Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

Jak komuś basu za mało to może kupi Pioneer SE-CX8 za 299 pln. Podobno masują uszy, że Beatsy nawet nie podskoczą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, decees napisał:

Teraz 4 099 :blink: to jak za darmo chyba...

No i teraz mam dylemat.

3 miesiące właściwie na wodzie i sucharach, czy to jest warte tego zakupu?

Byłbym jednak bardzo wdzięczny jakby ktoś go kupił!!! 

 

No i żeby mój post nie był absolutnym spamem, nawet w tym temacie, używany BHA-1 pojawiał się w Polsce bardzo rzadko, ale jak już bywał, to chodził właśnie mniej więcej w takim przedziale 3600-4200. Tylko znikał bardzo szybko :D No i w dodatku podnieśli jego cenę.

Edytowane przez Firegon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Firegon napisał:

No i teraz mam dylemat.

3 miesiące właściwie na wodzie i sucharach, czy to jest warte tego zakupu?

Byłbym jednak bardzo wdzięczny jakby ktoś go kupił!!! 

 

No i żeby mój post nie był absolutnym spamem, nawet w tym temacie, używany BHA-1 pojawiał się w Polsce bardzo rzadko, ale jak już bywał, to chodził właśnie mniej więcej w takim przedziale 3600-4200. Tylko znikał bardzo szybko :D No i w dodatku podnieśli jego cenę.

Bier go, bo się wścieknę zaraz!!! Mam teraz post słuchawkowy, debet, nie chcę wracać do dynamików (tylko kiedyś do staxów) i jestem na kupnie kolumnowca na bańkach, a już raz przepuściłem brystona w dobrej cenie ( @Roo_Volt ma go teraz). Nie denerwuj mnie: "czy to jest warte tego zakupu?"  No raczej!!!

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie jeżeli to wiedza ogółem znana, ale czemu ten Bryston jest taki specjalny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, timecage napisał:

Wybaczcie jeżeli to wiedza ogółem znana, ale czemu ten Bryston jest taki specjalny?

Jest czarny i płaski, łatwo się mieści w wąskich szczelinach.

Z mniej istotnych cech, to rozmachem, naturalnością, potęgą i muzykalnością zapiera dech w piersiach.

  • Like 5
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nsk napisał:

Ten Bryston to chyba od @fallow

 

Nie wiem kto to, ale to nie fallow.

 

@audionanik też mi już palec zadrżał nad "kup teraz" ale się opamiętałem że przecież jak wrócę do nausznych otwartych to, to będą staxy ;)

Edytowane przez Spawn
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności