Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, chico99 napisał:

Czemu fake?

Maksymalna prędkość zapisu: 20 MB/s

okazja też raczej nie

Fake to np. https://allegro.pl/karta-pamieci-micro-sd-typu-tf-pojemnosci-1024-gb-i7617221258.html

Bo nie widze kart Samsung EVO 512GB ani Toshiba 512GB albo zle szukam ( pisze obecnie z tel ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, chico99 napisał:

Czemu fake?

Maksymalna prędkość zapisu: 20 MB/s

okazja też raczej nie

Może fake z powodu tylko 12 mies. gwarancji?

W styczniu w sferis gdy kupowałem micro sd miałem 60 miesięcy gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, spark13 napisał:

Może fake z powodu tylko 12 mies. gwarancji?

W styczniu w sferis gdy kupowałem micro sd miałem 60 miesięcy gwarancji.

Kupowałeś w Sferis kartę micro sd 512 gb ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co na ta chwile widze to nie ma w PL kart micro sd xc 512gb wiec podroba na bank. Cena takiej karty to ok 230£ czyli 1200 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG K1000 za 2800zł z OLX

 

https://www.olx.pl/oferta/akg-k1000-rarytas-8-tys-nowe-sluchawki-CID99-IDx4r3o.html

 

Kiedyś już je wrzucałem, ale były za 3800zł. Nie wiem, może komuś się bardzo spieszy ze sprzedażą, ale tym razem tysiak taniej.

Edytowane przez LuQi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, LuQi napisał:

AKG K1000 za 2800zł z OLX

 

https://www.olx.pl/oferta/akg-k1000-rarytas-8-tys-nowe-sluchawki-CID99-IDx4r3o.html

 

Kiedyś już je wrzucałem, ale były za 3800zł. Nie wiem, może komuś się bardzo spieszy ze sprzedażą, ale tym razem tysiak taniej.

Słuchawki są bez pudełka. Praktycznie golasy, a sprzedający nie miał ich jak sprawdzić. Więc stan techniczny jest nieznany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś zainteresuje takie cuś. Kupiłem z ciekawości razem ze słuchawkami A7 tej firmy. Za ok 20$ można zaryzykować, producent na swojej stronie chce 99$

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Jaro54 napisał:

Może kogoś zainteresuje takie cuś. Kupiłem z ciekawości razem ze słuchawkami A7 tej firmy. Za ok 20$ można zaryzykować, producent na swojej stronie chce 99$ 

To chyba najtańszy player z lineout, ale recenzje nie zachęcają. Czas pracy na baterii za to ok. 20h, czyli w najgorszym razie przyda się do wygrzewania słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, userfrom napisał:

To chyba najtańszy player z lineout, ale recenzje nie zachęcają. Czas pracy na baterii za to ok. 20h, czyli w najgorszym razie przyda się do wygrzewania słuchawek.

Jak przyjdzie zobaczymy co zacz? Moze wcale nie być taki zły. A recenzje są z Hameryki, więc ludzie troszkę dziwni, przyzwyczajeni przez Apple'a do urządzeń myślących za nich. PO dotarciu zobaczymy ma być u mnie 26 listopada

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mks46 napisał:

Słuchawki są bez pudełka. Praktycznie golasy, a sprzedający nie miał ich jak sprawdzić. Więc stan techniczny jest nieznany.

 

Dzięki. Ja z ostrożności zakładam, że są uwalone(szczególnie, że sprzedający w ofercie zataja informacje o stanie i daje taki piękny tytuł, byle sprzedać ) więc cena nie jest żadną okazją, chyba, że jest możliwość sprawdzenia na miejscu przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Undertaker napisał:

Były, i chyba nadal są Owle za 1399 w tophifi, a teraz do tego jeszcze hołki karbonki:

 

https://allegro.pl/sluchawki-audioquest-nighthawk-carbon-pormocja-i7283780262.html

 

 

No nie mają umiaru normalnie. 

Tylko że to nie są NOWE! Wczoraj byłem w top i koles powiedzial mi ze maja tylko testowki juz i nie beda miec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, wegiel21 napisał:

Tylko że to nie są NOWE! Wczoraj byłem w top i koles powiedzial mi ze maja tylko testowki juz i nie beda miec.

 

No cóż, może w tym konkretnym salonie mieli jedynie testówki. Wystarczy na spokojnie usiąść w fotelu, zapuścić sobie ulubioną muzę, sprawdzić aukcje, doczytać szczegóły (jak byk napisane jest że są nowe), zamiast się niepotrzebnie puszyć. Na innej aukcji mają powystawowe i jest to doprecyzowane. 

 

Swoją drogą tu też oferowali by testówki? https://www.tophifi.pl/audioquest-nighthawk-carbon.html?gclid=Cj0KCQiAoJrfBRC0ARIsANqkS_5ofr_Zk38urk-WhHbNBuYcGuA6cij7S4LWHGNJfFTpHUq8hAroQiIaAoAvEALw_wcB

 

Z tego co śledzę aukcje, to niemal od początku promki, jak jeszcze @audionanikwrzucał info, co jakiś czas pojawiały się nowe i powystawowe sztuki. Ja kupowałem nowe Hołki i wcześniej Sowy, normalnie nie wiem, jakieś czary chyba, bo żadnych śladów użytkowania, wszystkie folie na miejscu, zabezpieczenie zamka w pokrowcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Undertaker napisał:

 

No cóż, może w tym konkretnym salonie mieli jedynie testówki. Wystarczy na spokojnie usiąść w fotelu, zapuścić sobie ulubioną muzę, sprawdzić aukcje, doczytać szczegóły (jak byk napisane jest że są nowe), zamiast się niepotrzebnie puszyć. Na innej aukcji mają powystawowe i jest to doprecyzowane. 

Warto też mieć za sobą kilka rozmów z nimi z których dowiedzieć się można, że nie raz wystawiają "nowe", które są de facto powystawowe, bo po prostu tylko te im zostały.

Zatem z tym puszeniem to wiesz, idzie w obie strony ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Undertaker napisał:

Właśnie nie wiem. Jak zwykli melomani. Ale jak sobie pomyślałem, że moja sztuka jest za stówek 15, to mi tak od razu jakoś lepiej zagrała. 

 

A może to kwestia przepływu prądu w gniazdku, bo Beyery też jakieś takie do rany przyłóż się zrobiły. 

Sól też można przyłożyć do rany, co nie znaczy, że pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, timecage napisał:

Warto też mieć za sobą kilka rozmów z nimi z których dowiedzieć się można, że nie raz wystawiają "nowe", które są de facto powystawowe, bo po prostu tylko te im zostały.

Zatem z tym puszeniem to wiesz, idzie w obie strony ;).

 

W takim razie od dziś będę pamiętał, żeby dopytywać sprzedawców, uznanych jakby nie patrzeć firm, które wystawiają sprzęt w kategorii: "nowy", czy aby nie jest on używany :)

 

Może zostałem zrobiony w bambuko z którąś z kupionych sztuk AQ, bo bym się założył że Hawki miały mniejszy docisk od Owli... Ale kto to wie, w tym hobby to wszystko jest możliwe, włącznie z tym, że po prostu za drugim razem słuchawki Audioquesta nie były dla mnie taką nowością jeśli chodzi o ergonomię (wszelkie AKG to miałem zazwyczaj już raczej wysłużone). 

 

Tak czy inaczej, każdy sam sobie wnioski wyciągnie, czy warto w takim razie brać te Hawki, czy nie. W razie czego zawsze można się zgłosić do jednego takiego audio-wariata i też kupić używane, może nieco mniej "nowe" (przyznam się bez bicia że chyba wywaliłem te fancy folijki, ale gąbki się chyba ostały), ale przy tym zaoszczędzić na, nie wiem, co tam ostatnio modne, kabel zasilający? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności