Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, rayfe napisał:

Kupiłem taką kartę w Dresslilly czy jak to się pisze... Kurde sząłowe transfery, jak wziąłem w ręce to wyglądało jak podróba bo chińskie znaczki na blistrze itp ale po wpięciu w czytnik test h2w test pomyślnie przeszła a jak zapodałem atto... kurde petarda :D Na pepperze znalazłem i kosztowała mnie ok 90zł.

Ja brałem z Joybuy 2X128GB - wszystkie transfery zgodne z opisem producenta, obie karty działają w telefonach moim i żony. Teraz jeszcze do mnie zmierza karta 256GB:
https://www.joybuy.com/600240404.html

Wysyłają to w taki sposób, że obywa się bez cła i vatu:
https://emonitoring.poczta-polska.pl/?numer=RU255334468NL


 

Edytowane przez strong6
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, strong6 napisał:

Ja brałem z Joybuy 2X128GB - wszystkie transfery zgodne z opisem producenta, obie karty działają w telefonach moim i żony. Teraz jeszcze do mnie zmierza karta 256GB:
https://www.joybuy.com/600240404.html

Wysyłają to w taki sposób, że obywa się bez cła i vatu:
https://emonitoring.poczta-polska.pl/?numer=RU255334468NL


 

Ciekawe jak te karty z żywotnością, mam sandiska czarną 200GB w telefonie ale ta jest znacznie szybsza plus te "56"GB większa i 160zł... Sandisk ile może być wart, za 120zł sprzedam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Damix napisał:

Jedna uwaga, mogą dowalić VAT. więc wtedy już nie jest to super okazja.

Nawet jak dowalą VAT itp, to i tak poniżej 500zł wyjdzie - imo bardzo dobra cena za tak grające, wygodne i porządnie zrobione słuchawki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Perul napisał:

Nawet jak dowalą VAT itp, to i tak poniżej 500zł wyjdzie - imo bardzo dobra cena za tak grające, wygodne i porządnie zrobione słuchawki.

Jedynki gorsze od X2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wiatrak napisał:

Jedynki gorsze od X2 ?

X1 są inne, jak dla mnie lepsze, aczkolwiek nie pod każdym względem. 

Zapewne znajdą się miłośnicy ostrzejszego brzmienia, którym X2 bardziej podejdą od X1.

X1, to takie misiowo-relaksacyjne granie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Damix napisał:

Jedna uwaga, mogą dowalić VAT. więc wtedy już nie jest to super okazja.

Druga uwaga - jest trochę opinii, że wysyłają czasem używki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Lord Rayden napisał:

 

Przeczytałem, ciekawe to. Wiesz może, czy jakby podłączyć mysz to będzie działać? Bo ten system to prawie że przeglądarka tylko, więc mam pewne obawy..

 

9 godzin temu, marekhall napisał:

Uwielbiam cd3000, ale troche pojechali z ceną. Poza tym, oryginalne CD3000 mają srebrne części pałąka, a tu zamiast tego są czarne. Pytanie zatem, czy to zmodowane cd3000 czy inny, niższy model.

"Ear cups made from Zebrano in US studio headphile.com(I have certificate)", może pomalowali też, żeby to jakoś wyglądało.

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, oblivion napisał:

"Ear cups made from Zebrano in US studio headphile.com(I have certificate)", może pomalowali też, żeby to jakoś wyglądało.

Hmm, bardzo odważne twierdzenie, ale żyjąc w czasach ludzi wierzących, że ziemia jest płaska nic mnie już nie zdziwi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, marekhall napisał:

Hmm, bardzo odważne twierdzenie, ale żyjąc w czasach ludzi wierzących, że ziemia jest płaska nic mnie już nie zdziwi :D

 

Ale co ma gust do płaskiej ziemi? :D Poza tym płaska ziemia to jeszcze nic, w Nowej Gwinei mimo, że samochody mają to wciąż myślą, że choroby są zsyłane przez czarowników, więc jak ktoś z danej rodziny umrze to potem ludzie  oskarżają kogoś z bliskich i zabijają.. 

Wracając do tematu, myślę, że pomalowano, bo pałąk wydaje się od CD3000, a nie od CD2000, czy CD1700. Te elementy co są w kolorze powiedzmy szarym, mogły być porysowane czy kolor mógł schodzić. Oczywiście kwestia gustu, ale w tej kompozycji z drewienkami to mi się wydaje, że lepiej jak są całe na czarno niż czarno-szare. I to tylko mi chodziło w tej sytuacji, gdy kopułki są z drewna, a nie oryginalnej.

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, oblivion napisał:

 

Ale co ma gust do płaskiej ziemi? :D Poza tym płaska ziemia to jeszcze nic, w Nowej Gwinei mimo, że samochody mają to wciąż myślą, że choroby są zsyłane przez czarowników, więc jak ktoś z danej rodziny umrze to potem ludzie  oskarżają kogoś z bliskich i zabijają.. 

Wracając do tematu, myślę, że pomalowano, bo pałąk wydaje się od CD3000, a nie od CD2000, czy CD1700. Te elementy co są w kolorze powiedzmy szarym, mogły być porysowane czy kolor mógł schodzić. Oczywiście kwestia gustu, ale w tej kompozycji z drewienkami to mi się wydaje, że lepiej jak są całe na czarno niż czarno-szare. I to tylko mi chodziło w tej sytuacji, gdy kopułki są z drewna, a nie oryginalnej.

 

CD1700 czy 2000 to słuchawki z nowszej linii, mają zupełnie inną budowę. Za to CD750, 850, 950 i 1000 i 3000 miały ten sam pałąk, przy czym wszystkie poza 3k były czarne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2018 o 22:32, oblivion napisał:

 

Ale co ma gust do płaskiej ziemi? :D Poza tym płaska ziemia to jeszcze nic, w Nowej Gwinei mimo, że samochody mają to wciąż myślą, że choroby są zsyłane przez czarowników, więc jak ktoś z danej rodziny umrze to potem ludzie  oskarżają kogoś z bliskich i zabijają.. 

Wracając do tematu, myślę, że pomalowano, bo pałąk wydaje się od CD3000, a nie od CD2000, czy CD1700. Te elementy co są w kolorze powiedzmy szarym, mogły być porysowane czy kolor mógł schodzić. Oczywiście kwestia gustu, ale w tej kompozycji z drewienkami to mi się wydaje, że lepiej jak są całe na czarno niż czarno-szare. I to tylko mi chodziło w tej sytuacji, gdy kopułki są z drewna, a nie oryginalnej.

 

Pojawiły się ponownie, od tego samego sprzedawcy, ale za to w wyższych cenach:

CD3000 - 899USD

Zabrano edition - 1600 USD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności