Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Andrewek napisał:

Polecam sie zastanowić jednak:

https://www.innerfidelity.com/content/acoustic-research-ar-h1-open-planar-magnetic-headphones-page-2

 

"Five years ago the AR-H1 would have been a pretty good headphone...today, not so much."

 

Na earphiles autor recki też by ich nie kupił (ale je docenił ), ale obaj recenzenci lubią słuchawki idące bardziej w muzykalność niż neutralność, a sporo osób przecież woli techniczność, precyzję dźwięku. Cenowo jest okazja? Jest, więc nie krytykujmy czego na uszach nie mieliśmy ;)

Edytowane przez oblivion
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, vonBaron napisał:

Wiadomo że 4XX najlepsze, wyrzuciłem swoje 5LE do kosza i zamówiłem 3 pary :D

Ja swoje 5LE po roku wyciągnąłem z kufra i się zauroczyłem. Z tym, że to SWS by Michauczok podpiętę do wzmaka SWS by Fatso.

Jakie to szczęście, że kolumny w renowacji, a duży wzmak w naprawie.

Mało słuchałem tego tandemu SWS, ale Panowie ... bananik nie schodzi z gęby, a masaż basem z żuchwy 😀

Tak więc nie sprzedawaj, nie wyrzucaj. Jak Cię audionervosa dopadnie daj Michałowi do przeróbki.

Ze mną ten zestawik zostanie na zawsze. Tym bardziej kiedy czytam o bojach i przebojach z aktualnymi hajendami.

Edytowane przez paratykus
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, vonBaron napisał:

Czasami chyba ciężko zrozumieć sarkazm ;)

5LE zostaną ze mną do czasu rozpadnięcia się no chyba że wcześniej dorwę gdzieś HE-6.

Nie,nie ... załapałem, spoko. Tylko mi gdzieś przy edycji " ;) " zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, oblivion napisał:

 

Na earphiles autor recki też by ich nie kupił (ale je docenił ), ale obaj recenzenci lubią słuchawki idące bardziej w muzykalność niż neutralność, a sporo osób przecież woli techniczność, precyzję dźwięku. Cenowo jest okazja? Jest, więc nie krytykujmy czego na uszach nie mieliśmy ;)

W żadnym miejscu nie skrytykowałem tych słuchawek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, paratykus napisał:

Ja swoje 5LE po roku wyciągnąłem z kufra i się zauroczyłem. Z tym, że to SWS by Michauczok podpiętę do wzmaka SWS by Fatso.

Jakie to szczęście, że kolumny w renowacji, a duży wzmak w naprawie.

Mało słuchałem tego tandemu SWS, ale Panowie ... bananik nie schodzi z gęby, a masaż basem z żuchwy 😀

Tak więc nie sprzedawaj, nie wyrzucaj. Jak Cię audionervosa dopadnie daj Michałowi do przeróbki.

Ze mną ten zestawik zostanie na zawsze. Tym bardziej kiedy czytam o bojach i przebojach z aktualnymi hajendami.

No fakt SWS-y to jedyne w swoim rodzaju słuchawki, mi też bardzo się podobały (zwłaszcza scena robi wrażenie), podczas gdy stockowe HE-5LE już niekoniecznie (tonalnie trochę zbyt chudo).

Edytowane przez Perul
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, userfrom napisał:

Chyba błąd w opisie, bo na zdjęciach ewidentnie WM1A i cena też by się zgadzała.

 

Po wybraniu koloru, WM1Z jest za 2719 ojro ;)

Edytowane przez Vaiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Vaiet napisał:

Chyba błąd w opisie, bo na zdjęciach ewidentnie WM1A i cena też by się zgadzała.

 

Po wybraniu koloru, WM1Z jest za 2719 ojro ;)

No właśnie na zdjęciach WM1a ale 256gb pamięci ? A ja już swój wystawiłem w komisie heh ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vaiet napisał:

Są po prostu dwa modele do kupienia. Trzeba wybrać kolor, czyli model i wtedy cena jest odpowiednia.

Zmienia się kolor, ale model pozostaje bez zmian. Możliwe, że to błąd ale może ktoś to wykorzysta do zakupu i uda się kupić flagowca (przez pomyłkę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, userfrom napisał:

Zmienia się kolor, ale model pozostaje bez zmian. Możliwe, że to błąd ale może ktoś to wykorzysta do zakupu i uda się kupić flagowca (przez pomyłkę).

Jak model pozostaje bez zmian? Wejdź w ten link i zjedź niżej do informacji o produkcie. Jak by jest napisane WM1A a na żółtym/złotym kolorze jest dobrze już napisane WM1Z...

7156L1VVqbL._SL1500_.jpg

71kOOgPy2rL._SL1500_.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienia się kolor, ale model pozostaje bez zmian. Możliwe, że to błąd ale może ktoś to wykorzysta do zakupu i uda się kupić flagowca (przez pomyłkę).
U mnie zmienia się i kolor i model. I tak było cały dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, laocy napisał:

A ja mam tak 😄

Podsumowanie zamówienia

Suma częściowa: EUR 1.125,61
Przesyłka i pakowanie: EUR 5,99
Suma: EUR 1.131,60
Zastosowana promocja: -EUR 5,99

(Suma zamówienia: EUR 1.125,61)

Suma do zapłaty: PLN 5.145,04

 

Dlatego że tutaj doliczają różnice VATu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, userfrom napisał:

Dodałem do koszyka i mam tak:

amazon.jpg

 

Sugeruje żeby nigdy nie używać amazona w wersji pl, bo tłumaczenie jest po prostu najczęściej fatalne - zmieniają się nazwy przedmiotów / modele / opisy (nie mam na myśli, że się tłumaczą, tylko że nie mają nic wspólnego z oryginałem ;) ).

Ja używam angielskiej, ale i wtedy zdarzają się błędy - choć znacznie rzadziej niż w polskiej wersji.

 

image.png

 

image.png

 

Tu niestety jest przykład, że błąd pojawia się i w wersji EN i PL.

Edytowane przez awayeah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności