Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

@BamboszeK - jeśli dysk ze zdjęcia to real foto i takie dyski są sprzedawane na aukcji, to one na pewno nie mają gwarancji producenta. Sprawdziłem ten dysk w RMA i akurat temu gwarancja skończyła się dwa lata temu. Zostaje wtedy tylko liczyć na obiecaną gwarancję sprzedawcy, a pozostaje pytanie jak wyglądają jego warunki gwarancji (na aukcji gdzie ma negatywa pisał, że instalacja pirackiego systemu, czy też przechowywanie nieodpowiednich danych pozbawia dysk gwarancji).

 

Co za bzdury (nie chodzi o Ciebie, tylko tego matołka, który to napisał) "DYSK ZAPAKOWANY JEST W ORYGINALNĄ TOREBKĘ ANTYSTATYCZNĄ ZAPLOMBOWANĄ I W TYM PRZYPADKU PO ROZPAKOWANIU DYSKU SPRZEDAJĄCY NIE PRZYJMIE JEGO ZWROTU 10-DNIOWEGO" Za coś takiego Allegro powinno go ściągnąć, bo to raczej nie po drodze z obowiązującym prawem.

 

Radzę omijać typka szerokim łukiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/fischer-audio-tandem-jesienna-promocja-i6138281850.html

 

FA Tandem 189zł, wydaje się wszystko ok, sklep też chyba ma dobrą opinię. Sam się chyba skuszę.

 

Tylko ta "jesienna promocja" zastanawia. Obawiam się, że mogli zapomnieć zaktualizować aukcję.

Miesiąc temu był do wyrwania lepszy model w mniejszej cenie Dubliz Gunmetal na iboodzie.

Edytowane przez Caution
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja na szkło ochronne do FiiO X7. 2 sztuki przez PayPal wychodzą $12,86USD czyli ~50zł, jedna 6,77$.

4 sztuki zostały:

http://www.ebay.com/itm/FiiO-X7-Tempered-Glass-Screen-Protector-Waterproof-Anti-Dust-Anti-fingerprint-/331783143368?hash=item4d3fd0ffc8:g:EZMAAOSwFNZWyAzK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25% zniżki na cały asortyment w MP4NATION - Kod: 25apr16

Szybkie pytanie czym lepiej płacić PayPalem czy kartą MC?

 

EDYTA

 

i jeśli płace kartą MC po kursie sprzedaży waluty?

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie czym lepiej płacić PayPalem czy kartą MC?

Forma płatności nie powinna wpływać na czas wysyłki. Kwestia co jest po lepszym kursie choć PayPal ma dodatkowo jakiś program ochrony kupujących(lub coś podobnego)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMSL V2 na massdrop za 138$ z przesyłką.


Chargeback nie zawsze jest taki ******sty... PayPal mnie do tej pory nie zawiódł :F

A jak zrobić to najtaniej. Wymieniam na cinkciarzu, mam konto PL i USD w WBK i paypal. Najpierw PLN na cinckiarza, potem muszę na konto bo paypal przyjmuje tylko z imiennego czy lepiej bez cinciarza od razu na paypal?

Doradzcie coś, bo ja niedoświadczony jestem.. Chce uniknąć prowizji..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę duży offtop i pewnie warna wyłapię, ale skrobnę i tak. PLN>cinkciarz/walutomat/inny kantor>usd, podpięta karta do paypala od konta w usd. Z cinkciarza nie wiem czy da się nawet bezpośrednio na konto paypala wysłać. Tak czy inaczej obie opcje jeśli możliwe to tak samo cenowo wyjdą. Jedyny myk jest przy płatności paypal. Możecie mieć tak, że wybieracie kartę w usd, a paypal pilnie chce płatności w pln - uważajcie, bo on podwójnie przewalutuje usd>pln>usd. Gdzieś miałem link do polskiego bloga gdzie pokazywali jak w ustawieniach zmienić domyślną walutą dla kart (sama dla konta nie działa na ten myk).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę duży offtop i pewnie warna wyłapię, ale skrobnę i tak. PLN>cinkciarz/walutomat/inny kantor>usd, podpięta karta do paypala od konta w usd. Z cinkciarza nie wiem czy da się nawet bezpośrednio na konto paypala wysłać. Tak czy inaczej obie opcje jeśli możliwe to tak samo cenowo wyjdą. Jedyny myk jest przy płatności paypal. Możecie mieć tak, że wybieracie kartę w usd, a paypal pilnie chce płatności w pln - uważajcie, bo on podwójnie przewalutuje usd>pln>usd. Gdzieś miałem link do polskiego bloga gdzie pokazywali jak w ustawieniach zmienić domyślną walutą dla kart (sama dla konta nie działa na ten myk).

Dzięki xDrope. Jak chcesz coś dodać to pisz na priv żeby nie wkurzyć wiadomo kogo;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nimble DAC na płytkach pkrecza z AS, Salas i analog na JFETach.

DAC podobno rewelacja. Do tego ładna obudowa.

 

KT - 650zł

AKG K514 (która rewizja?) - KT 55zł

Do rejackingu.

 

Mam Behringera ultramatch Pro(AK4396) z taką analogówką i gra bardzo dobrze. Generalnie troszkę nie rozumiem czemu ludzie kupują fabryczne używane DACi po np.1000-1500 zł jak tu można mieć lepiej i taniej. DAC na WM8742 który teraz chyba sprzedaje kolega Crysis też jest mega okazją w tej cenie i żaden przenośny grajek nie zapewni takiego dźwięku (oczywiście podłączony do stacjonarki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nimble DAC na płytkach pkrecza z AS, Salas i analog na JFETach.

DAC podobno rewelacja. Do tego ładna obudowa.

 

KT - 650zł

AKG K514 (która rewizja?) - KT 55zł

Do rejackingu.

 

Mam Behringera ultramatch Pro(AK4396) z taką analogówką i gra bardzo dobrze. Generalnie troszkę nie rozumiem czemu ludzie kupują fabryczne używane DACi po np.1000-1500 zł jak tu można mieć lepiej i taniej. DAC na WM8742 który teraz chyba sprzedaje kolega Crysis też jest mega okazją w tej cenie i żaden przenośny grajek nie zapewni takiego dźwięku (oczywiście podłączony do stacjonarki).

 

Bo to jest DIY i tego się ludzie boją, a nawet fabryczny potrafi sprawdzić niespodziankę ostatnio spalony dirver T90 którego mam u siebie i nie ma tu złudzeń poszedł impuls taki ze palił drut żywcem.

 

Koniec offa

 

 

 

SŁUCHAWKI AKG K550 stan perfekcyjny

469KT

http://allegro.pl/sluchawki-akg-k550-stan-perfekcyjny-jak-nowe-i6153135660.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę duży offtop i pewnie warna wyłapię, ale skrobnę i tak. PLN>cinkciarz/walutomat/inny kantor>usd, podpięta karta do paypala od konta w usd. Z cinkciarza nie wiem czy da się nawet bezpośrednio na konto paypala wysłać. Tak czy inaczej obie opcje jeśli możliwe to tak samo cenowo wyjdą. Jedyny myk jest przy płatności paypal. Możecie mieć tak, że wybieracie kartę w usd, a paypal pilnie chce płatności w pln - uważajcie, bo on podwójnie przewalutuje usd>pln>usd. Gdzieś miałem link do polskiego bloga gdzie pokazywali jak w ustawieniach zmienić domyślną walutą dla kart (sama dla konta nie działa na ten myk).

https://tapatalk.com/shareLink?url=http%3A%2F%2Fforum.mp3store.pl%2Findex.php?/topic/136393-PayPal-bez-przewalutowania-(Poradnik Edytowane przez Teti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności