Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, bakus1233 napisał:

One są podobno na przetworniku od denon d5000 plus jakieś mody ;)

 

Pamiętam, że długo wisiały na allegro, ale ktoś je kupił ☺

Dlugo wisialy, bo E-MU raczej kojarza sie ze strusiami albo sniegowymi papciami dla kobitek a nie solidnym sprzetem audio🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, neonlight napisał:

A E-MU Teac to nie to samo, co TH-X00, które mocno spsikałeś? 😂

Pomiary mają inne: https://www.innerfidelity.com/content/survey-foster-443742-variants-subjective-listening-tests-denon-ah-d5000-massdrop-fostex-th

Ale to, że Tyll chwali, to nie znaczy, że to bezpieczna rekomendacja dla osób, które uważają TH610 za lepsze niż TH-x00, bo Tyll uważa te drugie za dużo lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, xxxmiloszxxx napisał:

 

Zwykła cena, ale przynajmniej dzisiaj nie podróbki dajesz :D

https://www.ceneo.pl/31240831

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, oblivion napisał:

Pomiary mają inne: https://www.innerfidelity.com/content/survey-foster-443742-variants-subjective-listening-tests-denon-ah-d5000-massdrop-fostex-th

Ale to, że Tyll chwali, to nie znaczy, że to bezpieczna rekomendacja dla osób, które uważają TH610 za lepsze niż TH-x00, bo Tyll uważa te drugie za dużo lepsze.

Ale fota! Aż się podnieciłem. 🤤Wszystkie na jednym zdjęciu. Wrzucę sobie na tapetę. Sorki za zaśmiecający offtop😀

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, oblivion napisał:

 

Zwykła cena, ale przynajmniej dzisiaj nie podróbki dajesz :D

https://www.ceneo.pl/31240831

 

A dawałem kiedyś podróbki?

No faktycznie, zdarzyło mi się: Interkonekt Cardas Hexlink Golden 5c BCM od 1 zł!

Edytowane przez xxxmiloszxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, xxxmiloszxxx napisał:

 A dawałem kiedyś podróbki?

 

Coś mi w pamięci świta, że w okresie raczej nie dalej niż jednego miesiąca, dawałeś linki z podrabianymi RCA i IEMami, czy dokami pchełkami. Więc trudno mi się było powstrzymać przed tą uwagą :lol:

 

1 godzinę temu, wiatrak napisał:

Ale fota! Aż się podnieciłem. 🤤Wszystkie na jednym zdjęciu. Wrzucę sobie na tapetę. Sorki za zaśmiecający offtop😀

 

Proszę bardzo. Aż musiałem wejść jeszcze raz by spojrzeć, o które zdjęcie chodziło, chwała Bogu, że chodziło o zdjęcie samych słuchawek, a nie Tylla ze słuchawkami :D

 

Edytowane przez oblivion
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kartonik napisał:

Etui fajne, ale HD600 do niego nie wejdą.

 

4 godziny temu, chico99 napisał:

Bez kabla powinno się je upchać. Zmierzyłem. Ale dla słuchawek zdrowe to nie będzie. Pałąk musiałby być lekko wygięty, a pady dociśnięte.

 

Dlatego kupiłem tylko 1 sztukę, a nie 20  :)  Meze 99C chyba wejdą. Jeśli nie, dam komuś, kto ma jakieś maluchy. #SieNIEzmarnujeSIE

 

(w domu trzymam skarby w "Poręcznej torbie chłodzącej z uchwytami. Doskonale pasującej do dowolnych 3 ciast mrożonych IKEA." https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70264375/  )

:P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, chico99 napisał:

 

Bez kabla powinno się je upchać. Zmierzyłem. Ale dla słuchawek zdrowe to nie będzie. Pałąk musiałby być lekko wygięty, a pady dociśnięte.

 

Czyli jak dla mnie, to za małe na senki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vonBaron napisał:

Miał je ktoś od nas w ogóle na uszach ( @saudio?). Z opisów Ryki to coś dla mnie było.

Taka obniżka wskazuje, że to był nieudany skok na kasę.

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, audionanik napisał:

Miał je ktoś od nas w ogóle na uszach ( @saudio?). Z opisów Ryki to coś dla mnie było.

Taka obniżka wskazuje, że to był nieudany skok na kasę.

To dalej jest nieudany skok na kasę. Nawet 5 osób nie kupi pewnie ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, audionanik napisał:

Miał je ktoś od nas w ogóle na uszach ( @saudio?). Z opisów Ryki to coś dla mnie było.

Taka obniżka wskazuje, że to był nieudany skok na kasę.

No tak z pamięci to ciężko, ogólnie to grają zupełnie inaczej niż zwykłe sluchawki, ten dodatkowy przetwornik do crossfeedu robi swoje, mi trochę brakowało góry, ale chyba już jest kabelek nieco poprawiający ten element (potrzebny taki z oboma kanałami do obu przetworników). Więcej było tutaj:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności