Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, mkocisze napisał:

 

Kiedyś kupiłem u tego allegrowicza pakiet 3 uszkodzonych par i byłem bardzo zadowolony. Są w bardzo fajnym stanie, obstawiam że to jakieś niemieckie odrzuty/zwroty itp. Czasami kwestia kabelka, a czasami uwalony driver, ale stan wizualny mnie mega pozytywnie zaskoczył ;)

Jeśli dobrze myślę to @Andrewek sporo od niego kupował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mkocisze napisał:

Ja bym zabrał custom street i custom pro. Znalazłbym chętnego na m50. Ktoś chce resztę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, killwasi napisał:

 

Kiedyś kupiłem u tego allegrowicza pakiet 3 uszkodzonych par i byłem bardzo zadowolony. Są w bardzo fajnym stanie, obstawiam że to jakieś niemieckie odrzuty/zwroty itp. Czasami kwestia kabelka, a czasami uwalony driver, ale stan wizualny mnie mega pozytywnie zaskoczył ;)

Jeśli dobrze myślę to @Andrewek sporo od niego kupował.

Tak, wziąłem od niego razem ok 200-300 par słuchawek, dobry interes, ale nie mam już na to czasu... Jakby ktoś miał ochotę żeby przejąć sprawę to niech się ze mną skontaktuje ale warunek jest taki że musiałby brać od niego wszystko, czyli ok 15 par miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesuje 1more Triple driver za 229,95 pln plus ship na Ibood.com.pl 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem na głowie srh1540, ale przez kilka dni obcowałem z srh1840 i byłem zawiedziony. Przy testowaniu basu myślałem, że przetworniki są uszkodzone, a okazało się, że ten typ tak ma. Zniekształcenia były potężne, niedopuszczalne, jak na taką półkę cenową. Co więcej kwestia dopasowania pałąka też pozostawiała trochę do życzenia, odstawał dół padów.

 

Czy srh1540 też mają taki problem?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, krzyhoo29 napisał:

Czy srh1540 też mają taki problem?

 

Jak je miałem to tego nie odnotowałem, ale basu całkiem sporo(raczej nieaudiofilski bas), ale mi nie przypadły do gustu, wolę od nich srh940 (ano lepsze), a srh1540 jak pamiętam po paru dniach starałem się jak najszybciej pozbyć :lol:

Nie chcę się czepiać nikogo, ale 1050zł to według mnie nie okazja i tamto pisanie, że nowe to świstak siedzi i zawija je w te sreberka ;) Obecnie to już są nieco zapomniane słuchawki, więc jak nie podpasują to raczej ciężko to odsprzedać w tej cenie.

 

Eleary wcześniej linkowane, lombard sprzedał komuś za 1800zł.. coś zależało im aby szybko sprzedać te "powystawowe" słuchawki.. ciekawe czy będzie zwrot i znowu się pojawią.

 

Obecnie też Eleary na allegro są http://allegro.pl/focal-elear-gwarancja-i7182809984.html ale tym razem z gwarancją i od kogoś z forum.

Edytowane przez oblivion
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, LoCzekk napisał:

Tak, to są chyba Elary od @Palpatine

mgr_Palpatine  .... MGR :D nie no ...

 

a co do tematu

 

pr_2017_6_7_9_32_15_566.jpg

Bluedio T4S Turbine

299,00 zł    199,00 zł
Edytowane przez retter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, oblivion napisał:

 

Eleary wcześniej linkowane, lombard sprzedał komuś za 1800zł.. coś zależało im aby szybko sprzedać te "powystawowe" słuchawki

Nie no, po prostu to są tak dobre i naturalne słuchawki, że lombard chciał koniecznie tym dobrem z kimś się podzielić. Podobno nawet Tyll je docenia (!). Super słuchaweczki som.

image.png

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, audionanik napisał:

Nie no, po prostu to są tak dobre i naturalne słuchawki, że lombard chciał koniecznie tym dobrem z kimś się podzielić. Podobno nawet Tyll je docenia (!). Super słuchaweczki som.

image.png

 

Post w stylu: nie chcę robić offtopa ale muszę :P

Wiesz Twoje komentarze wywołują szczery śmiech :D ale po co zaraz krytykować uszy innej osoby? ;) Tyll woli pasmo bardziej liniowe i to dla niego jest podstawa, może przez to, że nie słucha tylko klasyki ;) Dla Ciebie podstawą jest jednak co innego i wolisz Nighthawki z ich bardziej nienaturalnym pasmem od takich słuchawek jak: Eleary, HE400i(dla Ciebie chropawe), HE500(?misiowate i co tam jeszcze o nich pisałeś), HE560(pastelowe?).

Co do lombardowych Elerów, bo może coś uwalone, a kupujący możliwe już je w tej chwili wystawia za ponad 2tysie, może nawet bez odsłuchu :D Do tej akcji to obrazek szczególnie pięknie pasuje.

 

Żeby nie było offtopa:

http://www.mp3store.pl/news/1/2018570268818171948/nowe-sluchawki-hifiman-sundara

Edytowane przez oblivion
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 9. miesięcy gwarancji, jak nówki - opłaca się po zbiciu do tysiąca?

Bose Quietcomfort 35.

https://www.olx.pl/oferta/sluchawki-bezprzewodowe-bose-quietcomfort-35-bose-qc-35-CID99-IDrGuJf.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto zainteresować się QC25? Od czasu przecen na BlackFriday (wtedy chyba kosztowały 700zł w Saturnie) ceny używek spadły znacząco. Jakoś gorsze nie są, a na allegro ich pełno. Tylko brać takie z papierami, :) bo istnieje ryzyko chińskiej papki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mahal napisał:

Jeszcze 9. miesięcy gwarancji, jak nówki - opłaca się po zbiciu do tysiąca?

Bose Quietcomfort 35.

https://www.olx.pl/oferta/sluchawki-bezprzewodowe-bose-quietcomfort-35-bose-qc-35-CID99-IDrGuJf.html

 

 

Nie opłaca się. Można nowsze kupić za 9 stówek, zważywszy że to seria pierwsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mahal napisał:

Jeszcze 9. miesięcy gwarancji, jak nówki - opłaca się po zbiciu do tysiąca?

Bose Quietcomfort 35.

https://www.olx.pl/oferta/sluchawki-bezprzewodowe-bose-quietcomfort-35-bose-qc-35-CID99-IDrGuJf.html

 

Mam je teraz na głowie.

Po solidnym, wielogodzinnym wygrzaniu blutufa w kompie oraz zamknięciu okien (aby fala elektromagnetyczna nie musiała błądzić w chłodnym i termicznie niejednorodnym ośrodku)

muszę stwierdzić, że w ogóle to warto kupić te słuchawki, ale za 9 stów można mieć nowsze.

Klasą dźwięku nie ustępują k701 czy innym hd600-kom z przeciętnego wzmaka; oczywiście są inaczej nastrojone do życia - to bezpieczne spokojne granie ze sporym basem i nienapastliwą górą, dobrą średnicą(!) i ogólnie takie se sympatyczne, a przy tym jakżeż wygodne!!! No i świetnie odcinają od otoczenia.

 

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, audionanik napisał:

Mam je teraz na głowie.

Po solidnym, wielogodzinnym wygrzaniu blutufa w kompie oraz zamknięciu okien (aby fala elektromagnetyczna nie musiała błądzić w chłodnym i termicznie niejednorodnym ośrodku)

muszę stwierdzić, że w ogóle to warto kupić te słuchawki, ale za 9 stów można mieć nowsze.

Klasą dźwięku nie ustępują k701 czy innym hd600-kom z przeciętnego wzmaka; oczywiście są inaczej nastrojone do życia - to bezpieczne spokojne granie ze sporym basem i nienapastliwą górą, dobrą średnicą(!) i ogólnie takie se sympatyczne, a przy tym jakżeż wygodne!!! No i świetnie odcinają od otoczenia.

 

Co do odcinki i wygody - Potwierdzam w 100%. Mam QC25 już od niemal dwóch lat i na prawdę polecam bo na kabelku zagrają nawet z byle czego :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki Blueząb TaoTronics TT-BH21

https://www.amazon.de/gp/product/B074DWC77Y/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A2X2NO3429IQ5W&psc=1
26,5 EUR z kodem F7B46HZA

Trochę nie sprawdzone, ale dobrze się zapowiadają. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności