Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.olx.pl/oferta/sluchawki-otwarte-focal-elear-jak-nowe-CID99-IDxFEUb.html - Eleary we względnie dobrej cenie.

 

+ Filpki X1 - może nie jakaś super okazja, ale nie pojawiają się za często:

https://www.olx.pl/oferta/nowe-philips-fidelio-x1s-sluchawki-hi-fi-stereo-x1-CID99-IDxF2Xg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, LuQi napisał:

Te Fidelio X1s to ewidentnie próbuje opchnąć jakiś janusz, który wyrwał je w ostatniej promocji na YouBuy za 99$ i teraz chce na nich zrobić interes.

No nie powiedziałbym, że "Janusz", bo doliczając opłaty celne wychodzi koło 500zł. A poza tym, jego prawo, czy chce zarobić, wolny rynek, nie chcesz, nie kupuj ;).

Edytowane przez neonlight
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, neonlight napisał:

max kilkaset złotych

To z czego oni je robią ci producenci, że tak drogo. Chyba, że park maszynowy taki jak choćby było to w Ożarowie musi się spłacać. A nie, czekaj. Oni przecież kupują gotowce bo maszyn nie mają i zawijają w kolorowe koszulki.

pozdr

Edytowane przez Rafacio
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Rafacio napisał:

To z czego oni je robią ci producenci, że tak drogo. Chyba, że park maszynowy taki jak choćby było to w Ożarowie musi się spłacać. A nie, czekaj. Oni przecież kupują gotowce bo maszyn nie mają i zawijają w kolorowe koszulki.

pozdr

Napisałem "max", czyli maksymalny koszt wyprodukowania, a żeby dokładnie się zorientować, jaki jest faktyczny, co do złotówki, to zadzwoń do producenta, może Ci powie,

jak obiecasz, że mimo to zamówisz "pakiecik audiofila", za jedyne 50 000zł. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, neonlight napisał:

No nie powiedziałbym, że "Janusz", bo doliczając opłaty celne wychodzi koło 500zł. A poza tym, jego prawo, czy chce zarobić, wolny rynek, nie chcesz, nie kupuj ;).

 

Masz rację, trochę przesadziłem z tym określeniem. Ogólnie chodziło mi o to, że kiedy kolega @Damix o ile dobrze pamiętam wrzucił tu okazję z JoyBuy dotyczącą tych X1s to można je było kupić za 370zł z możliwością dodatkowych opłat 50/50 i wiem, że kilka osób które znam tych opłat nie poniosło. Znając JoyBuy te promocje się co jakiś czas powtarzają więc jeśli komuś się nie spieszy to może poczekać i zaryzykować zakup, jeśli mu się poszczęści to będzie miał super słuchawki w super cenie.

 

13 minut temu, neonlight napisał:

Napisałem "max", czyli maksymalny koszt wyprodukowania, a żeby dokładnie się zorientować, jaki jest faktyczny, co do złotówki, to zadzwoń do producenta, może Ci powie,

jak obiecasz, że mimo to zamówisz "pakiecik audiofila", za jedyne 50 000zł. ;)

 

Co do cen producentów to się zgadza, marże mają niemałe i najczęściej ceny są mega przegięciem, choć moim zdaniem nie można na to patrzeć wyłącznie przez pryzmat kosztów produkcji, bo przed seryjną produkcją padają koszty badań i rozwoju, które każdy producent musi ponieść i to się też na pewno przekłada w jakiś sposób na finalne ceny produktów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu - nie wiem czy caly stock, czy tylko wybrane, ale na oglądanych przeze mnie "audio" towarach pokazuje, że nie wysyłają do PL. Między innymi wspomniane filipsy, czy Audio-techniki którymi się interesowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LuQi napisał:

bo przed seryjną produkcją padają koszty badań i rozwoju, które każdy producent musi ponieść i to się też na pewno przekłada w jakiś sposób na finalne ceny produktów.

A co oni niby mają badać? Huty przecież nie mają by sobie tworzyć samemu przewodniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, MrSheep napisał:

https://sonusmobile.pl/product-pol-186-Sluchawki-Audeo-PFE-232-z-mikrofonem-gratisowe-akcesoria.html

 

Nowe Audeo PFE 232 za 999 PLN jeśli ktoś jest zainteresowany :)

 

A jak ktoś nie jest zainteresowany, to widzę, że mają też promo na 3-paki pianek T-130 do Audeo. 29zł za 3-paka T130 to niezła cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, neonlight napisał:

 

A no właśnie. Druga sprawa, jak szary "Kowalski" chce zarobić parę złotych, bo pewnie mu się nie przelewa, to od razu metka "Janusza" i palenie na stosie, a jak producent przycina kilka tysi na kablu, którego koszt wykonania to max kilkaset złotych, to wtedy jest w porzo i jeszcze stawiany na piedestale. ;)

 

Kto nigdy nie chciał kupić czegoś po promocji a sprzedać "za uczciwe piniondze" niech pierwszy rzuci słuchawką. 

 

Może sobie Pijarowo strzelę w kolano, nie pierwszy już raz: ale kurdę, jak cena dobra, jest zainteresowanie, poszło do okazji, to w czym problem. 

 

Zawsze można czaić się na okazje, jakby nie patrzeć też trzeba się wstrzelić, czy przeznaczyć czas na to (a nie np. bezproduktywnie na pracę czy coś). 

 

Tak trochę bardziej serio, to w przyrodzie musi być równowaga. Na jednej transakcji się straci, za to na drugiej można sobie odbić. Filantropijne działania mają swoje koszta. 

 

To tyle z cyklu janusze audiobiznesu :D

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LuQi napisał:

 

Masz rację, trochę przesadziłem z tym określeniem. Ogólnie chodziło mi o to, że kiedy kolega @Damix o ile dobrze pamiętam wrzucił tu okazję z JoyBuy dotyczącą tych X1s to można je było kupić za 370zł z możliwością dodatkowych opłat 50/50 i wiem, że kilka osób które znam tych opłat nie poniosło. Znając JoyBuy te promocje się co jakiś czas powtarzają więc jeśli komuś się nie spieszy to może poczekać i zaryzykować zakup, jeśli mu się poszczęści to będzie miał super słuchawki w super cenie. 

 

Chyba już wtedy do Polski nie wysyłali. Druga sprawa, że obecnie opłaty są co raz bardziej prawdopodobne, a także uprzykrzanie życia przez celników - w związku z obecnym zmianiami, a dokładniej nową placówką, która powstała, przez która dziennie ma przechodzić 100tys. przesyłek.

Poza tym ten, co sprowadzał towar z zza granicy ryzykował kasą, bo jak zepsute czy paczka zaginie to można się często pożegnać z wydanymi pieniążkami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw płyt jazz,wydania japońskie: https://allegro.pl/zestaw-plyt-cd-9-sztuk-jazz-soul-r-b-wyprzedaz-i7695943147.html 70 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2018 o 13:59, xxxmiloszxxx napisał:

Sony MDR-CD3000 Zebrano Edition

https://www.ebay.de/itm/142991903932?ul_noapp=true

 

s-l1600.thumb.jpg.674ac0f6e86d02a4f904e697e885795a.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

i kolejne 

https://www.ebay.de/itm/143032877804?ul_noapp=true

 

1206116536_sony3000.thumb.jpg.83b1cdf79d94ac92ebaa2bfae2302e20.jpg

Edytowane przez xxxmiloszxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności