Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalny sklep Huaweia na Allegro zapowiedział 100 sztuk Honorów 7 bez żadnych haczyków, po 1zł, wystawione o godzinie 12.00

Niby okazja, tyle że serwer nie wytrzymał. I punkt 12.00 "poległ na polu chwały".

 

http://www.komputerswiat.pl/nowosci/smartfony/2018/29/honor-7c-kupimy-jutro-za-zlotowke-ale-tylko-przez-chwile.aspx?utm_source=onet40&utm_medium=referral&utm_campaign=share_from_detail

 

Skutek:

Clipboard01.jpg

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, czaps napisał:


image.png
ale, ale ktoś to kupił, widocznie są jakieś patenty...

Oczywiście, że tak. To okazja dla osob które mają chociaż średnie pojęcie o pisaniu stron internetowych. 

Dokładny link do do strony był widoczny w regulaminie promocji. Ustawienie skryptu + wykonanie tego na kilku kontach allegro = łatwa kasa. 

Mi udało się kliknąć kup teraz ale wyświetlilo się, że wybrana liczba przedmiotów jest już niedostępna (tak, wybrałem 1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni nie robić takich idiotycznych "promocji". Średnio rozgarnięty człowiek był w stanie przewidzieć jak coś takiego się skończy, że będą ich atakować skryptami z automatów, a efekt końcowy jak typowo atak DDoS i zablokowanie serwera. Nie wygląda to ładnie jak serwery leżą, a walor marketingowy akcji co najmniej wątpliwy, bo tylko kupa ludzi sfrustrowanych.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SlawekR napisał:

Powinni nie robić takich idiotycznych "promocji". Średnio rozgarnięty człowiek był w stanie przewidzieć jak coś takiego się skończy, że będą ich atakować skryptami z automatów, a efekt końcowy jak typowo atak DDoS i zablokowanie serwera. Nie wygląda to ładnie jak serwery leżą, a walor marketingowy akcji co najmniej wątpliwy, bo tylko kupa ludzi sfrustrowanych.

Z marketingiem jak z emocjami u kobiet. Nie zawsze ważne jest jak Cię zapamięta, ważne że będzie pamiętać i wzbudzać emocje ;)

Z tego co kojarzę 10 minut przed aukcją pod linkiem z promocji było chyba 400 sztuk w normalnej cenie które poszły w 1,5sek. po wystawieniu za normalną cenę. Ciekawi mnie tylko czy kupili to ludzie czy boty, i czy doszło do końca płatności xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką cenę grzech nie kupić. Polecam gościa, robi naprawdę solidne stojaki.

 

https://allegro.pl/statyw-na-sluchawki-stojak-sluchawkowy-i7419667830.html#thumb/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, LuQi napisał:

Ultrasone Signature Pro jak nowe z foliami i 3 letnią gwarancją za 1650zł

 

Normalnie palpitacji serca dostałem ? Tak tanio by miały być, jeszcze taniej niż w prześwietnym promo w mp3s... Człowień by przepłacił tyle, myślę sobie... 

 

A to wersja Studio. Nowe poniżej 2 kafli bez łaski sprzedają. Także nie ma tak dobrze :P

 

<marketing mode on> chociaż może być - zawsze można ode mnie Pro praktycznie nówki zabrać :D </marketing mode off>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś zainteresuje moduł LG HiFi PLus.

Teoretycznie to moduł do LG G5, ale można to używać jako przyzwoity DAC do kompa:

https://www.amazon.de/LG-Friends-HiFi-Plus-Erweiterungsmodul-Schwarz-Gelb/dp/B01DAER41K/ref=sr_1_1?ie=UTF8&amp;qid=1532288181&amp;sr=8-1&amp;keywords=lg+hifi+plus

 

Za 150 zł ciężko znaleźć coś lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, awayeah napisał:

Może kogoś zainteresuje moduł LG HiFi PLus.

Teoretycznie to moduł do LG G5, ale można to używać jako przyzwoity DAC do kompa:

https://www.amazon.de/LG-Friends-HiFi-Plus-Erweiterungsmodul-Schwarz-Gelb/dp/B01DAER41K/ref=sr_1_1?ie=UTF8&amp;qid=1532288181&amp;sr=8-1&amp;keywords=lg+hifi+plus

 

Za 150 zł ciężko znaleźć coś lepszego

184,83zł wyszło po przeliczeniu PP.

 

Edit.@ down..

PP to PayPal

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, neonlight napisał:

184,83zł wyszło po przeliczeniu PP.

Nie wiem co to PP, ale mniej niż 150 zł za sam przedmiot.

Trzeba oczywiście dobić do 40 EUR żeby przesyłka była za darmo.

No i jak ktoś jeszcze przelicza przez Amazon albo płaci kartą z naszych banków w EUR, to proszę jak najszybciej wyrobić sobie Revoluta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności