Skocz do zawartości

Okazje z allegro i nie tylko


BratBot

Rekomendowane odpowiedzi

"Jak Ci sie chce wybrac na wycieczke w okolice Drezna to za 750 dasz rade odebrac osobiscie:

http://www.audio-markt.de/_markt/item.php?id=3018492174&audioauktion=f7bcad640f6fda7b8eb356e0af753e5c"

 

Tu bym też uważał, sprzedający pisze w ogłoszeniu, że 20-letnie, a poniżej, że wiek nieznany:

Alter leider unbekannt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ortega - ja bym zwalił to na fakt, że niektóre dane wpisuje się w formularzu. Pewnie nie było opcji "wiek nieznany", więc po prostu wklepał cokolwiek :P Tak samo jak "neupreis". Jak można tam wpisać cokolwiek sensownego w przypadku wiekowego vintage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Jak Ci sie chce wybrac na wycieczke w okolice Drezna to za 750 dasz rade odebrac osobiscie:

http://www.audio-markt.de/_markt/item.php?id=3018492174&audioauktion=f7bcad640f6fda7b8eb356e0af753e5c"

 

Tu bym też uważał, sprzedający pisze w ogłoszeniu, że 20-letnie, a poniżej, że wiek nieznany:

Alter leider unbekannt

 

 

Beschreibung wynika najprawdopodobniej z formularza ogłoszeniowego, stąd ten wiek nieznany w opisie w jego części tekstowo-dowolnej, gdzie wcześniej w formularzu w polu wyboru wybrał pewnie największą opcję czyli 20 lat, bo tylko taka była dostępna :) Teoretycznie tez może wskazywać to na jakiś fake i automat. Aczkolwiek forma ogłoszenia daje małe pole manewru do oszustwa, jeśli podaje adres i telefon otwartym tekstem, to jest po temu dość mała szansa.

 

EDIT

Kolega sn4ke mnie ubiegł, ale dokładnie to samo przyszło nam do głowy. Formularz z ograniczonymi możliwościami wyboru.

 

Prędzej uważałbym na "Neuer Benutzer", nowy użytkownik serwisu, poniżej 14 dni. Zresztą jest tam w tej kwestii odpowiednie ostrzeżenie.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z tymi staxami bym uważał, każde zdjęcie inne, wszystkie ściągnięte z neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z tymi staxami bym uważał, każde zdjęcie inne, wszystkie ściągnięte z neta.

Staxy poszły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z tymi staxami bym uważał, każde zdjęcie inne, wszystkie ściągnięte z neta.

 

C

 

 

 

Z tymi staxami bym uważał, każde zdjęcie inne, wszystkie ściągnięte z neta.

Staxy poszły.

 

 

Pisałem do gościa o możliwość przesłuchania przed zakupem u gościa na miejscu. Niestety wykręcił się tym że nie mieszka sam. Tak, że życzę szczęścia nowemu nabywcy. A nuż wszystko będzie oki .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy co nie warta? no jak brać to coś sensownego ...

 

 

Apple iPod Nano 6 6G 16GB bdb stan + pasek komplet

http://allegro.pl/apple-ipod-nano-6-6g-16gb-bdb-stan-pasek-komplet-i6013912546.html

 

cena super dobra, 2 paski brać luda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x-kom jest okazja dnia maya u5 za 159 (209-50zł)

 

warte to? tania dźwiękówka, bo asusowe gniazda mnie irytują ...

 

Nie brać. Chyba, że integra w asusie baaardzo kiepska.Sam mam asusa i czasem z lenistwa czy na szybko z dziurki słuchawkowej słucham i zębami nie zgrzytam za mocno.

Tak więc może te 160 zet dołóż sobie do A15 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic szczególnego o nich nie wiadomo, stan nie cudo, a gość chce dodrzeć jeszcze 20zł względem ceny z licytacji jaką uzyskał gość, który zrezygnował z płacenia - nie zdziwiłbym się gdyby Panasonic RP-HTF295 grały lepiej.

 

Dubiel Skorpion HV-1 za 1950 z gw

 

Sennheiser HD 540 raczej rev 1, od zdziercy, 199 licyt, 350 kw + ew. za 200 kabel z audeosa

Edytowane przez matkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że stan tych Pionków taki sobie, ale na początku lutego te Pionki (tylko trochę bardziej zadbane) poszły za prawie 500zł. Do tych Panasów to raczej bym nie porównywał, bo słyszałem od niejednej osoby, że te Pionki to jeden z ciekawszych vintage. Ten egzemplarz jednak dla osoby, która lubi sobie podłubać, bo trzeba je mocno odświeżyć.

 

Sennki to raczej na pewno rewizja pierwsza (dwójka ma wyraźnie napisane Reference II), ale wydaje mi się, że dosyć wczesna wersja. Sugeruje się tym, że moje Ref 1 mają trochę inny pałąk - taki sam jak w Goldach i ref 2. Pierwsze ref 1 miały taki wystający pasek na środku wzdłuż całego pałąka i inny ogranicznik (też bardziej kanciasty). Kabel wygląda na oryginalny - zakończony DIN z przejściówką na duży jack.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności