ach nie, sorki, gafę strzeliłem; one są studyjne przecież.

 

Patrzcie na tego @audionanika, kupił sobie hi-endowe Soniaki i już uszczypliwości w stronę posiadaczy Bajerów... 

 

A wcześniej to cicho-sza. Bo jak to było? Killery wszystkiego do 2 tysięcy? :D Takie Hołki jedyne 14-15 patyków nie miałyby pewnie czego szukać... 

Edytowane przez Undertaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, audionanik napisał:

Znaczy dt150?

 

...ach nie, sorki, gafę strzeliłem; one są studyjne przecież.

DT 150 nie chronią przed hałasem, tylko przed ostrzałem. Ciebie i Twoją rodzinę. B)

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności