Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.11.2018 o 06:18, mks46 napisał:

Słuchawki są bez pudełka. Praktycznie golasy, a sprzedający nie miał ich jak sprawdzić. Więc stan techniczny jest nieznany.

 

Nie przesadzasz? Z pudełkiem kosztują 5-5.5 kPLN, więc 2800 to niezła oferta (pod warunkiem oczywiście, że są sprawne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, marekhall napisał:

 

Nie przesadzasz? Z pudełkiem kosztują 5-5.5 kPLN, więc 2800 to niezła oferta (pod warunkiem oczywiście, że są sprawne).

Rozmawiałem z osobą sprzedająca i przyznał że nie sprawdzał ich więc nie wie jaki jest ich stan techniczny. Dlatego uważam że to dosyć duża kwota za słuchawki niesprawdzone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, czaps napisał:

Trochę pytanie, ale tutaj chyba najlepiej, sprawdzał ktoś czy warto na tej 11.11 wyprzedaży alibaby coś zakupić?

Lepiej przejrzyj ten wątek

https://forum.mp3store.pl/topic/95913-tanie-słuchawki-z-chin/?page=271&tab=comments#comment-1549805

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, czaps napisał:

Trochę pytanie, ale tutaj chyba najlepiej, sprawdzał ktoś czy warto na tej 11.11 wyprzedaży alibaby coś zakupić?

 

Ja się zastanawiam nad: http://pl.aliexpress.com/item/SMSL-M10-AK4497-Chip-Full-zr-wnowa-ony-wzmacniacz-s-uchawkowy-i-DAC-Wsparcie-DSD512-PCM768kHz/32896864244.html
Oficjalny sklep SMSL, darmowa wysyłka z Niemiec. Z kuponami, które połapałem do koszyka wychodzi niecałe 1 680 zł, czyli bardzo dobra cena. Tylko żadnych recenzji brak ;-/ Może po AVS będzie coś więcej wiadomo i ali zrobi kolejne akcje na black friday?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, greg_jg napisał:

 

Ja się zastanawiam nad: http://pl.aliexpress.com/item/SMSL-M10-AK4497-Chip-Full-zr-wnowa-ony-wzmacniacz-s-uchawkowy-i-DAC-Wsparcie-DSD512-PCM768kHz/32896864244.html
Oficjalny sklep SMSL, darmowa wysyłka z Niemiec. Z kuponami, które połapałem do koszyka wychodzi niecałe 1 680 zł, czyli bardzo dobra cena. Tylko żadnych recenzji brak ;-/ Może po AVS będzie coś więcej wiadomo i ali zrobi kolejne akcje na black friday?

Biorąc pod uwagę fakt, że na stronie mp3store cena najpierw była 2999, potem 2599, a obecnie produkt w ogóle zniknął... To jak bym miał tor stacjonarny nawet bym się nie zastanawiał nad zakupem. Mnie niestety sam AMP do niczego potrzebny nie jest, bo nawet nie mam go gdzie postawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Vaiet napisał:

Biorąc pod uwagę fakt, że na stronie mp3store cena najpierw była 2999, potem 2599, a obecnie produkt w ogóle zniknął... To jak bym miał tor stacjonarny nawet bym się nie zastanawiał nad zakupem. Mnie niestety sam AMP do niczego potrzebny nie jest, bo nawet nie mam go gdzie postawić.

 

No tak, pierwotna wycena mp3store była "odjechana". Ciekawe tylko dlaczego produkt został zdjęty ze strony.

 

Co do M10, to problemem jest jednak brak recenzji tego urządzenia. Nie licząc niewielkiej ilości komentarzy, więc de facto nie wiadomo czego się spodziewać - zarówno tego, jak gra, ale też jaką ma faktyczną moc i jakiego typu słuchawki da radę udźwignąć. Specyfikacja pod tym względem wrażenia nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bakus1233 napisał:

Tylko ich stan średni ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Fiio FH5 za 750,00

Polecam ten egzemplarz (stan idealny), były u mnie kilka dni. Ze względu na niemożność złapania seala, sprzedałem.;)

Kupił je kolega z forum  @Mesiah1989 . Niestety ma taki sam problem i teraz też je sprzedaje.

Słuchawki z Audiomagic, z prawie pełną gwarancją. Myślę, że kolega @Mesiah1989  jest otwarty na inne propozycje.

 

https://www.olx.pl/oferta/fiio-fh5-jak-nowe-gwarancja-CID99-IDxoFPL.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rayfe napisał:

Nawet nie wspominaj... Ktoś kupił gdy kończyłem negocjacje :P . Nauczka na przyszłość, nie cebulić tych 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, vonBaron napisał:

https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/46/309413.php

Chord Dave za 28tyś, kto pierwszy ten lepszy ;)

W tym parzypadku można się akurat spokojnie zastanowić, pojechać na jakieś wakacje, pozałatwiać sprawy rodzinne, postarać się o awans w pracy i co tam jeszcze człowiek ma zaległego. Dave wciąż będzie czekał na  decyzję ;)

To ogłoszenie już wisi od dawna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności