Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, wegiel21 napisał:

Czy ktos dzis korzystal dzis jeszcze z promocji tidala na 6 mc za free ? Pytam bo chcialem mamie uruchomic i nie idzie nic procz darmowego okresu 30 dniowego.

 

o 17tej zarejestrowałem normalnie, tak jak inni, premium, a po wybraniu HiFi przeliczyło na 3 miesiące. 

 

EDIT

Sprawdziłem w mailach, dokładnie była 17.36

Edytowane przez SlawekR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, strong6 napisał:

 @bleck55- czy to tzw "uniwersalny zestaw głośnomówiący Bluetooth do samochodu? I dlaczego 5 szt? To jakaś okazja była/jest?

5 szt za 20 pln :)

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 [mention=60150]bleck55[/mention]- czy to tzw "uniwersalny zestaw głośnomówiący Bluetooth do samochodu? I dlaczego 5 szt? To jakaś okazja była/jest?
Była wcześniej 2.5zl za sztukę. 5 bo jestem bogaty ja się rozładuje to wy****ole i wezmę nowe :D (a na poważnie wiadomo jak to jest z produktami z ryżolandu)
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bleck55 napisał:

Była wcześniej 2.5zl za sztukę. 5 bo jestem bogaty ja się rozładuje to wy****ole i wezmę nowe :D (a na poważnie wiadomo jak to jest z produktami z ryżolandu)

Mi też dzisiaj "to" przyszło. Już zapomniałem skąd był mój "impuls" zakupowy. A, że mój czarny i 1szt (a to tylko dlatego, że nie zdążyłem się wtedy załapać na te zielone) to poczułem teraz (widząc Twoją "radochę"), że być może jakaś "okazja życia" mi umyka. Dlatego zapytałem.

Teraz to już i ja wiem dlaczego to zamówiłem :)
A zapłaciłem całe 9 zł ?

Edytowane przez strong6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, strong6 napisał:

Mi też dzisiaj "to" przyszło. Już zapomniałem skąd był mój "impuls" zakupowy. A, że mój czarny i 1szt (a to tylko dlatego, że nie zdążyłem się załapać na te zielone) to poczułem (widząc Twoją "radochę"), że być może jakaś "okazja życia" mi umyka. Dlatego zapytałem.
Teraz już i ja już wiem dlaczego to zamówiłem :)
Zapłaciłem całe 9 zł ?

To @strong6przedpłaciłeś 100 % :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

salony DENON'a

Sonus Faber PRYMA http://www.salonydenon.pl/pl/MM/Marki/PRYMA/PRYMA/PRYMA

za 1111,00 zł

 

Hmmmmm........ czy mykupyku maczał palce w ostatnich promocjach w Denonie? Kilka cen jak jego, za inne słuchawki 888,00 zł albo 666,00 zł

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, audionanik napisał:

A słuchał ktoś tych Sonusów?

Tu masz recenzję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaro54 i @MPM dzięki.

Obie (a w zasadzie trzy) recenzje, a zwłaszcza ta ze StereoLife osiągnęły wyznaczone cele: gałka dystrybutora została należycie wypolerowana, a autorzy szczytowali z podziwu nad własną erudycją oraz elokwencją. Po odciągnięciu piany z tych "tekstów", poza specyfikacją została dla mnie może z linijka treści:

słuchawki lekko przyciemnione, bezpieczne, bez ostrości, z ciężarem prezentacji poniżej środka, lecz nie mulaste; wygodne jeśli ktoś ma małe uszy.

  • Like 5
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, audionanik napisał:

@Jaro54 i @MPM dzięki.

Obie (a w zasadzie trzy) recenzje, a zwłaszcza ta ze StereoLife osiągnęły wyznaczone cele: gałka dystrybutora została należycie wypolerowana, a autorzy szczytowali z podziwu nad własną erudycją oraz elokwencją. Po odciągnięciu piany z tych "tekstów", poza specyfikacją została dla mnie może z linijka treści:

słuchawki lekko przyciemnione, bezpieczne, bez ostrości, z ciężarem prezentacji poniżej środka, lecz nie mulaste; wygodne jeśli ktoś ma małe uszy.

Próbowałem czytać tą na stereolife. Po 10 minutach grzebania w tekście na wyrywki, nie znalazłem nic, co by mówiło o tym, jak one grają poza tym, że mają charakter zbliżony do brzmienia kolumn tego producenta. Ktoś tam chyba znęcał się nad koniem przy tej recenzji tak mocno, że nadwyrężył oba nadgarstki, żeby zadowolić kogoś wyżej xD

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Vaiet napisał:

Próbowałem czytać tą na stereolife. Po 10 minutach grzebania w tekście na wyrywki, nie znalazłem nic, co by mówiło o tym, jak one grają poza tym, że mają charakter zbliżony do brzmienia kolumn tego producenta. Ktoś tam chyba znęcał się nad koniem przy tej recenzji tak mocno, że nadwyrężył oba nadgarstki, żeby zadowolić kogoś wyżej xD

I jeszcze jedna Recenzja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, audionanik napisał:

A słuchał ktoś tych Sonusów?

Ja słuchałem tych trumienek :)

zaskakujaco duża scena jak ten rozmiar słuchawek, bas fajny bo mocny i dobrze fakturowany. 

Niestety niewygodne przez twarde poduszki więc tylko chwilę zdobiły moją głowę. Więcej o dźwięku nie powiem. W salonie Denona w galerii krakowskiej są.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Andrewek napisał:

Te Sonusy to jakieś pokraki, ale widoczne "audiofile" wszystko łykną

Lepiej wyglądają na żywo, ale trzeba przyznać że nie przejdzie bez zwrócenia uwagi 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę promek z Polszy https://inspiracje.al.to/zakonczenie-szkoly?_ga=2.60926700.1165014765.1528698819-445449822.1508222295&_gac=1.136970756.1525928673.EAIaIQobChMI-ZKp7dX52gIVzYh3Ch3QwgaEEAEYASAAEgKzgfD_BwE

 

Głośniki BT
Blaupunkt BT03BK z 119 zł na 49 zł 
Snab Jukebox JB-11 z 129 zł na 59 zł
Creative Nuno z 99 zł na 79 zł
Creative Muvo 1c z 119 zł na 79 zł 
Creative Muvo Mini z 229 zł na 99 zł
Blaupunkt BT20BK z 235 zł na 169 zł
Divoom TimeBox z 249 zł na 199 zł
Creative Muvo 2 z 249 zł na 199 zł - 3 kolory (szary czerwony niebieski)

Jest dużo innych produktów deskorolki, gry, słuchawki itp z ciekawszych
ISK HP2011 109 zł
Snab Overtone EP-82 99 zł
Takstar PRO82 249 zł

 

Bluedio UFO Plus 399 zł


 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colorfly C4 Pro  http://allegro.pl/colorfly-c4-pro-i7399593662.html

Cena już jest atrakcyjna - a co dopiero po negocjacji.

Zdaniem wielu, najlepszy odtwarzacz przenośny - w cenie dużych frytek.

 

 

 

Edytowane przez xxxmiloszxxx
forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, xxxmiloszxxx napisał:

Colorfly C4 Pro  http://allegro.pl/colorfly-c4-pro-i7399593662.html

Cena już jest atrakcyjna - a co dopiero po negocjacji.

Zdaniem wielu, najlepszy odtwarzacz przenośny - w cenie dużych frytek.

 

W mordę, gdzie takie drogie frytki, w Burdż al-Arab? :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by kogoś interesowały Bluedio T5 to za 183,48 pln są do wziecia z gearbest

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności